Esileht Ilu ja tervis Bernhardti-Rothi sündroom

1 postitus (kokku 1)

Teema: Bernhardti-Rothi sündroom

Postitas:

Tere,
Kas keegi on kokku puutunud haigusega nimega Bernhardti-Rothi sündroom ehk Reie välisnärvi neuropaatiaga?Kuhu pöördusite? Kas saite terveks ja abi?

Olen 35aastane naine ja kardan, et mul on see haigus.
Juba 1-2 aastat on mu vasaku reie pealne olnud tuim, aga pole erilist tähelepanu sellele pööranud. Nüüd aga on mu vasak reis on viimase nädala/paariga hullemaks läinud (täpsemalt vasak 4pealihase/põlve juurest algav ala, nii 20cm ülesse..nahk on tundetu (või kui puudutada, siis tundub nagu oleks puudutades käe ja naha vahel rätik.. ja justkui tunneb vaid naha sisemist kihti vms, venitades tekib jala peal tugev põletuse tunne, nüüd paar päeva tagasi lisandunud sellised sähvatuselaadsed valu torked..
Kuna see valu hakkas juba tõsiselt häirima, siis eile helistasin perearstiliinile ja ka nemad arvasid, et mingi jama jalapealse närviga, samas täna perearst ei olnud üldse murelik ja ei tahtnud mind neuroloogile saata, kirjutas valuvaigistid..
No, aga ma tahaks teada miks see valu on ja millest tekkis. (ei ole rase, ega ülekaalus, ega mingite mürkidega kokku puutunud)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
1 postitus (kokku 1)


Esileht Ilu ja tervis Bernhardti-Rothi sündroom