Esileht Sünnitus Bikiinipiirkonnast raseeritud naine sünnitusel

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Bikiinipiirkonnast raseeritud naine sünnitusel

Postitas:

Olen ennast nii kaua kui hoolitseva naisena mäletan, raseerinud, ka bikiinipiirkonda, hetkel ka vaid kena kolmnurgake seal.
Huvitab, kas on veel keegi, kes on sünnitusele läinud raseeritunda ja kas vaadatakse viltu ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 31.08 11:49; 31.08 11:54; 31.08 12:02; 20.09 00:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa tõesti arvad, et sünnitusel arsti ja ämmaemandat huvitab, kas sul “kena kolmnurgake” seal või täitsa paljas või nii nagu loodus on andnud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.08 11:53; 31.08 11:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei tea, küsingi.
Just nendelt, kes on raseerituna läinud, mitte teistelt.
Olen harjunud raseerima, ei tahaks lõpetada ja lasta metsaks kasvada. Enda hügieeni ja hea enesetunde mõttes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 31.08 11:49; 31.08 11:54; 31.08 12:02; 20.09 00:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peaks metsa end laskma kasvada? Karvad ei puutu üldse asjasse. Kui pärast sünnitust on vaja õmmelda, siis niikuinii vajadusel raseeritakse.

Kunagi sünnituse loengus üks rase esitas küsimuse, et kas enne sünnitama minemist peaks kodus end raseerima või võib ka karvasena tulla. Ämmaemand ütles, et neil pole vahet. See on vastus ka sinu küsimusele – neil pole vahet, oled karvane või raseeritud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.08 11:53; 31.08 11:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Miks peaks metsa end laskma kasvada? Karvad ei puutu üldse asjasse. Kui pärast sünnitust on vaja õmmelda, siis niikuinii vajadusel raseeritakse.

Kunagi sünnituse loengus üks rase esitas küsimuse, et kas enne sünnitama minemist peaks kodus end raseerima või võib ka karvasena tulla. Ämmaemand ütles, et neil pole vahet. See on vastus ka sinu küsimusele – neil pole vahet, oled karvane või raseeritud. [/tsitaat]

Aitäh korraliku vastuse eest !

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 31.08 11:49; 31.08 11:54; 31.08 12:02; 20.09 00:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iseasi kuivõrd sa üldse raseduse lõpus oma bikiinipiirkonda näed. võimalik, et pead siis laskma kellelgi teisel omale selle kolmnurga sinna teha

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ka olen kogu raseduse aja raseerinud ja raseerin lõpuni, küll suhteliselt “kobamisi”, kuna midagi ei näe enam. Aga vähemalt kord-kaks nädalas piiran olukorda.

Sünnituse jaoks ekstra ei raseeri, aga kui eelmine õhtu olen raseerinud, siis nii ongi. Lähen sünnitama nii, nagu parasjagu allkorrusel olukord on:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vot raseduse viimased nädalad on olnud võimatu raseerida ning siis ei raseerinudki. Ei mäleta, et seda oleks hiljem sünnitusel tehtud ka kuigi ühe puhul oli õmblemist ka.

Aga on ka keisri kogemus ning suht nüri oli vaadata kuidas opiks ettevalmistades raseeriti (laps oli vaja enneaegselt ilmale tuua ja kõht oli suht väike veel võrreldes lõpuni kantud rasedustega).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamus sünnitusealisi naisi on tänapäeval raseeritud (ok, ma ei tea tegelikku statistikat, aga riietusruumides on noortel karvu ikka harva näha). Usun, et sa ei suuda neid millegagi üllatada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ikka maadlesin lõpuni end raseerida. Keeruline oli selle maakera tagant ja kvaliteedi kohta pole aimu aga mingeid kommentaare ei tulnud. Seega ei oska arvata midagi “sealpool auku” olnute arvamusest. Raseerin end aga mitte kellelegi teisele vaid mulle meeldib tunne olla raseeritud. Samamoodi nagu osad ei saa aru miks raseeritakse, ei mõista mina neid kes ei raseeri. Ongi tasa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese rasedusega raseerisin kuni lõpuni. Sünnitusel läks erakorraliseks keisriks ja enne seda ämmaemand ütles, et raseerib mul natuke, siis arstil parem lõigata. Kui asjatama hakkas, vaatas, et “oh, juba tehtud”.

Nüüd mul kõht aga nii suur, et ammu juba ei näe midagi, kobamisi sealt midagi üritan siluda… aga nüüd eriti ei pääse ligi ka. Igavene jama, mulle ei meeldi väga karvane olla. Tavaliselt häbemekingule väikse ristküliku jätan.

Mees õnneks abivalmis ja lubas järgmine vanniskäik asja mul korda ajada, nii et saame hakkama 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

üritasin ikka lõpuni raseerida, kuigi üsna raske oli.
koguaeg ilus triip olnud, aga raseduse lõpuks oli mingi omamoodi kujutis seal all 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sünnitasin 2001. aastal Kohtla-Järvel ja sellel ajal raseeriti seal kohapeal haiglasse sünnitama tulnut. Kuuldavasti praegu seda enam ei tehta 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loen ja loen seda teemapüstitust ja ikka jääb see mulle arusaamatuks. Mille pagana pärast peaksid arstid/ämmaemandad viltu vaatama, kui naine oma bikiinipiirkonna eest hoolitseb (see on ju elementaarne?)? Ma eeldan, et pigem vaadatakse viltu, kui mingi rõve puhmas jalgevahelt vastu vahib.
Olen oma bikiinipiirkonda puhtaks raseerinud terve täiskasvanu elu ja kavatse ka sünnitama minnes seda tegemata jätta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina nt. käisin enne sünnitust spetsiaalselt vahatamas. Esiteks sellepärast et pärast, kui on taastumine ja verd tuleb palju, siis on ilma karvadeta parem alumise korruse eest hoolitseda ja on see keskkond vähe puhtam ja ei lähe hauduma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina nt. käisin enne sünnitust spetsiaalselt vahatamas. Esiteks sellepärast et pärast, kui on taastumine ja verd tuleb palju, siis on ilma karvadeta parem alumise korruse eest hoolitseda ja on see keskkond vähe puhtam ja ei lähe hauduma. [/tsitaat]

Vot mina ka täpselt selle eesmärgiga katsusin ennast siledana hoida sealt lõpuni välja kui esimene rasedus oli.
aga õnneks on olemas peeglid ja no juba hea tunnetus kui oled pidanud kuid seda ümber v üle kõhu tegema 😀

Ja nt sünnitusel mul äe mainis ära et see oli hea mõte, hügieeni mõttes siis 🙂
Samamoodi teen seekordki.
Hügieeni mõttes on enesel parem ja puhtam 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei kujutaks ettegi, et mingi ziletiga seal nüsiksin, rase või mitte. Kosmeetik ja vahatamine on selleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei kujutaks ettegi, et mingi ziletiga seal nüsiksin, rase või mitte. Kosmeetik ja vahatamine on selleks.[/tsitaat]

sa oled ikka alaarenenud vist, sa ei kujuta ette. Ära siis kujuta, hargita oma jalgu kosmeetiku ees kuust kuusse siis, friik

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 31.08 11:49; 31.08 11:54; 31.08 12:02; 20.09 00:59;
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Sünnitus Bikiinipiirkonnast raseeritud naine sünnitusel

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.