Esileht Ajaviite- ja muud jutud Bimbod jõusaalis

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Bimbod jõusaalis

Postitas:
Kägu

Ei mõista sellist kontingenti.

Pläkutavad terve aja sõbrannaga ja istuvad telefonis, hoides samal ajal masinaid kinni seal mitte midagi tehes. Kui möödub mõni treenitud meesisend, siis teevad tähelepanu püüdmiseks mõne liigutuse masinal. Enamasti on nad täismeigiga ja teevad peegli ees pilte. Ükskord kaks sellist arvustasid omavahel kellegi teise kaastreenija koledaid (mittefirmakaid) trenniriideid.

Ja selliseid on palju, vähemalt Myfitnessis.

+21
-17
Please wait...

Postitas:
Kägu

Õnneks ma ei käi Myfitnessis, aga käin ühes teises jõusaalis, kus on päris palju treenijaid. Pole kordagi märganud taolisi bimbosid ega seda, et jälgitaks teisi treenitavaid või nende riietust. Samuti pole märganud kedagi end peeglite ees pildistamas. Mul on vist täiega vedanud.

+12
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kus Myfitnessis? Käin Tartu Kekslinna Myfitnessis ja selliseid ilutsejaid on väga vähe. Küll aga istutakse treeningmasinatel ja oodatakse (ka tel-s), mis on ka täiesti OK, sest enne järgmise seeria tegemist puhataksegi. Puhkan ise ka ja siis teen vähe tõmbeid vm masinal järjest, sest teen enda jaoks suure raskusega ja neid ei peagi mitu minutit järjest vehkima, et oleks efektiivne. Ja phm kui keegi tahab enne trenni huuled ära värvida, siis mind see ei sega 😁 Teiste kommenteerimine muidugi ei ole OK, aga siis ehk ei peaks ka neid ilutsejaid kommenteerima 🙄

+13
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa ei mõistagi, sest sa ise ilmselt ei näe piisavalt bimbo välja.
Aga tahaks ju!

Aga kuna see sul nagunii ei õnnestu, siis tõesti, ei jäägi sul muud üle, kui perekoolis teematada ja bimbosid halvustada.

+4
-20
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma ei tea, ma teen tavaliselt trenni ega jälgi, kes kui palju meiki kannab vms. Veits friik ju.

+8
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina pole selliseid kohanud :)) näen ikka treenivaid inimesi. Külastan Tartus Arenat, Corsat ja Lõunaka MFi

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pläkutavad terve aja sõbrannaga ja istuvad telefonis, hoides samal ajal masinaid kinni seal mitte midagi tehes. Kui möödub mõni treenitud meesisend, siis teevad tähelepanu püüdmiseks mõne liigutuse masinal. Enamasti on nad täismeigiga ja teevad peegli ees pilte. Ükskord kaks sellist arvustasid omavahel kellegi teise kaastreenija koledaid (mittefirmakaid) trenniriideid.

Ja selliseid on palju, vähemalt Myfitnessis.

Mis asjad on firmakad? Ma arvasin, et see väljend jäi maakatel 90-datesse.

+17
-14
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kàin ka tàismeigiga jôusaalis. Sest ma kàin koguaeg nii. Igal pool. Miks peaksin jôusaali ilma siis minema?

Peegli ees selfiesid ei tee. Pole kohanud ka teisi selfietamas seal.

Aga ma üldiselt ei vahi ka vàga teisi, kui sôbrannaga koos, siis plàkutamegi samal ajal kui jôudu teeme, mis seal imelikku.

Ma arvan, et sul endal mingi kompleks?

+4
-25
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tahaks kaaa!

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei suudagi otsustada, kumb on häirivam. Kas need sinu kirjeldatud bimbod või üks nuhkija-Kägu, kes jõusaalis istub, teisi ja nende tegemisi pingsalt jälgib, vestlusi pealt kuulab jne.

Selles suhtes, et trenni kasutegur on teil mõlemal ilmselt suur null?

+9
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mind häirivad palju rohkem (enamasti vene rahvusest) sõbrannad, kes koos ujulasse tulles ujuvad kahekesi kõrvuti, enamasti megaaeglaselt koera, ja pläkutavad ilma, et üldse kedagi kuskil tähele paneks. Suures ujulas (nagu Tartu Aura vms) õnnestub neist eemale hoida, aga väiksemates ujulates on see ikka väga tüütu. Olen selliseid “ujujaid” näinud Viljandis ja Tartus Impulsis ja Arenas. Kui tahta niisama sulistada ja lobiseda, siis võiks pigem spaasse minna, kui trennitegijaid takistama.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Need kes ujulate radade süsteemist aru ei saa/sellest kinni ei pea, on tõesti tüütud. Kui tahetakse koos ujuda, peaks üks teise taga olema, või üldse koos suplusrajale minema.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

konkurentsi tuleb ikka sarjata

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei suudagi otsustada, kumb on häirivam. Kas need sinu kirjeldatud bimbod või üks nuhkija-Kägu, kes jõusaalis istub, teisi ja nende tegemisi pingsalt jälgib, vestlusi pealt kuulab jne.

RAUDSELT on see Nuhk-teemataja hullem.
Kunagi ei või teada, kui ta sind salaja pildistab, pildi kuhugi sotsmeediasse riputab ja teksti ka veel juurde tänitab.

0
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa ei mõistagi, sest sa ise ilmselt ei näe piisavalt bimbo välja.

Aga tahaks ju!

Aga kuna see sul nagunii ei õnnestu, siis tõesti, ei jäägi sul muud üle, kui perekoolis teematada ja bimbosid halvustada.

Miks nii kibestunud?

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks nii kibestunud?

Küsi teemaalgatajalt otse, et miks.

Ometigi on sallimine praegu VÄGA moes, aga südames on kõik naised isegi oma soo suhtes (vist eriti oma soo suhtes) nii õelad, et jube.
Kes on bimbo, kes kus pläkutab ja kes teeb meesisiku suunas mõne liigutuse, jne aga no who cares?
Ei seganud nad ju kedagi. Ja kui kuskil sõtkuda vaja on,saab ju viisakalt küsida, et kas töötad või niisama istud.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olgem ausad, seal jõusaalis käivadki ju sisemiselt katkised inimesed, kes oma hingehaavu seal siis lappimas käivad. See tohtu ärevus ja muu selline häire, mis nende sees möllab ja neil rahulikult olla ei lase, sunnib neid ju haigelt trenni tegema. Tahad liikuda ja terve olla, mine terviserajale, tee kiirkõnniga mitu mitu head kilomeetrit. Higi jooksma, pulss üles ja kopsud värsket õhku täis.

Ma ei saa üldse aru, miks inimesed ennast seal saalides lõhkumas ja kulutamas käivad. Muu liikumine on null. Autoga tööle, autoga koju, autoga jõusaali, jne. Liikuge normaalselt ja teil pole vaja seal seda rauda tõstmas käiagi.

+5
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olgem ausad, seal jõusaalis käivadki ju sisemiselt katkised inimesed, kes oma hingehaavu seal siis lappimas käivad. See tohtu ärevus ja muu selline häire, mis nende sees möllab ja neil rahulikult olla ei lase, sunnib neid ju haigelt trenni tegema. Tahad liikuda ja terve olla, mine terviserajale, tee kiirkõnniga mitu mitu head kilomeetrit. Higi jooksma, pulss üles ja kopsud värsket õhku täis.

Ma ei saa üldse aru, miks inimesed ennast seal saalides lõhkumas ja kulutamas käivad. Muu liikumine on null. Autoga tööle, autoga koju, autoga jõusaali, jne. Liikuge normaalselt ja teil pole vaja seal seda rauda tõstmas käiagi.

Ehe näide sildistamisest.

Ehk siis kõik teised, kes ei ole minuga samal arvamusel ja ei tee nii nagu mina, on …..

Olen ka kunagi käinud jõusaalis, sest see oli minu erialase treeningu 1 osa. Oli vaja treenida max jõudu. Muu trenn toimuski valdavalt õues. Eks sai kasutatud ka jõulinnakuid, kuid see ei olnud piisav.

Ja minu poeg käib regulaarselt jõusaalis. Ei, ta ei ole sisemiselt katki ja ei, tal ei ole vaja oma hingehaavu lappida. Tema lihtsalt ei saa  muud teha. Ta ei saa pikemalt kõndidagi, jooksmisest rääkimata. Muidugi, kui seda noort Apollot näha, ei tulegi selle peale, et tal võiks olla mõni terviseprobleem. Selline tippvormis kuju, kuid nt kaitsevägi teda ei taha.

Ja miks peaks inimene nt enda vormis hoidmiseks tegema kepikõndi või jooksma, kui see talle ei meeldi? Kui talle meeldibki hoopis jõusaalis oma keha vormida? Või lõõgastuda vms.

Need teemaalgatuses mainitud beibed võivad vabalt olla ka bikiinifitnessi jaoks treenijad. Ja pildistavadki ennast peegli ees. Neil 1 treeningu osa vist ka õigete kehahoiakute ja pooside harjutamine peegli ees.

Ja sa ei tea ju, milles tema treening seisneb.

Äkki teevadki max jõudu? A la 8-12 kordust ja siis pikem puhkus enne järgmist seeriat, mille ajal ei olegi muud teha, kui oodata?

+7
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: center;”>

Oli valus ka kui lolliks läksid? kindlasti oled laialivalguv pekilarakas kes seda kommentaari kirjutades jõudis juba 2l jäätist perse panna, vetsu ikka suudad iseseisvalt minna?</p>

+1
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

RAUDSELT on see Nuhk-teemataja hullem.

Kunagi ei või teada, kui ta sind salaja pildistab, pildi kuhugi sotsmeediasse riputab ja teksti ka veel juurde tänitab.

Polnud mitte väga kaua aega tagasi, kui üks modell oma karjääri kaotas, sest tegeles liiga palju vahtimisega.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Need teemaalgatuses mainitud beibed võivad vabalt olla ka bikiinifitnessi jaoks treenijad. Ja pildistavadki ennast peegli ees. Neil 1 treeningu osa vist ka õigete kehahoiakute ja pooside harjutamine peegli ees.

Ja sa ei tea ju, milles tema treening seisneb.

Perekoolika jaoks käiakse trennis ju vaid kaalulangetamiseks. Kõik, kel seda probleemi ei paista olevat, on seal ennast näitamas ja eputamas lihtsalt.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ise käin sellistes vähemtuntumates jõusaalides, mille nime öeldes tavaliselt seltskonnas küsitakse, et kes ja mis ja kus. Aga tegelikult täiesti mõistlikud ja kõik aparaadid olemas ja rohkem ruumi ning vähem rahvast ka. Need kõige tuntumad ketid vist nagunii ongi kogu aeg ülerahvastatud.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

hoides samal ajal masinaid kinni seal mitte midagi tehes.

Üks bimbo hoiab korraga kinni ühte masinat. Ilmselt on ta ka pileti ostnud.

Jõusaali omanikule lausa kasulik – maksab masina eest seda samas kulutamata.

+1
0
Please wait...

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Bimbod jõusaalis