Esileht Ilu Bikiinipiirkonna fotoepilatsioon

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Bikiinipiirkonna fotoepilatsioon

Postitas:

Soovin minna fotoepilatsiooni, et oleks edaspidi muretu ja karvavaba elu. Peaksin ju sinna minnes töödeldava piirkonna raseerima.Ei soovi siiski täiesti puhast platsi, sest lihtsalt ei meeldi. Kuidas jätta ilusa kujuga “soeng”? Ise raseerides ei oska piiritleda ja jääb ebamäärase kujuga. Kuidas olete teinud, kes ei soovi täiesti karvutut tulemust?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled ikka fotoepilatsiooni juhendi läbi lugenud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jama selles, et see protseduur ei taga mingit karvavabadust. Mu sõbranna pani kena summa hakkama, tal tume karv, seega ideaalne klient selleks toiminguks. Kasu oli pehmelt öeldes olematu. Ma oma helepruuni karvastikuga ei hakka proovimagi.
Netist leia hulgim selles protseduuris pettunuid. Raseerimisest ei pääse ikka, isegi kui osad karvad jäädavalt kaovad, lihtsalt on hõredam puhmas.
Fotoepilatsioon on mu meelest üks väemefektiivsemaid iluprotseduure üldse- kõik muud asjad ikka enam- vähem annavad lubatud tulemuse, aga mitte see. Kui rahast kahju pole võid muidugi proovida, vo. sa oled harv õnnelik erand. Ma ootan, et ehk see tehnoloogia areneb ja proovin nt. 10 a pärast.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fotoepilatsioon mõjub küll, aga…..ühekorraga ca mõnele protsendile karvadest. Et sile plats saada, peab seda protseduuri kordama väga palju. Ise käisin kunagi aastaid fotoepilatsioonis (kindlasti 20+ korda), tulemuseks on ca 2x hõredam karvakasv ja kergem vahatamine. Aga karvavabaks ei saa töödeldud alasid kuidagi nimetada. Lihtsalt vahatamise tulemus püsib ideaalne ca 2 nädalat ja järgmised 2 nädalat valmistun uueks protseduuriks, s.t. algab kerge karvakasv.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

.. jah, nõustun. Ei saa sa mingit karvavaba elu aga oled lihtsalt väga ärritunud, et nii palju aega ja raha oled vähe efektiivsele protseduurile kulutanud.
Mina kunagi käisin 2,5 a jooksul vast 12 korda fotoepilatsioonil, pärast ostsin koju Philips Lumea. Nüüd on lihtsalt mõni koht natuke hõredam; ühes kohas tundub olevat väike karvavaba ala. Rasseerida tuleb ikka pidevalt.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovin minna fotoepilatsiooni, et oleks edaspidi muretu ja karvavaba elu. Peaksin ju sinna minnes töödeldava piirkonna raseerima.Ei soovi siiski täiesti puhast platsi, sest lihtsalt ei meeldi. Kuidas jätta ilusa kujuga “soeng”? Ise raseerides ei oska piiritleda ja jääb ebamäärase kujuga. Kuidas olete teinud, kes ei soovi täiesti karvutut tulemust?

Kui sa ise ei oska, siis käid mingi aeg kuskil salongis ja lased soengu ette teha, hiljem raseerid selle olemasoleva soengu ümbert ainult.

Aga ka mina ei garanteeri lõplikkult püsivat tulemust. Ise käisin 7 korda laserepilatsioonis, selle ajaga oleks pidanud hakkama lõpp paistma, kuid tegelikult oli karvakasv muutunud kõigest 50% hõredamaks (ja tumedakarvalise, kaukaaslase tüüpi naisena ei ole see tulemus rahuldav) ja raseerima pidin paar x nädalas… See on selline ettevõtmine, et sa pead olema kindel, et sul jagub raha, nö lõpuni välja minemiseks, mis sisi tähendab esialgu väga palju korda ja võibolla hiljem tõesti kui hästi läheb, saab piirduda kord kvartalis vmt

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin 14 korda fotoepilatsioonis. Olen proovinud nii aleksandriitlaseriga kui IPL laseriga kahes erinevas salongis. Lisaks on endal kodus paljureklaamitud IPL laserikomplekt, mida kasutasin regulaarselt.
Tulemus – nullilähedane. Ajutiselt karvakasv veidi hõreneb, tekivad isegi üksikud suuremad karvavabad alad, kuid need kasvavad uuesti täis ja seda mõne kuu jooksul.
Sel kevadel käisin 3 korda ka Vip-medicumis, kus proovisin neodüümlaserit – mis arvate, kas mõjus? Vastus – väga minimaalselt.
Ehk siis laserdada tuleb põhimõtteliselt terve elu, iga 2 nädala tagant, siis võib-olla kunagi saate mingiks mõnekuiseks perioodiks peaaegu karvavabad alad. Aga kõik kasvab tagasi, varem või hiljem, niipea kui laserit enam ei tee. Kodune IPL komplekt on neist veel kõige mõttetum kusjuures.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu Bikiinipiirkonna fotoepilatsioon