Esileht Rasestumine ja lapse ootamine BeReady test, Era test (valus protseduur)

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: BeReady test, Era test (valus protseduur)

Postitas:

Tere, meie portaalides on nende testide kohta väga vähe infot. Aga niipalju kui ma välismaa foorumitest lugenud olen(ERA test), siis need midagi meeldivat pole. Kas on kellegil kogemusi ja kas võtsite enne protseduuri valuvaigistit. Üldse, mis on kõige tugevam valuvaigisti, mis apteegis käsimüügis saadaval? ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 21:06; 27.02 21:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna tegu on põhimõtteliselt biopsiaga (võetakse väike tükk emakalimaskestast analüüsiks), siis valus jah. Ma ei tea, kas tehakse emakakaelale tuimestav süst, aga vat SEE on valus. Aga ei midagi, mida üle ei suudaks elada, mõni sekund.
Ikka ibuprofeen 600 mg või 2×400 on max doos ühekordselt. Võid igaks juhuks varuda ka no-spad emaka kokkutõmmete vastu (mul oli hüsteroskoopia järel, emakas tükk aega kiskus krampi selle sorkimise peale).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm, huvitav, mul ei olnud üldse valus, mingeid vaigisteid ka ei võtnud. Arst veel küsis, kas tunnen midagi, ütlesin, et ei tea, veidi ebamugav, aga nagu ikka günekoloogilisel läbivaatusel. Võibolla siis mu rakud ei ole nii tundlikud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arst ei ütelnud mulle, et peaksin võtma ERA testile eelnevalt valuvaigistit. Omal algatusel võtsin ühe ibuprofeeni. Protseduur oli mõnevõrra ebameeldiv, aga mitte valus. Arvan, et ka ilma ibuprofeenita täitsa talutav.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see on sarnane biopsiaga, siis ma arvan, et valuvaigistid ei aita.

Natuke valus ja ebamugav on küll ja midagi toredat ei ole, aga üldiselt käib see protseduur kiiresti ja valus on ainult korraks. Tuleb katsuda võimalikult rahulik olla. Pärast on jälle kõik ok.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uh, sain tehtud ja tõesti midagi väga hullu ei olnud, täitsa talutav 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 21:06; 27.02 21:56;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine BeReady test, Era test (valus protseduur)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.