Esileht Sünnitus Beezikas voolus ja õmblused..

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Beezikas voolus ja õmblused..

Postitas:

Mure selles, et paar päeva juba olnud beezikat voolust, seda mitte palju. Aga pesukaitset määrib. Sünnituse käigus tehti ka lahkliha lõige ja peale sünnitust selgus, et tupes on ka rebend umbes 3cm. Õmbluseid üks jagu. Lahkliha õmblus annab aega ajalt ikka tunda veel, kohati on päris valus. Kas peaksi muretsema? Pöördumas kiiremas korras arsti poole? Muidu aeg on juuni kuusse juba pandud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.04 22:05; 19.04 22:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Beezh voolus on lohhiad. See võib veel mitu nädalat kesta. Kas verd enam ei tule? Mina Sinu asemel ei muretseks. Kui tõuseb palavik, tekib suur verejooks ( 1 side tunnis), siis pöörduksin kohe arsti poole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Verd enam ei tule. Palavikku minu teada ei ole aga kraadinud ennast ka ei ole. KAhel korral on tulnud hästi palju verd korraga, sellist limast, nii et olen wc olnud 15minutit. Lihtsalt jookseb, voolab. Peale seda on kõik ja on uuesti beezikas voolus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.04 22:05; 19.04 22:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no isegi mitu kuud võib veel seda voolust tulla minu näite põhjal, kuigi nii pikalt haruharva ikkagi. Enamasti 2 kuuga möödub. Verd võib ka veel tulla mõnda aega aegajalt, emakas ju alles puhastub. Haglas ei räägitud sulle vist küll midagi:(

Aga lahklihaõmbluseid vaata ise peeeglist. Sa näed kohe, kas on normaalselt paranev kude või on põletikus.

Valusad on õmblused vb. veel mitu nädalat. MIna nt. ei tohtinud istuda proovidagi enne 3 nädalat, siis ka ainult ühe kintsuga. Ja nii kibe oli tunne, et tekkinud tahtmist proovidagi. Mõned jällegi on 3 nädala pärast juba unustanud, et õmblused olid,s est kõik on juba paranenud.

anna endale aega. Head paranemist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lohhiad, mis on algul verine voolus, muutuvadki beezikaks enne ära kadumist. Sul veel nii vähe sünnitusest möödas, et ka veritsus võib veel tagasi tulla. Aga ma arvaks, et see voolus on lohhiad ikka.

Lahklihalõige paranebki päris kaua, kuu ikka. Aga vaata järgi, milline see õmblus välja näeb. Sealt ei tohiks küll mingit voolust tulla. Voolus võiks tulla emakast, emakahaavast. Emakahaav on sellel kohal, kuhu platsenta kinnitus ja selle paranemine võtab kuni 8n. Sul ilmselt läheb kiiremini, sest veritsus juba 9p läbi. Mul kulus lohhiate lõppemiseks 3n.

Kui lahklihaõmblus tundub põletikus olevat, siis võiksid küll erakorralisse minna. Muidu pole põhjust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Sünnitus Beezikas voolus ja õmblused..

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.