Esileht Beebi ja mitmikud BeSafe turvatool iZi Combi X4 ISOFIX

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: BeSafe turvatool iZi Combi X4 ISOFIX

Postitas:

Tere!
Kas kellelgi on Besafe turvatool iZi Combi X4?
https://www.4kids.ee/besafe-turvatool-izi-combi-x4-isofix-0-18-kg-metallic-melange/

Kuidas olete rahul? Kas keegi, kellel on see, oleks nõus laskma turvatooli autosse proovida? Sooviksin osta, kuid tahaksin enne proovida kuidas see autosse sobib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.06 11:40; 07.06 12:07; 11.06 13:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paraku ei müü seda ükski pood, saadaval ainult netipoes.

Otsi pood,kus seda müpakse ja mine poodi vaatama ning iga pood laseb ka tooli oma autosse vajadusel proovida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.06 11:40; 07.06 12:07; 11.06 13:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan liituda facebookis grupiga turvahällide ja turvatoolide jutunurk. Seal on täiesti ok teema selline proovimine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan liituda facebookis grupiga turvahällide ja turvatoolide jutunurk. Seal on täiesti ok teema selline proovimine.

Mul pole Facebooki kontot.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.06 11:40; 07.06 12:07; 11.06 13:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan liituda facebookis grupiga turvahällide ja turvatoolide jutunurk. Seal on täiesti ok teema selline proovimine.

Mul pole Facebooki kontot.

Siis tuleb teha endale see konto. Kas sa tõesti arvad, et keegi hakkab siia mingile lambiisikule oma kontaktandmeid jätma. Pane siis vähemalt enda e-mailgi ja piirkond, kus oleksid valmis seda tooli proovima. Mis kasu sul sellest on, kui ma ütlen, et see tool mul Hiiumaal kasutuses on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud BeSafe turvatool iZi Combi X4 ISOFIX

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.