Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Beebivoodid ja madratsid

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Beebivoodid ja madratsid

Postitas:

Väga huvitav, et kõik propageerivad looduslikke madratseid ning teevad porolooni maha, räägitakse, kuidas ikka tahetakse oma tibule kõige paremat ning need, kes teisiti talitavad, ei hooli oma lapsest ja nii edasi…
Ning samas näen ja loen siis iga päev, kuidas hiljem müüakse neid voodeid ja madratseid kasutamata maha, kuna laps tegelikult ei magagi seal, vaid vanemate juures suures voodis…
Ja kusagil järgmises teemas jälle aetakse, et oi meil oli ikka kõige parem madrats, muud me ei vaadanudki… Siis seda ei mainitagi, et tegelikult seisis see kõige parem asi lihtsalt paar aastat kasutuna nurgas.

Ei, ma ei propageeri siin poroloonmadratseid, ka meie beebile sai soetatud ikka \”hea ja korralik\” tudualune, kuid meil laps ka ikka kasutab seda.
Lihtsalt vihale ajab kergelt see ülepingutamine, kui jälle sõbranna käest kuulen, kuidas keegi õudne inimene on lapse poroloonile magama pannud, et tema ei teeks nii elusees ja tema lapsel ikka hea, samas jutu sees tuleb lõpuks ikka välja, et tema laps oma voodis ei magagi…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 15:14; 09.02 19:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eriti asjatundmatu küsimus – mis poroloonil viga on? Millised on porolooni halvad ja kooskosmadratsi head omadused? Tänud – peab ka ühel päeval ostma, siis hea teada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kookos- ja tatramadratsite miinuseks jälle pidi olema see, et kui niiskust saavad, siis võivad hallitama minna seest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei teadnud ka madratsitest midagi. Õnneks sattus mulle Babyland’is arukas müüja, kes oskas mulle selgitada, mis vahe on poroloon madratsitel ja kookos või kookos-tatar madratsitel. Kokkuvõtvalt poroloon pidi lapse pehmele ja arenevale selgroole liiga pehme olla. Selgroog võib kõveraks jääda. Aga no see on muidugi teooria. Kuidas praktikas on seda ma ei tea. Igatahes võtsin mina kookos-tatar madratsi. Sellele soovitas müüa juurde osta niiskuskindla madratsi katte, et vältida just seda probleemi, millest Krooksik eelpool kirjutas (maksis ~12 euri). Seda ma tegingi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Vabandage, kõik me oleme maganud poroloon ja pole kellegil viga midagi! Puhas rahamasin see kookose- tatra madratsite maailm. Beebi pole nii raske, et ta üldse kuidagi sinna porolooni vajuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]raina1 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma sinu asemel võtaks ja räägiks sama asja sõbrannale mitte ei laulaks perekoolis! Ja mis viga peaks poroloonil olema? Beebi pole nii raske,et porolooni vastu põhja vajutaks![/tsitaat]
Olen öelnud seda ka sõbrannale, mitte vaid siin.
Ja porolooni peetakse kahjulikuks oma koostise pärast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 15:14; 09.02 19:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]mariaat kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei teadnud ka madratsitest midagi. Õnneks sattus mulle Babyland’is arukas müüja, kes oskas mulle selgitada, mis vahe on poroloon madratsitel ja kookos või kookos-tatar madratsitel. Kokkuvõtvalt poroloon pidi lapse pehmele ja arenevale selgroole liiga pehme olla. Selgroog võib kõveraks jääda. Aga no see on muidugi teooria. Kuidas praktikas on seda ma ei tea. Igatahes võtsin mina kookos-tatar madratsi. Sellele soovitas müüa juurde osta niiskuskindla madratsi katte, et vältida just seda probleemi, millest Krooksik eelpool kirjutas (maksis ~12 euri). Seda ma tegingi.[/tsitaat]

Poroloon ja pehme? Hm, meil küll tugev ja kõva poroloonmadrats. Ja ei hakka uut ka ostma. Isegi, kui laps on 10 kg raske, ka siis ei teki sinna mingit lohku. Kui ise täie raskusega peale vajutan kahe käega, siis midagi vajub sissepoole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapse ortopeed soovitas just poroloonmadratsit, ütles et ei saa aru sellest tatramadratsi kummardamisest, sest sellel ei ole mingit rühti ravivat mõju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mõlemal lapsel ka porolonmadrats ja magavad oma voodites. Isegi allergialiit soovitab poroloonmadratsit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie põlvkond on üldiselt üles kasvanud vatimadratsite peal. Puhas puuvill külje all. Meil samuti lapsel isetehtud vatimadrats, sest voodi on erimõõtudes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi oli majapidamises poroloonmadrats ja see oli küll koletult tugev ja tihe. Võiks öelda, et isegi liiga kõva küljealune:D Aga aitäh, ma targem nüüd.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

porolooni on väga erinevat – nii kõva kui pehmet. tänapäeva lastemadratsid on küll väga head. igasugu poppide madratside mood tuleb ja läheb (näiteks mingi aeg tagasi ikka \”lapsest hoolivad vanemad\” ei ostnud oma lapsele tavalist poroloonmadratsit vaid ikka tatra-kookose oma) aga lõppkokkuvõttes poroloon jääb ikka väga mõistlikuks valikuks.

aga jah – pololoonmadratseid toodetakse nagu vedrumadratseidki vastavalt kehakaalule erineva tiheduse ja kõvadusega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 21:30; 10.02 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul kaks last. esimesele sai suure uuringu tulemusel kookos-tatra madrats beebivoodisse ostetud. no on üks mõttetu asi, ma ütlen. kõva võib olla, aga kui pissiseks saab, on suur jama. peab kiirelt kuivatama, et hallitama ei läheks, pesta ei saa. looduslik küll, aga kui sinna kilelina peale peab panema, siis pole looduslikkusest enam mingit tolku. saime sellega kaks last läbi ja siis läks prügikasti, ei taha tasutagi kellelegi pakkuda.
teisele lapsele sai teise elukohta üks korralik poroloonmadrats ostetud ja see oli igati korralik, ümbris eemaldatav ja pestav. täitsa kahju, et kohe algul sellist ei ostnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ostsin ka oma esimesele lapsele kookosmadratsi. Müüja tegi tatar-kookosmadratsi maha, sest tatra pool pidi krõbisema ning segama. Kookosmadrats oli aga nii kõva, et tita keeldus seal magamast. Ämma juures oli kasutusel poroloonmadrats ja seal magas hästi. Panime oma kodusele kookosmadratsile pehmenduseks villateki, siis oli laps lõpuks nõus sellel magama. Oleks sellist asjade kulgu teadnud, oleks kohe poroloonmadratsi ostnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu esimesel lapsel oli ka kookos-tatar madrats, kuid laps ei olnud nõus sellel absoluutselt magama. Tatar oli krõbisev ja muhklik ning kookos kõva. Samuti oli hirm selle hallitama minemise ees. Teisele lapsele soetasin fiiberkiud madratsi ja sellega oleme küll väga rahul. Ta ei ole nii pehme kui poroloon, kuid märksa mugavam ja mõnusam kui kookos/tatar.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lisan veel, et porolooni ainuke \”häda\” vist on see, et see on kõige odavam. no üks korralik eestlane tahab ju oma lapsele \”parimat\” ja kõige odavam ei saa ju parim olla 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 21:30; 10.02 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valikus on ju ka veel mikrokiudmadrats, mida ka soovitatakse allergiavabana japarajalt kõvana lapsele küljealuseks. Proovisin ise poes ja laseb õhku ilusti läbi, isegi kui laps peaks näoli sinna vajuma. Meil on see, poroloonist oli ta teraksese kallim.Poroloonmadratsil ei olnud ka poes katsudes midagi häda, laps ei vaju sinna küll kuidagi sisse. Kõrvuti pos proovides oli mikrokiud veid tugevam.
Kookosmadrats tundus juba käega katsudes jube.
Ja kilelinast- mina imestasin, miks lapsel magades on terve külg ikka märg. Lõpuks oli laps juba peaaegu nohus, kui ma taipasin, et süüdi on madratsikaitse, see \”hingav\”ja muidu kiidetud. Tühjagi, nüüd on lapsel lina all puuvillane käterätt, on soe, pehmeja hingav. Madratsi pärast ei põe. Meie eres on küll voodi magamise koht. No süles on veel toredam, aga seda alati ei saa 😛

No müüdavat asja ikka kiidetakse ja kasutatakse sama ilukõnet, mille õnge kunagi ise mindi, pealegi kui selle eest palju raha sai makstud ja peaaegu kasutamata seisnud. 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on koos beebivoodiga saadud madrats. Porolon, millel on ühel poolel eraldi õhuke kookos või mis iganes kiht, ümber kergelt vatiiniga kate. Mees on veendunud, et too kõva kiht peab ikka pealmine olema, ma kavatsen nö salaja voodi ülestegemise käigus madratsi poroloniga ülespoole keerata.
Ise olen väga pirts voodi pehmuse osas, mujal üldse magada ei saa, kui omas voodis, kõigil teistel liiga kõva nägemus madratsist.
Usun seega täielikult seda teooriat, et laps ei taha oma voodis magada just selle tõttu, et liiga kõva küljealune.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Beebivoodid ja madratsid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.