Esileht Ilu Bikiinipiirkond ja ujumine

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Bikiinipiirkond ja ujumine

Postitas:

Käisin nädalavahetusel spaas, kus oli ka suplust päris palju. Ise olen siiani raseerija olnud ja seetõttu üsna hädas, kui peaks olema ujumaminek rohkem kui kahel päeval järjest. Juba teisel päeval on bikiinipiirkonnas tumedad täpid näha. Ometi ostsin jälle spetsiaalselt uue väga hea meestele mõeldud žileti ja kasutan korralikku vahtu (mitte ei tee vana nüri žileti ja seebiga vm). Ja kusjuures mulle tundus, et ma olen ainuke naine, kes veel raseerib, sest kellelgi ei paistnud täpikesi (jah, paistab ju välja see koht).
Ei saa lapsega ka iga nädal ujumas käia, sest kui peaksin värskeid tüükaid raseerima, oleks kohe kõik põletikus.

Kas tõesti tänapäeval kõik vahatavad?

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.11 17:03; 08.01 10:23; 04.05 08:29; 21.09 20:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raseerin samal päeval enne minekut (ja spades kus on soolabassein omg kui põrgu see tunne :D). Karvad kasvavad tagasi aeglasemalt kui panna peale midagi alkoholisisalduvat (nö aftershave), põletab samuti, aga järgmine päev ei ole nii tüükas. Tegelikult ilmselt järgmise päeva tüügast normaalkauguses kellegi bikiinipiirkonnas ilma otsimata ja jõllimata keegi ei märkagi – endale vaid tundub märgatav.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh juudas…
No olemas ka laserepilatsioon, kui tavalised epillaatorid. Soovitan.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm. Mul on küll sellised bikiinid, et ühtegi intiimpiirkonna karvatüükaid/täppe/punne näha ei ole mitte üldsegi. Isegi “puhmas” ei paista välja.
Kaenla alt tõesti ajan iga päev aga sinna punne õnneks ei teki.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.11 19:48; 06.11 18:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma käin ujulas ja spaas tavalise sportliku trikooga. Kuna minu mees on selline, kes eelistab loomulikku olekut, siis olen aastatega harjunud, et raseerin end tõesti siis, kui vaja, st kui ujulasse või randa minek. Ei ole küll tähele pannud, et nahal raseerimisjäljed samal või järgmisel päeval nii näha oleks. Teemaalgataja on ilmselt eriliselt tundlik nahk. Piiran nii palju, kui trikoo kandmiseks vaja. Ja ausalt öelda ei ole basseinis teiste naiste jalgevahesid uurinud, inimesi on ju igasuguseid, veider oleks kellegi kehal raseerimisjälgi otsida või mõelda, et kas vahatab või mida täpselt teeb.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on väga tundlik nahk ja liiga tihe raseerimine tekitas punne – otsustasin laserepilatsiooni teha – parim otsus üldse.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma samasugune, enne ujumaminekut raseerin ära ja siis kui öö spas, kannatab hommikul veel ujuma minna, õhtuks on aga juba tüükad püsti ja siis rohkem ei kannata. Vahatamas käisin ka ca aasta järjest, aga pideva karvade sissekasvamise ja üsna lühiajalise(1,5näd) tulemuse pärast pöördusin tagasi raseeeimise juurde. Epilaatoriga ise kodus hakkama ei saanud ja fotoepilatsiooni ei ole veel kahjuks proovida saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks see sõltub karvakasvust ka. Minul näiteks kasvavad karvad üsna aeglaselt ja kui ma raseerin, siis järgmise päeva õhtuks on katsudes kare, aga täpikesed on näha alles ülejärgmisel päeval. Ise olen nüüd küll tõesti läinud suhkrudepilatsiooni peale üle, aga mulle on ka kosmeetik öelnud, et karvakasv on mul tagasihoidlik ja raseerimise osas rääkis, et see on veel hästi, kui järgmisel päeval tüükad tunda on, mõnel väga tugeva karvakasvuga naisel pidid juba raseerimisega samal päeval tüükad väljas olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on tumedad karvad, siis ju tekib sama probleem, ainult paar päeva hiljem. sa ei saa ju iga 2 päeva tagant vahatamas käia. See on minu jaoks vahatamise miinus, et vahepeal peangi nö tüükaga ringi käima, sest päris 0,5 mm karva vahaga ei eemalda, aga näha on ikka.

Teemaalgatajale soovitan esmalt silmitseda oma peegelpilti kaugelt, kas ikka on trikoovarjust midagi näha. See, et sul dušširuumis mingid täpid on, ei huvita ühtki teist naist.

Ja kui ikka jääb trikoo servast ka täpid paistma, siis vaheta trikoo/ujumispükste lõiget. Nooremana kasutasin suvel just sel põhjusel neid suuremalõikelisi pükse, bokserite-laadseid, et ei peaks iga päev raseerima.

Lisan ka seda, et paar korda on ka juhtunud, et jalgadel on paras siil – no kui hommikul tuleb mõte lastega minna, siis bikiinipiirkonna teen viisakaks, aga jalgu ei viitsi alati raseerid aja ei põe – ma olen ju enamuse ajast vees ja kui veest väljas, siis pesuruumis. Lõpuks kui ka keegi võõras mu jalgadest šoki saab, no mis siis ikka.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.11 13:20; 07.11 13:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm. Mul on küll sellised bikiinid, et ühtegi intiimpiirkonna karvatüükaid/täppe/punne näha ei ole mitte üldsegi. Isegi “puhmas” ei paista välja.

Kaenla alt tõesti ajan iga päev aga sinna punne õnneks ei teki.

Ma olen selline karvik, et mu bikiinikasukas ulatub oma 5cm jalgade ja tagumiku peale, peaks seelikuga käima kui ei raseeriks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm. Mul on küll sellised bikiinid, et ühtegi intiimpiirkonna karvatüükaid/täppe/punne näha ei ole mitte üldsegi. Isegi “puhmas” ei paista välja.

Kaenla alt tõesti ajan iga päev aga sinna punne õnneks ei teki.

Ma olen selline karvik, et mu bikiinikasukas ulatub oma 5cm jalgade ja tagumiku peale, peaks seelikuga käima kui ei raseeriks.

Eks ma nüüd lugedes mõistan jah, et osadel tõesti vist ulatub “kubeme” karv/tüükad ka kaugemale, kui vaid mokad. Vabandan kirjelduse pärast ????. Aga minul need tüükad tekivad vaid konkreetselt tuti peale.
Seal, kus jalg läheb üle kintsuks ja on nö kubeme lümfisõlmede koht, mul on vaid peened udemed.
Minu kehal ongi see veider, et tumedad karvad on vaid tutiö ja kaenla all aga käe ja jala karvad on pehmed valged.

Bikiinipüksid on täiesti tavalised. Aga kui ma mõtlen ,et siis ega ka kipakatest stringidest ei paista tüükad kaugemale, kui need ära katavad.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.11 19:48; 06.11 18:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm. Mul on küll sellised bikiinid, et ühtegi intiimpiirkonna karvatüükaid/täppe/punne näha ei ole mitte üldsegi. Isegi “puhmas” ei paista välja.

Kaenla alt tõesti ajan iga päev aga sinna punne õnneks ei teki.

Ma olen selline karvik, et mu bikiinikasukas ulatub oma 5cm jalgade ja tagumiku peale, peaks seelikuga käima kui ei raseeriks.

Eks ma nüüd lugedes mõistan jah, et osadel tõesti vist ulatub “kubeme” karv/tüükad ka kaugemale, kui vaid mokad. Vabandan kirjelduse pärast ????. Aga minul need tüükad tekivad vaid konkreetselt tuti peale.

Seal, kus jalg läheb üle kintsuks ja on nö kubeme lümfisõlmede koht, mul on vaid peened udemed.

Minu kehal ongi see veider, et tumedad karvad on vaid tutiö ja kaenla all aga käe ja jala karvad on pehmed valged.

Bikiinipüksid on täiesti tavalised. Aga kui ma mõtlen ,et siis ega ka kipakatest stringidest ei paista tüükad kaugemale, kui need ära katavad.

Miks üldse sõna võtta, kui endal pole karvadega probleemi? Jätame need teemad ikka meiesuguste karvaste naiste pärusmaaks.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.11 13:20; 07.11 13:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veidi kurb, et tänapäeval mood nii pedantlikult karm ja kõik niivõrd üksmeelselt nõudlikud on, nii enda kui teiste suhtes.

(Just lihtsalt meenutades 70ndaid, põhimõtteliselt ka 80ndaid, kui basseinis, rannas või isegi kuivamaa spordialadega tegeledes polnud kellegi jaoks probleemiks, kui mõnel ujumistrikoo, bikiinide või sporditrussikute servast väljaspool täiesti raseerimata karvatuustid vabalt paistsid. Algas see vist juba 60ndate lõpu hipiajastuga, kui karvasus oligi just trendimärgiks, nii meestel kui naistel. Ei tea kuidas tänapäeva muteerunud uushipsterite põlvkond sellesse teemasse suhtub?)

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.11 21:37; 07.12 07:05; 08.12 22:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin nädalavahetusel spaas, kus oli ka suplust päris palju. Ise olen siiani raseerija olnud ja seetõttu üsna hädas, kui peaks olema ujumaminek rohkem kui kahel päeval järjest. Juba teisel päeval on bikiinipiirkonnas tumedad täpid näha. Ometi ostsin jälle spetsiaalselt uue väga hea meestele mõeldud žileti ja kasutan korralikku vahtu (mitte ei tee vana nüri žileti ja seebiga vm). Ja kusjuures mulle tundus, et ma olen ainuke naine, kes veel raseerib, sest kellelgi ei paistnud täpikesi (jah, paistab ju välja see koht).

Need tüükad ja täpid ei saa ju nii tumedad olla. Kas sa hooldad ikka seda piirkonda hoolikalt lisaks raseerimisele? Koorid korralikult, tegeled sissekasvanud karvadega, kreemitad?
Kui sa raseerid ainult enne spa-d (suht harva ehk?) ja muul ajal ei hoolda, siis ongi probleem.
Sel juhul ei sobigi sulle ehk raseerimine, kasuta muid vahendeid. Nt karvaeemalduskreem – ei võta küll täiesti puhtaks, aga piisavalt, et midagi silma ei torka ja mingeid tüükaid ja täppe ka ei jäta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi 😀 😀 Päris naljakas mõelda, aga ma ei arva, et see halb on, lihtsalt naljakas 😀

Veidi kurb, et tänapäeval mood nii pedantlikult karm ja kõik niivõrd üksmeelselt nõudlikud on, nii enda kui teiste suhtes.

(Just lihtsalt meenutades 70ndaid, põhimõtteliselt ka 80ndaid, kui basseinis, rannas või isegi kuivamaa spordialadega tegeledes polnud kellegi jaoks probleemiks, kui mõnel ujumistrikoo, bikiinide või sporditrussikute servast väljaspool täiesti raseerimata karvatuustid vabalt paistsid. Algas see vist juba 60ndate lõpu hipiajastuga, kui karvasus oligi just trendimärgiks, nii meestel kui naistel. Ei tea kuidas tänapäeva muteerunud uushipsterite põlvkond sellesse teemasse suhtub?)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veidi kurb, et tänapäeval mood nii pedantlikult karm ja kõik niivõrd üksmeelselt nõudlikud on, nii enda kui teiste suhtes.

(Just lihtsalt meenutades 70ndaid, põhimõtteliselt ka 80ndaid, kui basseinis, rannas või isegi kuivamaa spordialadega tegeledes polnud kellegi jaoks probleemiks, kui mõnel ujumistrikoo, bikiinide või sporditrussikute servast väljaspool täiesti raseerimata karvatuustid vabalt paistsid. Algas see vist juba 60ndate lõpu hipiajastuga, kui karvasus oligi just trendimärgiks, nii meestel kui naistel. Ei tea kuidas tänapäeva muteerunud uushipsterite põlvkond sellesse teemasse suhtub?)

Appi ???? ???? Päris naljakas mõelda, aga ma ei arva, et see halb on, lihtsalt naljakas ????

Täna nüüd tagantjärgi kunagisi trende meenutades tundubki nii, et tol ajal elati-oldi lihtsamalt ja naturaalsemalt. Kuigi tänapäeva loetakse justkui rohkem tabudevabamaks kui kunagi varem – igasugu erisused, kiiksuga tegelased, kõik saavad sotsiaalmeedias nüüd ennast promoda, näidata jne. Aga ometi, järgnevalt võrdluseks mõned kogetud näited enda noorusajast, just siia teemasse puutuvad ehk siis eluolu ja ujumisega seotud juhtumid bikiinipiirkonnast väljapaistvatest karvadest:

– 1964 käisime kooli võistkonnaga Venemaal Novosibirski koolis. Sealses ujulas toimus avalik võistlus meie ja kohalike noorte võistkonna vahel. Meie Eesti tüdrukutel olid ujumiseks kaasa võetud mustad puuvillased võimlemistrikood, kuid kohalike koolitüdrukute ujumisvõistkond marssis ujulasse ainult aluspükstes! Tavalised valged trussikud, täpsemalt tollase ajastu stiilis kõrge lõikega pantaloonid, nabani või veelgi kõrgemale üles tõmmatud. Mingeid särke ega rinnahoidjaid polnudki üldse! Juba keskmise kooliastme neiud, kõigil tissid ees, kel vähem, kel rohkem. Keegi ei häbenenud, nad olidki sedasi harjunud treenima ja võistlema. Siberi tööstuslinnade poodides ei müüdudki mingeid ujumise ega spordiriideid. Töölisperedele kõlbasidki tavalised aluspüksid. Basseinivees muutusid neil tüdrukutel valged trussikud puha läbipaistvaks, aga ei pööratud sellelegi tähelepanu. Karvad, otseselt ei mäleta, kuid eks tõenäoliselt tulid needki läbinähtavale. Tollal ei raseerinud keegi mitte kusagilt. Mõned udused pildid sellest võistlusest peaks olema isegi säilinud vanas paberfotode albumis.

– 1970ndate esimesel poolel oli välismaal moes õhuke läbipaistev aluspesu, mitte eriti pitsiline, vaid üleni õhkõrn läbipaistev. Arvukates välismaistes moeajakirjades ja kaubamajade tootekataloogides (mida meremehed siiamaile niisama vaatamiseks tassisid) oli igaühes vähemalt 10 lehekülge, kus poseerisid modellid seda pesu demonstreerides. Suured tumedad tutid läbi aluspükste ja ka servade kõrvalt karvatäpsusega paistmas, samamoodi ka rinnanibud läbi rinnahoidjate. Eestis sellist pesu siis polnud veel… Aastaid hiljem ilmusid Marati vuplid, mille üks mudel oli kummilaadsest võrkkangast, ilma mingi sisevoodrita ja jalgevahetükita. Kõik paistis ilusti läbi. Helekollased või helerohelised võrkvuplid ja nende all tumedad karvad. Efektne kontrast missugune! Käisime sõbrannadega nende vuplite väel päevitamas, veidi põõsa taga küll. Mõte oli, et päike päevitaks läbi selle võrgu ka.

– 1985 Ungaris Eesti praktikantide grupijuhina. Tol ajal oli suur saavutus pääseda välismaale, lausa Ungarisse! Praktika kujutas enamasti niisama ringivaatamist ja suvitamist. Temperatuur kuu aega +32. Balatoni ääres suvituslinnas käidi tänavatel, poodides, isegi hilisõhtul kinodes niisama bikiinide väel. Suhteliselt napi lõikega bikiinid, karvakesi lehvis välja nii mõnelgi. Sealsetel mustlasverd naistel need veel eriti süsimustad, kaugele näha. Mõned Saksa suvitusturistid ei viitsinud isegi rinnahoidjat kanda linnapeal jalutades. Järvekalda supelrannas ja ujumas enamus naisi (nooremad ja keskealised) topless, lapsed üldse alasti. Meenub ka üks tõmmu, silmajäävalt rohke karvakasvuga ca 20ndates neidis lesimas selili, riietuseks vaid paarisentimeetrised nöörpüksikud ning jalad suvaliselt laiali. Vaata aga kööki… Tihedad tumedad karvad nii nagu jumal loonud, sinna kuhu loonud ja niipalju kui loonud. Ka kintsudel ja säärtel terves pikkuses.

– 1980ndate lõpupoole hakkas ka Eestisse saabuma aeroobikabuum. Sellega koos ka legendaarsed kõikides värvitoonides neoon-trikood ja neoon-retuusid. Trikood ikka stringiga, st. pepuvahele tõmmatud. Aga nad kippusid ka eestpoolt olema suhteliselt kitsa ribaga, ei ulatunud kogu kolmnurga laiust katma. Raseerimisele ei mõeldud ka siis veel (mõni vist juba piiras osaliselt). Need ülinapi lõikega aeroobikatrikood olid siiski mõeldud koos retuusidega kandmiseks (retuusid alla, trikoo peale), kuid meie aeroobikagruppi ilmus ühtäkki paar neidu, kes ei suvatsenud retuuse ei alla ega peale panna. Aluspükse ka mitte. Lehvitasid lisaks täiesti paljastele tagumikele oma poolpaljaid karvamokkasid kõigi ees, täie rahu ja enesekindlusega. Samas sinna trenniruumi juhuslikke võõraid ega pealtvaatajaid siiski ei sattunud.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.11 21:37; 07.12 07:05; 08.12 22:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm. Mul on küll sellised bikiinid, et ühtegi intiimpiirkonna karvatüükaid/täppe/punne näha ei ole mitte üldsegi. Isegi “puhmas” ei paista välja.

Kaenla alt tõesti ajan iga päev aga sinna punne õnneks ei teki.

Ma olen selline karvik, et mu bikiinikasukas ulatub oma 5cm jalgade ja tagumiku peale, peaks seelikuga käima kui ei raseeriks.

Eks ma nüüd lugedes mõistan jah, et osadel tõesti vist ulatub “kubeme” karv/tüükad ka kaugemale, kui vaid mokad. Vabandan kirjelduse pärast ????. Aga minul need tüükad tekivad vaid konkreetselt tuti peale.

Seal, kus jalg läheb üle kintsuks ja on nö kubeme lümfisõlmede koht, mul on vaid peened udemed.

Minu kehal ongi see veider, et tumedad karvad on vaid tutiö ja kaenla all aga käe ja jala karvad on pehmed valged.

Bikiinipüksid on täiesti tavalised. Aga kui ma mõtlen ,et siis ega ka kipakatest stringidest ei paista tüükad kaugemale, kui need ära katavad.

Mida sa siis üldse imestasid? Arvasid, et naised, kellel on selline probleem, kasutavad mingeid mikrostringe või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just lihtsalt meenutades 70ndaid, põhimõtteliselt ka 80ndaid, kui basseinis, rannas või isegi kuivamaa spordialadega tegeledes polnud kellegi jaoks probleemiks, kui mõnel ujumistrikoo, bikiinide või sporditrussikute servast väljaspool täiesti raseerimata karvatuustid vabalt paistsid.

Olin noor kaheksakümnendatel ja üheksakümnendatel ja naerdi ikka küll neid, kellel konktreetne tuust välja vahtis.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just lihtsalt meenutades 70ndaid, põhimõtteliselt ka 80ndaid, kui basseinis, rannas või isegi kuivamaa spordialadega tegeledes polnud kellegi jaoks probleemiks, kui mõnel ujumistrikoo, bikiinide või sporditrussikute servast väljaspool täiesti raseerimata karvatuustid vabalt paistsid.

Olin noor kaheksakümnendatel ja üheksakümnendatel ja naerdi ikka küll neid, kellel konktreetne tuust välja vahtis.

Jah, 90ndatel hakati sellele tähelepanu pöörama. Siis alustasid paljud ka omal servade piiramisega ning kümnendi lõpus algas (esialgu küll välismaal) naiste alt täiesti kiilaks raseerimise buum.

Aga 80ndad olid nii ja naa. Enamus ei näinud vajadust isegi midagi piirata. Võib-olla vaid need kellel eriti lai ja tume karvakasv edasi kintsudele tungis. Spordipükstena olid naistel/tüdrukutel siis tavaliselt mustad Marati puuvill-trikotaaž trussikud, mille lõige eestpoolt ulatus täpselt häbemekolmnurga servani. Enamuse tutist kattis ära (kuigi kõik said aru mis see seal trussikuid kohevalt ette pungitab), aga mõnel ikkagi veidi krussikesi ka sealt serva vahelt paljalt välja lehvis. Eriti spordi/võimlemise harjutuste ajal, kus vaja jalgu rohkem laiali venitada. Kaugemale võib-olla ei paistnud niiväga, eriti heledakarvalistel… Kuid osa neidusid/naisi olid sellised ükskõiksed, kes ei solvunud kui ka sellele trussikuservast juba kontreetsemalt väljatulnud tuustile tähelepanu juhiti või seda isegi halvustavalt pilgati. Mõni tiris omal trennis ja võistlustelgi need sporditrussikud veel nii üles, et tagumiku kannikad puha paljaks (ja siis ilmselt ka eestpoolt läks kuhu läks) – eks ekshibitsionismi nautimist on naistel/neidudel alati esinenud.

70ndad olid aga täielik karvakultuse ajastu. Välismaal juba 60ndate lõpus alanud (ja meile veidi hilinenult jõudnud) hipikultuuri mõjul ilmselt. Ega siis muidu poleks ka tolleaegsed poekataloogid, moeajakirjad ja erootikaajakirjad pesupiltidel (samuti ka ülilühikeste teksapükste piltidel) nii avameelselt häbemekarvu nähtavale jätnud.

PS! Mis puudutab raseeerimisest väljakasvanud tumedaid karvatäppe koos punetavate punnikestega häbeme servaaladel, siis suhteliselt hiljuti ühel Kreeka võrkpallinaiskonnal kes kandsid üheosalisi kõrge lõikega trikoosid, olid need raseerimise jäänuknähtused väga silmapaistvalt paljastunud kõrge tasemega pallimänguvõistluse ajal. Tundus nii, et nad ei pidanud seda oluliseks ega häbenemist väärivaks. Seega siinsetel kägudel, kes suvalise veekeskuse basseinis nende täpikeste paistmise pärast muret tunnevad, poleks ka ilmselt vaja niipalju kurvastada.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.11 21:37; 07.12 07:05; 08.12 22:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jäin ka mõtlema, et millal sai hakatud raseerima. ma 70 sündinud ja kooli ajal küll mitte. Ema kraapis kaenlaaluseid isa habemajamisžiletiga (žilett pandi sallise hoidiku sisse) ja sai isalt selle eest ikka suge, et keegi tema asju kisub, aga jalad olid emal terve elu karvased.
Kuskil 94-95 sai ostetud epilaator.
Mina lasen vahatada, annab pikaajalise ja punnivaba tulemuse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes neid punne teil näeb?
Mina näiteks ei vaata spaas teiste kubemeid, isegi pikema ääre alt välja paista karva nägemiseks peaksin mitu sekundit inimese bikiinijoont jõllitama. Kui lihtsalt silmad üle inimese lasen, siis selliseid asju ma ei märka.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Ilu Bikiinipiirkond ja ujumine