Esileht Kodunurk Beko nõudepesumasin

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: Beko nõudepesumasin

Postitas:

On kellelgi olnud, kiidate-laidate? Endal pole selle firma nõudepesumasinatega kogemust olnud. Varem olid electrolux, zanussi ja siemens.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.08 13:32; 31.08 15:26; 31.08 15:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on. Muidu olen rahul, aga minu meelest on neil üks tüüpviga. Kui kogemata mingi seeme-olgu need siis koogi tegemisel õuna seemned või arbuusi seeme või meloni seeme kogemata masinasse koos nõudega satub, siis see raudselt läheb tiivikusse ja ummistab selle. Selle kätte saamine on aga tõsine kunst. Eelmine masin oli mul Electrolux ja seal seda jama ei olnud. Üleeilmine ja praegune on Bekod ja mõlemaga oli see jama.
Muidu on väga hea masin ja olen rahul.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kaua (vähe) siis üks nõudepesumasin vastu peab, et inimestel juba kolmandad ja neljandad?

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.08 14:27; 09.09 08:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varem olid electrolux, zanussi ja siemens.

Millest see äkki tekkinud kiiks, et just nüüd see Türgi kodumasin oleks sul kodus kõige parem valik?
Seleta enne see lahti, siis võib ju edasi midagi arvata.

+1
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.08 14:33; 31.08 15:45; 03.09 17:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varem olid electrolux, zanussi ja siemens.

Millest see äkki tekkinud kiiks, et just nüüd see Türgi kodumasin oleks sul kodus kõige parem valik?

Seleta enne see lahti, siis võib ju edasi midagi arvata.

Tuttaval on beko nõudekas ja tema on sellega väidetavalt rahul ja kuna kolin teise kohta elama, siis vaja osta lisaks muule tehnikale ka nõudepesumasin ning kuna Beko on ka odav siis mõtlesin et miks ka mitte mõelda beko ostmist.
Lisaks on mul kõik nõudepesumasinad olnud odavast (max 450€) hinnaklassist. Kallis hinnaklassis masinat ei osta, sest arvestades uute masinate eluiga, siis ega need ka väga kaua ei kesta, max 5-6 aastat ja siis jälle uus masin.
Minu tutvusringkonnas ei ole MITTE KELLELGI, kordan MITTE KELLELGI kallis hinnaklassis masinat, enamikel on keskmises hinnaklassis masinad.

Minu kõige-kõige esimene masin oli siemensi integreeritud mudel, see pesi päris hästi, aga olen ka paremaid masinaid kasutanud. Seda kasutasin mingi 2,5 aastat siis kolisin ühest linnast teise.
Teine masin oli zanussi masin, ka integreeritud 60cm laiune. See maksis umbes 400 €. Kõige parem masin mis mul eales olnud on. Kestis 10 a, siis läks mingi elektroonikaplokk pekki ja siis tuli minu juurde electrolux masin.
See pesi ja kuivatas ka täiesti normaalselt, aga kestis väga vähe, 3,5a ja läks ka mingi asi katki ja see asi läheks maksma pool masina hinnast. Nii et tuleb otsida uut masinat. Ja põtlesin siit abipaluda.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.08 13:32; 31.08 15:26; 31.08 15:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallis hinnaklassis masinat ei osta, sest arvestades uute masinate eluiga, siis ega need ka väga kaua ei kesta, max 5-6 aastat ja siis jälle uus masin.
Minu tutvusringkonnas ei ole MITTE KELLELGI, kordan MITTE KELLELGI kallis hinnaklassis masinat, enamikel on keskmises hinnaklassis masinad.

Esimene väide on isegi õige, sest ega need tänapäevased ei ole tõesti igikestvad.
Aga oma tuttavate järgi ma ka ei joonduks. Pigem prooviks erineda.
Ei pea tõesti Mielet vms saksa high endi ostma, aga tavaline odava otsa Bosch, Electrolux vms töötab ju ka väga hästi.
Mul oleks raske magada, kui türklane istuks öösel mul köögis. Aga eks ta otsustamise küsimus ole. Töötavad need Bekod ka.

+1
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.08 14:33; 31.08 15:45; 03.09 17:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga oma tuttavate järgi ma ka ei joonduks. Pigem prooviks erineda

Ega ma ei proovigi samasugune olla? Tutvusringkonnas on erinevad margid esindatud: Beko (ainult ühel:)), AEG, Electrolux, Whirlpool jne.

Mul oleks raske magada, kui türklane istuks öösel mul köögis.

Mida see väide täpsemalt tähendab? Kas sul siis koos poolakaga või kellegiga Balkanimaades ei ole raske magada?

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.08 13:32; 31.08 15:26; 31.08 15:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Electroluxi kvaliteet on täiesti allpool igasugust arvestust, mul on KÕIK nende kodumasinad tulnud peale garantiiaega prügimäele viia. Üht masinat ei saadud garantiiajalgi korralikult tööle, terve 2 aastat aina käis garantiiremondis. Enam iial ei tule meie majja Elctroluxi.
Aga minu kogemused ütlevad, et Beko on odav ja käib küll. Kallimate (Siemens ja Bosch on mu meelest parimad nõudekad) pluss on nende vaikne töötamine ja pesutulemus, mis on palju paremad kui odavamatel masinatel.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kaua (vähe) siis üks nõudepesumasin vastu peab, et inimestel juba kolmandad ja neljandad?

Minul on näiteks 6 erineva masinaga kogemusi. Kaks masinat oli vanas kodus. Kui uude koju kolisime, jäi eelmistest omanikest uus, kasutamata masin (Beko) meile. Kuna tahtsin, et meie masinapark oleks ühe firma oma ja sobituks köögimööblisse, siis müüsime Beko maha ja ostsime teise masina. Kaks masinat on olnud suvilas.

Kõik masinad on erinevate firmade omad. Praegu kiidaks kõige rohkem Bochi, mis oli üks odavama otsa masin, aga pesukvaliteet ja masina vastupidavus väga hea. Huvitaval kombel ei olnud ka Bekol häda midagi (tõsi, kasutasime seda väga vähest aega).

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.08 19:16; 03.09 19:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul beko. Käib kah. Peseb hästi, aga jube nõme on see, et kapsli sahtli uks ei taga kinni jääda või kui jääb siis pooltel kordadel kukub lahti kui nõudeks ukse kinni panen. Ja nii algusest peale.
Lisaks nugade kahvlite rest ei jookse ilusasti. Jääb nagu toppama.
Võrreldes eelmise Hansaga, siis Hansa oli ikka südamelähedasem. Kahjuks läks aju (vist oli) läbi ja remont võttis ooteaegade tõttu mitu kuud. Küsisin uue masina ja kahjuks oli see beko mis parasjagu oli olemas selle hinna eest.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallis hinnaklassis masinat ei osta, sest arvestades uute masinate eluiga, siis ega need ka väga kaua ei kesta, max 5-6 aastat ja siis jälle uus masin.

Minu tutvusringkonnas ei ole MITTE KELLELGI, kordan MITTE KELLELGI kallis hinnaklassis masinat, enamikel on keskmises hinnaklassis masinad.

Esimene väide on isegi õige, sest ega need tänapäevased ei ole tõesti igikestvad.

Aga oma tuttavate järgi ma ka ei joonduks. Pigem prooviks erineda.

Ei pea tõesti Mielet vms saksa high endi ostma, aga tavaline odava otsa Bosch, Electrolux vms töötab ju ka väga hästi.

Mul oleks raske magada, kui türklane istuks öösel mul köögis. Aga eks ta otsustamise küsimus ole. Töötavad need Bekod ka.

Sellest oled teadlik, mis maalane su voodi on?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli eelmises kodus ja on ka praegu Beko nõudepesumasin. Praegune üle 7 aasta vana, ei ole midagi katki läinud, kõik siinid ja sahtlid jooksevad kenasti, midagi lahti ei vaju ja ei ole ka mingid seemned ummistanud midagi. Peseb ja kuivatab kenasti, kui vahepeal viletsamalt pesema hakkab teen masinale pesuvahendiga pesu ja peseb jälle ilusti. Eelmises kodus oli ka 6-aastane kui sealt ära kolisime, ka töötas ja toimis ilusti ja remondis pole neist kumbki vajanud. Mul köök eraldi ruum, nii et vaikset masinat ei otsinud, väga vaikne ta tõesti pole.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil teine Beko. Esimene oli 10 aastat ja toimis laitmatult. Vahetasime lihtsalt integreeritava vastu välja köögiremondi käigus. Läks uut perekonda teenima. Uus, integreeritav on veel lühikest aega olnud, vaid 1 kuu, aga mitte ühtegi viga ei ole olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin uue masina arvestades tiiviku ehitust. Vaatasin kas tiivikul on piisavalt avasid et vett välja tuleks ja kas tiivikut on mugav puhastada. Beko omad ei meeldinud, ostsin Whirlpooli. Toidujäänuste või mõne seemne masinassesattumine on siiski paratamatu.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks on mul kõik nõudepesumasinad olnud odavast (max 450€) hinnaklassist. Kallis hinnaklassis masinat ei osta, sest arvestades uute masinate eluiga, siis ega need ka väga kaua ei kesta, max 5-6 aastat ja siis jälle uus masin.

No selles hinnaklassis saab ka Boschi

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 01.09 20:58; 03.09 16:49; 03.09 19:30; 09.09 08:45; 09.09 12:50; 09.09 12:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On kellelgi olnud, kiidate-laidate? Endal pole selle firma nõudepesumasinatega kogemust olnud. Varem olid electrolux, zanussi ja siemens.

Kolisin uude korterisse ja siin on vanast omanikust sisse jäänud beko nõudepesumasin. Peaks olema 8aastat vana. Töötab, näeb veel üsna korralik välja, teeb iga programmiga nõud puhtaks. Pole lihtsalt mingi fancy nagu need eile välja tulnud masinad.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.09 11:40; 03.09 17:26; 03.09 20:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolisin uude korterisse ja siin on vanast omanikust sisse jäänud beko nõudepesumasin. Peaks olema 8aastat vana. Töötab, näeb veel üsna korralik välja, teeb iga programmiga nõud puhtaks. Pole lihtsalt mingi fancy nagu need eile välja tulnud masinad.

Kus sa neid viimaseid proovinud oled?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 01.09 20:58; 03.09 16:49; 03.09 19:30; 09.09 08:45; 09.09 12:50; 09.09 12:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellest oled teadlik, mis maalane su voodi on?

Mismõttes?
Muidugi olen, Eestis custom made tehtud + madrats samuti. Sest 210X210 mõõtudega voodit, kus oleks madrats ühes tükis, pole letist võtta ja tellimine on märksa kallim, kui siin tehtud asi.

Miks sa küsid? Sul on mingi jupatsite jaoks tehtud poest ostetud voodi?

0
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.08 14:33; 31.08 15:45; 03.09 17:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolisin uude korterisse ja siin on vanast omanikust sisse jäänud beko nõudepesumasin. Peaks olema 8aastat vana. Töötab, näeb veel üsna korralik välja, teeb iga programmiga nõud puhtaks. Pole lihtsalt mingi fancy nagu need eile välja tulnud masinad.

Kus sa neid viimaseid proovinud oled?

Mis vahet sel on? ???? aga nt üürikorteris ja ämma-äia juures. Mu arust polnud üldse teemaalgataja küsimus, kes on uuemaid mudeleid proovinud vaid kellel on beko nõudepesumasin ja mis muljed on.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.09 11:40; 03.09 17:26; 03.09 20:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolisin uude korterisse ja siin on vanast omanikust sisse jäänud beko nõudepesumasin. Peaks olema 8aastat vana. Töötab, näeb veel üsna korralik välja, teeb iga programmiga nõud puhtaks. Pole lihtsalt mingi fancy nagu need eile välja tulnud masinad.

Kus sa neid viimaseid proovinud oled?

Mis vahet sel on? ???? aga nt üürikorteris ja ämma-äia juures. Mu arust polnud üldse teemaalgataja küsimus, kes on uuemaid mudeleid proovinud vaid kellel on beko nõudepesumasin ja mis muljed on.

Ei, küsimus ei olnud jah, aga kui ütled halvustavalt “lihtsalt mingi fancy”, siis see kõlab, justkui sul oleks nendega kogemus. Aga sain juba aru, et tegelikult ei ole.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 01.09 20:58; 03.09 16:49; 03.09 19:30; 09.09 08:45; 09.09 12:50; 09.09 12:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolisin uude korterisse ja siin on vanast omanikust sisse jäänud beko nõudepesumasin. Peaks olema 8aastat vana. Töötab, näeb veel üsna korralik välja, teeb iga programmiga nõud puhtaks. Pole lihtsalt mingi fancy nagu need eile välja tulnud masinad.

Kus sa neid viimaseid proovinud oled?

Mis vahet sel on? ???? aga nt üürikorteris ja ämma-äia juures. Mu arust polnud üldse teemaalgataja küsimus, kes on uuemaid mudeleid proovinud vaid kellel on beko nõudepesumasin ja mis muljed on.

Ei, küsimus ei olnud jah, aga kui ütled halvustavalt “lihtsalt mingi fancy”, siis see kõlab, justkui sul oleks nendega kogemus. Aga sain juba aru, et tegelikult ei ole.

Sa vist tõlgendad valesti. Minu arust ei öelnud sinu tsiteeritu halvustavalt “lihtsalt mingi fancy”. Tsiteeritu ülteb, et tema beko lihtsalt ei ole mingi fancy, nii nagu seda on uued ja moodsad masinad.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.08 19:16; 03.09 19:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolisin uude korterisse ja siin on vanast omanikust sisse jäänud beko nõudepesumasin. Peaks olema 8aastat vana. Töötab, näeb veel üsna korralik välja, teeb iga programmiga nõud puhtaks. Pole lihtsalt mingi fancy nagu need eile välja tulnud masinad.

Kus sa neid viimaseid proovinud oled?

Mis vahet sel on? ???? aga nt üürikorteris ja ämma-äia juures. Mu arust polnud üldse teemaalgataja küsimus, kes on uuemaid mudeleid proovinud vaid kellel on beko nõudepesumasin ja mis muljed on.

Ei, küsimus ei olnud jah, aga kui ütled halvustavalt “lihtsalt mingi fancy”, siis see kõlab, justkui sul oleks nendega kogemus. Aga sain juba aru, et tegelikult ei ole.

Sa vist tõlgendad valesti. Minu arust ei öelnud sinu tsiteeritu halvustavalt “lihtsalt mingi fancy”. Tsiteeritu ülteb, et tema beko lihtsalt ei ole mingi fancy, nii nagu seda on uued ja moodsad masinad.

Just täpselt mõtlesin ka mina seda kirjutades. 🙂

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.09 11:40; 03.09 17:26; 03.09 20:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Beko kestab 5a, elektroonikaplokk annab otsad. Muidu peseb korralikult, suht lollikindla menüüga, veidi lärmakas. Korvid läksid ajaga rooste ja resti pulgad murdusid ükshaaval. Üldiselt, kodutehnika on väga alla käinud, mul läks 2 nädalat vana nõudepesumasin garantiisse ja oli seal 3kuud, kuna mingi varuosa saabumine viibis.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolisin uude korterisse ja siin on vanast omanikust sisse jäänud beko nõudepesumasin. Peaks olema 8aastat vana. Töötab, näeb veel üsna korralik välja, teeb iga programmiga nõud puhtaks. Pole lihtsalt mingi fancy nagu need eile välja tulnud masinad.

Kus sa neid viimaseid proovinud oled?

Mis vahet sel on? ???? aga nt üürikorteris ja ämma-äia juures. Mu arust polnud üldse teemaalgataja küsimus, kes on uuemaid mudeleid proovinud vaid kellel on beko nõudepesumasin ja mis muljed on.

Ei, küsimus ei olnud jah, aga kui ütled halvustavalt “lihtsalt mingi fancy”, siis see kõlab, justkui sul oleks nendega kogemus. Aga sain juba aru, et tegelikult ei ole.

Sa vist tõlgendad valesti. Minu arust ei öelnud sinu tsiteeritu halvustavalt “lihtsalt mingi fancy”. Tsiteeritu ülteb, et tema beko lihtsalt ei ole mingi fancy, nii nagu seda on uued ja moodsad masinad.

Just täpselt mõtlesin ka mina seda kirjutades. ????

Järgmine kord mõtle sõnade järjekorra peale lauses ja selle peale, kuidas see lause mõtet mõjutab.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 01.09 20:58; 03.09 16:49; 03.09 19:30; 09.09 08:45; 09.09 12:50; 09.09 12:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järgmine kord mõtle sõnade järjekorra peale lauses ja selle peale, kuidas see lause mõtet mõjutab.

Sain kohe aru, mida kirjutaja mõtles (ei olnud halvustav, kasutas lihtsalt mänglevat kõnekeelt ingliskeelse väljendiga). Äkki ikka sina vähemuses, kui aru ei saanud.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.08 14:27; 09.09 08:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Beko kestab 5a, elektroonikaplokk annab otsad. Muidu peseb korralikult, suht lollikindla menüüga, veidi lärmakas. Korvid läksid ajaga rooste ja resti pulgad murdusid ükshaaval. Üldiselt, kodutehnika on väga alla käinud, mul läks 2 nädalat vana nõudepesumasin garantiisse ja oli seal 3kuud, kuna mingi varuosa saabumine viibis.

Kellel 5 kellel 16. Mul on 16a Beko ja kaks korda kuni 100€ remonti tehtud. Mingit resti roostetamist, seemnetega ummistamist ega üleujutamisi pole olnud.
Ma ei saa üldse sellisest jamajutust aru, et seemned lähevad mingi mootori tiiviku vahele. Pange siis oma peenfilter tagasi äravoolu ava juures siis ei kiilu midagi kinni! Elektroonikaplokis võib tõesti probleeme esineda. Lõpuks. Mul just kaks programmi kadusid paar kuud tagasi ära aga kolm viiest töötavad ja pesen nendega. Arvatavalt veel aasta või kaks vähemalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Beko kestab 5a, elektroonikaplokk annab otsad. Muidu peseb korralikult, suht lollikindla menüüga, veidi lärmakas. Korvid läksid ajaga rooste ja resti pulgad murdusid ükshaaval. Üldiselt, kodutehnika on väga alla käinud, mul läks 2 nädalat vana nõudepesumasin garantiisse ja oli seal 3kuud, kuna mingi varuosa saabumine viibis.

Kellel 5 kellel 16. Mul on 16a Beko ja kaks korda kuni 100€ remonti tehtud. Mingit resti roostetamist, seemnetega ummistamist ega üleujutamisi pole olnud.

Ma ei saa üldse sellisest jamajutust aru, et seemned lähevad mingi mootori tiiviku vahele. Pange siis oma peenfilter tagasi äravoolu ava juures siis ei kiilu midagi kinni! Elektroonikaplokis võib tõesti probleeme esineda. Lõpuks. Mul just kaks programmi kadusid paar kuud tagasi ära aga kolm viiest töötavad ja pesen nendega. Arvatavalt veel aasta või kaks vähemalt.

Selleaegsed kodumasinad ongi vastupidavad, looda ja palveta, et ta sul veel kaua kestab. Umbes 10 aastat juba on müügil ainult sellised mis ongi mõeldud töötama 3-4 aastat, no et sa siis uue ostaksid ja tootjate käivet suurendaksid. Kui ise sellisteni jõuad siis küll sa aru saama hakkad millest siin jutt.

Masina tiivikutes on veeavad ja seemned kipuvad sealt sisseminema, sellistel puhkudel pole sinusoovitatud filtriga midagi pistmist. Mootori tiivikutest pole keegi peale sinu rääkinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Masina tiivikutes on veeavad ja seemned kipuvad sealt sisseminema, sellistel puhkudel pole sinusoovitatud filtriga midagi pistmist. Mootori tiivikutest pole keegi peale sinu rääkinud.

Ära siis lao toidujäätmeid masinasse. Neid ei ole ju keeruline paberiga prügikasti tõmmata. On mõnel ikka probleemid.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 01.09 20:58; 03.09 16:49; 03.09 19:30; 09.09 08:45; 09.09 12:50; 09.09 12:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järgmine kord mõtle sõnade järjekorra peale lauses ja selle peale, kuidas see lause mõtet mõjutab.

Sain kohe aru, mida kirjutaja mõtles (ei olnud halvustav, kasutas lihtsalt mänglevat kõnekeelt ingliskeelse väljendiga). Äkki ikka sina vähemuses, kui aru ei saanud.

Vähemuses olen ma päris kindlasti, sest oskan enne lause kirjutamist välja mõelda, kuidas see kõlab.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 01.09 20:58; 03.09 16:49; 03.09 19:30; 09.09 08:45; 09.09 12:50; 09.09 12:51;
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )


Esileht Kodunurk Beko nõudepesumasin