Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: BeReady test

Postitas:

Hei! Olen teinud läbi kolm siirdamist, seni täiesti tulemusteta. Arst pakkus, et võiks proovida BeReady testi. Kas keegi on seda teinud ning oskab ehk rääkida tulemustest, Perekoolis on sellest väga vähe infot. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Olen teinud läbi kolm siirdamist, seni täiesti tulemusteta. Arst pakkus, et võiks proovida BeReady testi. Kas keegi on seda teinud ning oskab ehk rääkida tulemustest, Perekoolis on sellest väga vähe infot. ????

Olen teinud. Kohutavalt ebameeldiv protseduur, aga samas ei tahtnud ma vaevaga saadud embrüoid ka niisama raisata.
Tulemused saab arst, st mulle neid ei edastatud. Arst ütles, et iseenesest on raviskeem sobilik, kuid järgmisel tsüklil siiski korrigeeris koguseid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu testile järgnenud siirdamise tulemus nohiseb kõrval magusalt 🙂  Enne seda kokku 5 ebaõnnestunud katset. Pelgasin ka valusat protseduuri (olen liialdamata ülimalt madala valulävega), aga tavaline pap testi võtmine on minu jaoks kordi valusam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kartsin ka hirmsasti, aga polnud õnneks nii hull kui kartsin. Eelnevalt võtsin arsti soovitusel 2xNoSpa ja Paracetamol. Tulemust veel ei tea, aga pöidlad pihus   🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )