Esileht Hobinurk “Belgravia” sari ja raamat

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: “Belgravia” sari ja raamat

Postitas:
Kägu

ETV-s näidatakse sarja “Belgravia”. Hakkasin vaatama, kaks osa on olnud, selline veits “Dowton Abbey” moodi. Kuna valimistega seoses jäi kolmas osa laupäeval ära, aga ma nii tahtsin teada, mis edasi saab, läksin raamatukokku ja võtsin raamatu. Kaks päeva olin levist väljas ja lugesin. Päris paks raamat oli, aga enne ei suutnud lõpetada kui sai läbi.

Kartsin, et raamat ja sari jälle erinevad nagu tihti juhtub, aga ei. Vähemalt esimesed kaks seeriat telekast on täpselt raamatu järgi tehtud, kohati lausa sõna-sõnalt, mis mulle väga meeldib. Nii et, kellele see sari meeldib ja tahaks enne teada, mis juhtub, on teil võimalus lugeda raamatust. Soovitan!

 

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Amazon Primes on sari üleval.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See raamat ongi sarja põhjal kirjutatud. Peabki täpne olema.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ETV-s näidatakse sarja “Belgravia”. Hakkasin vaatama, kaks osa on olnud, selline veits “Dowton Abbey” moodi.

Minu meelest pole üldse sarnased. See uus Belgravia on uimane ja suht igav seni

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See raamat ongi sarja põhjal kirjutatud. Peabki täpne olema.

Vat, alati ei ole üldse sarnased. Näiteks film “Viimne reliikvia” süžee on samuti raamatu “Vürst Gabriel ehk Pirita kloostri viimsed päevad” põhjal, aga raamatust on see film ikka väga kaugel. Ja kasvõi “Sipsik” multikas. See ka ju põhjal, aga paljuski raamatust erinev. Sellepärast “Belgravia” meeldibki, et vähemalt siiani on täpselt raamatu järgi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See raamat ongi sarja põhjal kirjutatud. Peabki täpne olema.

Vat, alati ei ole üldse sarnased. Näiteks film “Viimne reliikvia” süžee on samuti raamatu “Vürst Gabriel ehk Pirita kloostri viimsed päevad” põhjal, aga raamatust on see film ikka väga kaugel. Ja kasvõi “Sipsik” multikas. See ka ju põhjal, aga paljuski raamatust erinev. Sellepärast “Belgravia” meeldibki, et vähemalt siiani on täpselt raamatu järgi.

Nii nagu ma arvustustest aru saan, valmisid filmitsenaarium ja raamat koos. St nad peaksid teineteist reklaamima. Tegemist ei ole ammu ilmunud romaani ekraniseeringuga või ma eksin?

Nagu nt meil on lastele tehtud Lotte raamatud filmi põhjal.

Ses suhtes ei saa võrrelda klassikat mis hiljem filmiks tehtud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See raamat ongi sarja põhjal kirjutatud. Peabki täpne olema.

Vat, alati ei ole üldse sarnased. Näiteks film “Viimne reliikvia” süžee on samuti raamatu “Vürst Gabriel ehk Pirita kloostri viimsed päevad” põhjal, aga raamatust on see film ikka väga kaugel. Ja kasvõi “Sipsik”

Loe uuesti. Mitte film ei tehtud raamatu põhjal, vaid raamat kirjutati filmist. Sellisel juhul tavaliselt väga lahku süžeega ei minda, selliseid raamatuid kirjutataksegi filmi fännidele, filmile lisa teenimiseks

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oi vabandust, siis muidugi. Ma, ausalt öelda, väga imestasingi, et sarjas täitsa sõna-sõnalt kõik sama. Nüüd arusaadav miks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See raamat ongi sarja põhjal kirjutatud. Peabki täpne olema.

Vastupidi, sari põhineb raamatul. Aga mõlemal on sama autor.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See raamat ongi sarja põhjal kirjutatud. Peabki täpne olema.

Vat, alati ei ole üldse sarnased. Näiteks film “Viimne reliikvia” süžee on samuti raamatu “Vürst Gabriel ehk Pirita kloostri viimsed päevad” põhjal, aga raamatust on see film ikka väga kaugel. Ja kasvõi “Sipsik”

Loe uuesti. Mitte film ei tehtud raamatu põhjal, vaid raamat kirjutati filmist. Sellisel juhul tavaliselt väga lahku süžeega ei minda, selliseid raamatuid kirjutataksegi filmi fännidele, filmile lisa teenimiseks

Ära levita valeinfot.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma lugesin nüüd siinse jutu peale raamatu läbi. Selline tore ajaviiteraamat.

Tõenäoliselt enamus asjadest kattub filmiga.

Raamat on ilmunud 2016 ja film tuli 2020 aastal välja.

Siis tõesti raamatu põhjal film aga mingi erilise klassikateosega küll tegemist pole.

Samas raamatu Maria on blond ning heledanahaline, filmi oma tõmmu ja tumedapäine.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Hobinurk “Belgravia” sari ja raamat