Esileht Beebi ja mitmikud Beebishampoon

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Beebishampoon

Postitas:
Kägu

Tere
Minu peagi 4 kuune beebi sai vanaemalt jõuludeks shampooni. Hiljem kodus hakkasin lugema ja oli kirjas 3+. Ei olnud kirjas kas aastat või kuud, eeldan, et aastat. Siit ka siis küsimus, kas võib kasutada ka varem, ehk praegu. Ise mõtlen, et ilmselt on ikka põhjusega see 3+ aga äkki keegi oskab seletada, miks ei tohi kasutada varem?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina eeldan, et toodetel on peal kas 3k+ või 3m+ (month), kui on mõeldud “kuud”. Antud juhul arvan, et on aastad kirjas.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvan ka, et kui mõeldud kuudes, siis on ikka vastav täpsustus juures, muidu on ikka aastad.

Kasutamise osas vaataksin koostisosi, aga kui 3+ aastat, siis ilmselt on seal midagi, mille pärast päris pisikestele ei soovitata. Tõenäoliselt otseselt midagi ei juhtu kui kasutada, aga mina isiklikult ei kasutaks (samas kasutan ka pesuvahendit haruharva).

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teema algataja. Täpsustan, et tegu siis sellise tootega: https://my.avon.ee/toode/548/naturals-amazing-applei-sampoon-palsam

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen 5 lapse ema ja kogemusest ütlen, et alla 1a on mingit pesuvahendit vaja üliharva. Ja kui, siis leebet lasteseepi n pepule või kätele (kui juba õues roomab), muidu saab beebi õrna naha ja juuksed puhtaks ainult veega. Kuskil kuni 1,5a käis meil laps igapäevaselt kerges pesus 8une-eelne rituaal ja vesi väga meeldis ja sobis), ainult puhta veega.

See šampoon on mõeldud 3aastastele ja vanematele. Reeglina kõik seebid, šampoonid, vannivahud on koostisega, mis eemaldaks (rasvast) mustust, higi jne. Beebil neid vaja pole. Pigem on oht, et nahk isegi veega muutub liiga kuivaks.

 

 

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

c-p:

Beebide naha vastupanuvõime saasteainetele ei ole veel hästi välja kujunenud ja nahk on seetõttu keskkonnamõjudele vastuvõtlikum.

Vastsündinute naha loomulik kaitsev happekiht kujuneb välja esimeste elunädalate jooksul ning ka vanematel lastel uueneb see kiht aeglasemalt kui täiskasvanutel. Naha happekiht kaitseb aga bakterite ja haigustekitajate eest.

Kemikaalid, lõhnaained ja ka vale rõivavalik võivad põhjustada vastsündinule naha kuivust, ärritust ja löövet. Seetõttu on soovitatav eelistada apteegis pakutavaid kehahooldussarju, mis on koostiselt puhtad, on nikkel-testitud ning säilitusainete- ja gluteenivabad.

Kuna lapse nahk on väga tundlik, ei ole mõistlik tema pesemisel reeglina kasutada  nahahoolduseks mõeldud tooteid. Ka üksnes veega pesemine kuivatab imiku nahka. 

Lapse juukseid ei pea šampooniga pesema kindlasti enne 2-3a saamist. Piisab veest ja samast vahendist, mida kasutate keha pesemiseks, maksimaalselt 7-10 päeva jooksul korra.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina jätaks ka selle ootele. Isegi kui 3m märkega, siis kuni laps liivakastis ei toimeta, puudub vajadus.

3 last ja kõiki pesnud seebiga. Suuremal, tüdrukul, tuli šampoon iganädalaselt kasutusse alles 6aastaselt – kui juba silmaga näha, et vaja (rasuseks muutusid). 5a poisil juuksed nii lühikesed, et praegu talvel ei näe vajadust. Ja 7kuust beebit pesen ja veega ainult.

Ka kõõmašampooni kasutasin ainult esimesel, teistega olin targem – laps kasvab kõõmast välja

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust, mitte seebiga, vaid veega ???? seebita pidi see olema

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina pesin küll beebit algusest peale vannis beebide pesuvahendiga. Nüüd on “beebi” 5-aastane ja ikka pesen sama asjaga. Ainult juustele on eraldi šampoon, sest see beebide oma sisaldab mingeid õlisid vms, mis juuksed klimpi teeb. 4-kuusel ilmselt veel nii palju juukseid ei ole, et see probleem tekiks, nii et pole vaja ka “kangemat” pesuvahendit. Küll laps ise näitab sulle, millal tal seda pesuvahendit vaja on. Ühel hetkel ilmselt avastad, et taguots jääb palja veega pestes lõhnama või nt oksendab ja see lõhn ei lähe ära nahalt, siis on paras aeg see kingitus välja kraamida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Beebi ja väikelaste puhul oleks hea, kui shampoon ei tekita pisaraid. Siis on hiljem peapesemine raskendatud kuna laps suuremaks saades hakkab seda kartma ja vältima. Proovi enda peal ära, kas on õrn. Kui ei ole, kasuta ise ära. Kui on, sobib ka beebile. Seisma küll ei jätaks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võid pigem enda peal ära kasutada 😉 . Mul nt jätkus SebaMed beebishampooni testrist lapsele 2-aastaseks saamiseni 😀 Edasi ostsin Johnsons no tears beebishampooni. Beebile mida vähem keemiat, seda tervislikum. Ma iga päev pead ei pesnud ja kui, siis puhta veega, lastel veel selliseid rasunäärmeid pole, nagu täiskasvanutel, et paha lõhn tuleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See pole ju beebišampoon, vaid ongi üle 3a lastele mõeldud. Aga ebavajalik niikuinii, kasutaks ise ära.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Beebi ja mitmikud Beebishampoon