Esileht Beebi ja mitmikud Beebiriiete suurus Aliexpressis

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Beebiriiete suurus Aliexpressis

Postitas:

Kes on tellinud beebiriideid Aliexpressist – mis suurusele vastab 0-3k? Nr 56, 62, 68? Või on see täitsa erinev? Peaksin ma igaks juhuks mõned nr 56 asjad Eestist juurde ostma?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.03 14:08; 05.03 17:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

seal peaksid ju mõõdud kirjas olema. Üldiselt mina arvestaksin heaga, et igasugune hiina toodang siiski on väiksem kui euroopas tavaks. Kui just ei ole cm kirjas. Aga nende 0-3k võib olla väiksem kui meie 0-3k.

Ära 56 asju sealt telli. Telli kohe 62, kui oled kätte saanud, mõõda üle ja siis mõõda poes 56 asjad ja võrdle, kas sul on vaja veel eestist 56 asju juurde osta või mitte. Ka eestist võib saada päris hea hinnaga, kui ostad kohe pakid, mitte ühekaupa, passid peale soodukaid, sh e-poed. Nt reservdis on päris soodsaid aegajalt saada, ostsin just juba suuremal elaspele t-särgid hinnaga 2,99 tk, paljud müüvad kasutatult sama hinnaga 😀

teine asi on materjal, hiinast tellides. Ma olen tellinud suuremale tüdrukule riideid – siis need suurused 2T, #T on meie lapse puhul paika pidanud (keskmist kasvu laps), aga materjaliga on nii, et üks asi on jumalast okei, aga teine jälle kuidagi imelik väga õhuke.

No ja rääkimata sellest, et ka eestist ostes võib orki astuda, kui bodyd on lihtsalt megakitsa lõikega, nii et lapse kätt peab varruka sisse vaat et väänama 😀 siin on vihje Prisma päevadele, kui 1 euroga müüdi bodysid 1,5a tagasi 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ostsin just nr 56 komplekti ja mõõtsin body, püksid ja tudukombe üle. Kui sealseid mõõte (0-3k) meie omadega võrrelda, siis on suuremad kui nr 56 ja peaks kuni 62cm ilusti sobima 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.03 14:08; 05.03 17:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minumeelest ei ole erinev, ma muidugi tellinud ainult ülikõrge hinnangu saanud müüjatelt, lihtsalt kitsam, kui Eestis müüdavad aga sendimeetrid normidel müüjatel ikka samad 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemus on selline, et beebiriided just suuremad. Neil vist pontsakamad beebid 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka märganud, etpaju asju neil ikka suuremad. Ema tellis minu beebile, siiani pole midagi kanda saanud, beebi 4,5 kuud vana 😀 pigem soovitaks babystore.lv
ise käisin nende kaupluses koha peal, seal veidi suurem valik. Aga ka head hinnad. Ja materjal on ok.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen palju tellinud sealt beebiriideid ja kõik riided hoopis suuremad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Beebiriiete suurus Aliexpressis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.