Esileht Beebi ja mitmikud Bilirubiin

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Bilirubiin

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Tere.
kas kellegil on olnud sarnast kogemust? Mis edasi sai ja kuidas teil nüüdseks läheb?

</p>
Lapse bilirubiin kõrge 384. Lastehaiglas päevitasime kaks päeva,saime 162 peale. Nüüd kaks päeva hiljem oleme ikka haiglas ja 192. Eitea enam mida tunda, nii suur mure on.
kas kellegil veel peale fototeraapia lõpetamist on näit tõusnud,mis sai edasi?

❤️

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Bilirubiin peab olema langustrendis. Lisaks fototeraapiale võidakse ajutiselt rinnapiima asemel anda RPA-d, kui tegu on rinnapiimakollasusega.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meil oli peale sünnitust beebil ka bilirubiin kõrge. Sai ühe päeva fototeraapiat. Samamoodi langes ja siis tõusis. Aga kuna mul selle tõusu ajal hakkas korralikult piima tulema ja tõus nud näitaja oli siiski referentsvahemikus lasti järgmine päev koju. Lastearsti kontroll oli 2 päeva pärast ning siis oli juba normis ja uuesti langenud. Meil oli siiski asi selles, et kaalulangus oli liiga suur, beebi liiga unine ja mul polnud piim veel tulnud.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Laps oli lambi all 4 päeva enne kui haiglast välja lubati. Laps rinda ei tahtnud, haiglas sai rpa’d ja lapsest saigi pudelist sööja. Kuna esimene laps ning paanika suur, sest keegi väga ei seletanud mis selle bilirubiiniga on ja eks stressiga kadus ka piim. Leian, et bilirubiinist tuleks rääkida juba rasedana, et vajadusel emad ära ei ehmataks. Teisel lapsel polnud mingit probleemi bilirubiini tasemega, aga tema sündis ka 39ndal nädalal, esimene laps tuli 37ndal

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina hakkasin lisa andma pudelist, laps sai ometi kõhu täis, pissis korralikult ja bilirubiin langes kiiresti.

Laps sündis 37. nädalal ja oli väga unine, magas muudkui. Rinnal oli ka, aga ilmselt matsutas niisama. Laps rinnast aga ei võõrdunud, siiani saab mõlemat, 7-kuune on.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Laps on vaja sööma saada. Kui rinnaga ei õnnestu, siis süstlast/topsist/pudelist juurde. Kui päike paistab, siis aseta laps toas mähkme või bodyväel päikselaiku.

0
0
Please wait...

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Beebi ja mitmikud Bilirubiin