Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Biocard rasedustest

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Biocard rasedustest

Postitas:

Tere

Selline küsimus – olen teinud kokku 4 Biocard Baby varajast rasedustesti. Kõikidle neljale on tulnud 1h hiljem peenike teine triip, mis on selgesti nähtav, ei pea otsima. Mis ajab väga segadusse. Saan aru, et see võib olla kuivamistriip aga kas kõigil 4 testil? Päevad peasid hakkama homme-ülehomme.
Õige aja sees triipu pole näha olnud.

Kas kellegil on olnud kogemust?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kogemust pole, kuid see kõikidel RT juhistel kirjas, et hilisemaid tulemusi mitte arvestada. Tee lihtsalt paari päeva pärast uus test. Võimalik, et siiski ongi tegu rasedusega, kuid ei tasu ennast tund hiljem tekkinud triibust õhinasse ega pabinasse ajada 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, nii ongi, et tekib neil testidel see. midagi muud loota ei ole mõtet.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.12 12:53; 22.12 11:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee uus test 2 päeva eest.

Jah, nendele tekib kuivamistriip. Arvesta ainult need, mis leiad 5 minuti sees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ovulatsioonitestid.ee One Step rasedustestidele ei teki isegi seda kuivamistriipu. Mäletan, et kunagi soovisin, et tuleks kasvõi seegi, aga ei midagi. Biocardiga olen kuulnud, et paljud saavad kuivamistriibu, aga see tõesti ei loe midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pean ausalt tunnistama, et mina kuulsin kuivamistriipudest esimest korda siin foorumis. Olen oma kõiki kolme last planeerinud aastaid ja selle aja jooksul teinud loendamatu arvu rasedusteste. Ma ei ole saanud ühtegi nö kuivamistriipu. Enamasti testinud biocard testidega.
Jah, tõsi ta on, et olen saanud positiivseid vastuseid mõne võrra rohkem, kui lõpuni kantud rasedusi, kuid minu arvamus on, et kui tekib triip, siis on see märk rasedusest. Iga rasedus lihtsalt ei kulge sedavõrd hästi, et püsima jääda. Testid on tänapäeval väga tundlikud ja näitavad positiivse tulemuse juba üliväikese hormoonitõusu peale (mina sain teise lapsega positiivse tulemuse juba 3+4 ja ilmus õhkõrn triip mitme tunni pärast peale testimist).
Nt 10a tagasi ei olnud testid nii tundlikud ja paar päeva üle aja läinud päevi loeti tsüklihäireteks ilma suurema draamata.
Teisisõnu, mina arvan, et kui on triip, siis on see rasedus, kuid võib olla lihtsalt väga väike veel ja ei pruugi püsima jääda.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pean ausalt tunnistama, et mina kuulsin kuivamistriipudest esimest korda siin foorumis. Olen oma kõiki kolme last planeerinud aastaid ja selle aja jooksul teinud loendamatu arvu rasedusteste. Ma ei ole saanud ühtegi nö kuivamistriipu. Enamasti testinud biocard testidega.

Jah, tõsi ta on, et olen saanud positiivseid vastuseid mõne võrra rohkem, kui lõpuni kantud rasedusi, kuid minu arvamus on, et kui tekib triip, siis on see märk rasedusest. Iga rasedus lihtsalt ei kulge sedavõrd hästi, et püsima jääda. Testid on tänapäeval väga tundlikud ja näitavad positiivse tulemuse juba üliväikese hormoonitõusu peale (mina sain teise lapsega positiivse tulemuse juba 3+4 ja ilmus õhkõrn triip mitme tunni pärast peale testimist).

Nt 10a tagasi ei olnud testid nii tundlikud ja paar päeva üle aja läinud päevi loeti tsüklihäireteks ilma suurema draamata.

Teisisõnu, mina arvan, et kui on triip, siis on see rasedus, kuid võib olla lihtsalt väga väike veel ja ei pruugi püsima jääda.

mina olen neid jälle väga palju saanud. ka selliselt, et teen testi kodus, on õrn triip ja lähen annan kindluseks vere. täielik null veres, et puhas kuivasmitriip mitte varane rasedus ega miskit muud. muus osas olen nõus, et testitakse liiga vara ja siis on pettumusi palju. praeguse raseduse puhul tegin oma esimese testi, kui päevad olid pea nädal hiljaks jäänud. tuli keset päeva korralik teine triip, aga siis alles mure algas 😀 kuni südametöö nägemiseni, et kas ikka areneb ka. Emotsionaalselt ma ei soovita väga vara testida. uudishimu suur, aga endal lihtsam.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.12 12:53; 22.12 11:45;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Biocard rasedustest

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.