Esileht Beebi ja mitmikud Beebitoitude kokaraamat

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Beebitoitude kokaraamat

Postitas:

Ostsin raamatu: Beebitoitude kokaraamat, autor Jane Komussar. Siin on olnud teemasid, et kust saada retsepte, kuidas säilitada jne, seal raamatud kõik kirjas, retseptide juures ka kui vanale lapsele toit sobib. Soovitan!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Mlyh kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ostsin raamatu: Beebitoitude kokaraamat, autor Jane Komussar. Siin on olnud teemasid, et kust saada retsepte, kuidas säilitada jne, seal raamatud kõik kirjas, retseptide juures ka kui vanale lapsele toit sobib. Soovitan![/tsitaat]

Kui palju retsepte seal on ja palju maksis

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

apollos on raamat läbi müüdud 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma nägin prismas Tartus viimati pole veel ostnud aga plaanin sest laste arst andis rohelise tee et võib alates 26-ndast hakata lisa andma st saab 4 kuuseks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.tellimine.ee/raamatud/kokaraamatud?cover_type=3
Mina sain selle telefonipakkumise kaudu. Retsepte on seal parasjagu: teravili ja pudrud; puuvilja-, marja- ja köögiviljapüreed; liha, kala, muna; puljongid.
Lisaks sellised teemad: lisatoidust arsti pilguga; miks valmistada beebitoitu ise; mida võib vaja minna; maitseained; väike vitamiinispikker; toidust saadavad mineraalid; toidu säilitamine, sügavkülmutamine, ülessoojendamine.
Muidugi on võimalik ka netist retsepte leida ja katsetada, aga mulle nt meeldib kui on raamatukujul olemas 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud Beebitoitude kokaraamat

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.