Esileht Beebi ja mitmikud Beebsu uni

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Beebsu uni

Postitas:
Kägu

Võibolla ongi veel vara kuid ehk keegi oskab nippe jagada. Kuidas beebi uni korda saada? Väga väike veel, alla kuu vanune. Kuidas vahetada lapsel öö ja päeva uni. Päeval magab nagu nott ja öösel on üleval. Oleme üritanud päeval üleval hoida jutustades, toas valge, telekas mängib jne kuid tulutult. Magab nagu nott. Õhtul unne ei jää, ometigi toas väga hämar ja vaikne. Peale söömist ja pikalt kussutamist oma voodisse vaikselt pannes magab max 20 min ja siis ärkab nuttes ja sõrmi lutsides ja nii terve öö. Sügavasse unne ei jää enne hommikut.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Peab ise nagu detektiiv olema ja katsetama ja vaatama, mis sinu lapse puhul aitab.

Kui lutsib sõrmi, siis äkki on imemisvajadus. Lutt äkki aitaks.

Umbes 20 min peale söömist võib ka pissihäda juba tulla. Tee mähe lahti ja oota ning vaata, kas tahab pissida. Kui on juba pissinud, siis vaheta mähe ja vaata, kas magab paremini. On lapsi, kes tahavad, et peale iga pissi oleks mähe kohe vahetatud. Jah, võib kuluda lausa kuni 30 mähet ööpäevas ja pole vahet, mis marki mähkmed (superimavuse, erilise pinnaga, öko-möko, spets öised või spets tundlikule või riidest mähkmed jne). Öösel on hääli jm vähem ning iga last häiriv asi (imemisvajadus, pissine mähe, krooksu, gaasid vms) tuleb seetõttu rohkem esile.

Võivad olla gaasid. Siis aitab kui annad enne sööki Espumisani.

Võib-olla tahab peale sööki pikemalt krooksutamist. Proovi.

Äkki ei sobi konkreetne D-vitamiini preparaat. Mina kasutasin köömneõli baasil preparaati, see pidavat vähem gaasihädasid tekitama.

Lastele meeldivat nn white noise ehk kerge taustamüra. Äkki aitab kui jätad raadio vaikselt mängima vms ehk ei tee elamist hiirvaikseks.

Ausalt, mul lapsed magasid selles vanuses nii ööl kui päeval nagu nottid. Kussutamist ega pikalt kussutamist ei teinud. Selles vanuses sõid beebid ka öösel iga 3 tunni tagant. Enne sööki Espumisani. Peale iga sööki krooksutamine, mähkmevahetus ja uni jätkus kuni järgmise söögikorrani beebil oma hällis.

Õhtuse söögikorra järel võib laulda ja ümisesda unelaulu. Äkki ema rahuliku lauluhääle kuulmine aitab. Proovi.

Anna teada, kui miski aitas.

+2
0
Please wait...

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Beebi ja mitmikud Beebsu uni