Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 43 )

Teema: Biocard test

Postitas:

Kas Biocard varajane ras.test võib kuivada n ö “positiivseks? Hakkasin just testi ära viskama ja vaatasin, et peenike lillakas teine triip on. Muidu konkreetset teist triipu küll ei näinud tunni jooksul peale testi tegemist (1 min peale testi tegemist hästi korraks ilmus tumedavõitu triip ja kadus veidi aja pärast). Dpo 10 peaks olema muidu. Kahel Formula Vitale-l on võibolla mingi vaevu märgatav lillakas vari teiste triipudena.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 01.02 20:34; 01.02 21:18; 02.02 17:42; 02.02 22:24; 03.02 15:20; 20.03 22:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle Biocard on ainukesena andnud kuivamistriipe, jah.

Proovi mõne päeva pärast uuesti 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.02 20:47; 01.02 22:47; 14.02 16:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle Biocard on ainukesena andnud kuivamistriipe, jah.

Proovi mõne päeva pärast uuesti ????

Okei.:) Hmh, basaal oli 37,6. Pole nii kõrget veel saanud. Ebamugavustunne alakõhus ka mitmeid päevi juba. Ei jõua ära oodata????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 01.02 20:34; 01.02 21:18; 02.02 17:42; 02.02 22:24; 03.02 15:20; 20.03 22:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See jah selline nõme test, et annab kuivades triibu. Mul mitu x olnud ja ikka täitsa tume triip. Rase siiski ei ole

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma peale kolmandat kuivamistriipu loobusin Biocard testide kasutamisest üldse. Ühegi teise testiga pole sellist jama olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.02 20:47; 01.02 22:47; 14.02 16:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jep, biocard kuivab positiivseks. Ma olen sahtlitest leidnud neid positiivseid teste (ärge küsgige miks ma neid kohe ära ei viska ????)
Ja siis vaadanud et mida kuradit?
Biocard testi kindlasti vaadata etteantud aja sees, muidu ongi valepositiivne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milliseid Biocardi teste te kasutate? Mina kasutan pulkteste (mitte riba- ega plaati) ja minul ei ole triibuliseks kuivanud. Varasemalt üritasin iga nurga alt vaadata, et ehk on ikka positiivne, aga oli nii negatiivne kui olla saab. Esimesed triibud sain aga ka hiljuti just Biocard pulktestiga (õige aja sees ilumsid) ja näitas õigesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen nii vihane praegu. Ostsin uue biocard plaattesti (ainult plaat on siin) ja tulemus:
Täna päeval kell 13:30:
https://imgur.com/a/zjSYn

See on praak ju, selle valge kummitustriibuga?! Ma olen aja jooksul selliseid teste c a 6 saanud…ei mäleta enam kas värvusid tugevaks triibuks.

Hakkasin jälle ära viskama, ja see on tulemus no 2 kell 17:30 :
https://imgur.com/a/skCne

Mis Te arvate? Koostaks nüüd kaebekirja või miskit? Valge triibuga ikka on praak eksole?! Ma igal juhul vajan väga head seletust ja vabanduskirja, kui selgub et rase polr aga triip on nõnna tugev mitu tundi hiljem…

EDIT: See upload sait rikub pilte, on mingi muu sait millega pildid üles panna?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 01.02 20:34; 01.02 21:18; 02.02 17:42; 02.02 22:24; 03.02 15:20; 20.03 22:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen nii vihane praegu. Ostsin uue biocard plaattesti (ainult plaat on siin) ja tulemus:
Täna päeval kell 13:30:
https://imgur.com/a/zjSYn

See on praak ju, selle valge kummitustriibuga?! Ma olen aja jooksul selliseid teste c a 6 saanud…ei mäleta enam kas värvusid tugevaks triibuks.

Hakkasin jälle ära viskama, ja see on tulemus no 2 kell 17:30 :
https://imgur.com/a/skCne

Mis Te arvate? Koostaks nüüd kaebekirja või miskit? Valge triibuga ikka on praak eksole?! Ma igal juhul vajan väga head seletust ja vabanduskirja, kui selgub et rase polr aga triip on nõnna tugev mitu tundi hiljem…

EDIT: See upload sait rikub pilte, on mingi muu sait millega pildid üles panna?

Mitu tundi hiljem om sul seal kuivamistriip see peenike. Õige triip on sama jäme kui kontrolltriip.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen nii vihane praegu. Ostsin uue biocard plaattesti (ainult plaat on siin) ja tulemus:
Täna päeval kell 13:30:
https://imgur.com/a/zjSYn

See on praak ju, selle valge kummitustriibuga?! Ma olen aja jooksul selliseid teste c a 6 saanud…ei mäleta enam kas värvusid tugevaks triibuks.

Hakkasin jälle ära viskama, ja see on tulemus no 2 kell 17:30 :
https://imgur.com/a/skCne

Mis Te arvate? Koostaks nüüd kaebekirja või miskit? Valge triibuga ikka on praak eksole?! Ma igal juhul vajan väga head seletust ja vabanduskirja, kui selgub et rase polr aga triip on nõnna tugev mitu tundi hiljem…

EDIT: See upload sait rikub pilte, on mingi muu sait millega pildid üles panna?

Mitu tundi hiljem om sul seal kuivamistriip see peenike. Õige triip on sama jäme kui kontrolltriip.

Ja, arusaadav. Piltide kvaliteedid on halvad. Aga teise pildi teine triip on üpris tume ja eristatav. Selline kuivamistriip pole päris normaalne. Mul pole testidel veel sellist asja olnud, ka järgmine päev või mitu kuud hiljem testi ära visates. Esmaspäeval panen aja vereprooviks, nädal on ootejärjekord ja põhimõtteliselt võiks siis juba päevad ära oodata. Beebi on oodatud muidugi avasüli.
Pabistan praegu sellepärast, et mul on kilpnäärme rohud peal, nõgestõve tõttu allergiarohi ja peavalude tõttu olen samuti retseptirohtu võtnud.
Tuleks vist clearblue muretseda, aga kust Eestis saab seda? Tallinnasse ma ikka sõitma ei hakka selleks ja Läti ka nagu kaugel selleks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 01.02 20:34; 01.02 21:18; 02.02 17:42; 02.02 22:24; 03.02 15:20; 20.03 22:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

odavam ja mõttekam oleks teha tasuline vereproov, kui otsida taga mingit konkreetset testi, mida mööda eestit pead taga ajama. samas biocard ja clearblue pole kaugeltki ainsad testid turul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.02 22:37; 08.02 09:50; 16.02 19:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen nii vihane praegu. Ostsin uue biocard plaattesti (ainult plaat on siin) ja tulemus:
Täna päeval kell 13:30:
https://imgur.com/a/zjSYn

See on praak ju, selle valge kummitustriibuga?! Ma olen aja jooksul selliseid teste c a 6 saanud…ei mäleta enam kas värvusid tugevaks triibuks.

Hakkasin jälle ära viskama, ja see on tulemus no 2 kell 17:30 :
https://imgur.com/a/skCne

Mis Te arvate? Koostaks nüüd kaebekirja või miskit? Valge triibuga ikka on praak eksole?! Ma igal juhul vajan väga head seletust ja vabanduskirja, kui selgub et rase polr aga triip on nõnna tugev mitu tundi hiljem…

EDIT: See upload sait rikub pilte, on mingi muu sait millega pildid üles panna?

Mina ütleks küll teisi pildi pōhjal, et positiivne test.
Ma tegin ka esimese testi biocardiga, mingi paar mintsa läks mööda ja vaatasin et triipu ei ole ja viskasin kõrvale. Umbes tunnike vōi rohkem vaatasin uuesti ja oli teine u.sama õrn triip testil, ka pigem kuivamistriibu moodi. Järgmistel päevadel proovisin erinevaid teste, nii ribasid kui ka teisi plaatteste ja triip lâks aina tugevamaks, olingi rase. Seega soovitan sul ka homme hommikusest uriinist mone teise testiga uuesti proovida 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 22:38; 17.02 12:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pildi järgi vaadates tilgutad liiga palju uriini sinna. Taust peab ikka valge olema, mitte punane. Punane on ta alguses, siis kaob ära. St 5 min peale uriini tilgutamist taust peab olema valge ja siis vaatad, kas on triip v6i ei… See pilt number kaks tundub vägagi positiivne, kui see just suure hulga uriini tulemus pole, kus see punane osa justkui sinna testijoone kohale “kuhjunud”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.02 23:37; 14.02 14:48; 14.02 14:51; 14.02 18:56; 14.02 21:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee uus test! Ja peale 5 minuti möödumist viska test ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 07:57; 16.02 18:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaigert roosa testpulk oli positiivne, 5min sees ilmus triip. 🙂 Nii et, biocard polnud praak. Loodame ilusat rasedust siis❤️

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 01.02 20:34; 01.02 21:18; 02.02 17:42; 02.02 22:24; 03.02 15:20; 20.03 22:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kellegil on tulnud ka Benu testiga kuivamisjoont?
Tegin eile testi algul ei näinud midagi, tegin kiiruga süüa edasi ja ei vaadanud rohkem ja siis u tunni pärast oli tekkinud teine triip. Samas triip on roosa aga kas see võib ikkagist olla kuivamistriip? Ostsin selle kus 2 tk pakis ja eelmise kuu oma on alles ja sinna pole siiani kuivamistriipu tulnud.
http://imgur.com/JNEdGhA” alt=”Test” />Test

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sellepärast ei lubatagi tulemust arvesse võtta väljaspool ettenähtud aega, et sa ei saa mitte mingil viisil eristada, kas on praak, kuivamistriip, või väga varajane rasedus, mis ilmub väljaspool ettenähtud aega.
lugesin kord inglisekeelses netikeskonnas ühte suurt rasedustestide katset, kus leiti, et suur hulk teste näitab varase raseduse puhul vähem või rohkem väljaspool ettenähtud aega, aga et tulemus on siiski usaldusväärne.
siin sa targemaks ei saa, varane test võib näidata pesastumise katset, pesastumist, mis ei ole kvaliteetne, ja katkeb, rasedust, mis katkeb väga varases järgus, ja muidugi esineb ka praake ja kuivamistriipe.
kui raha jagub, tee iga hommik uuesti, ja vaheta brände.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.02 22:37; 08.02 09:50; 16.02 19:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole kunagi saanud mingi kuivamistriipu biocardiga. Kui ka õhkõrn triibuke olnud(mida olen vaadanud tunde hiljem), siis ikkagi rasedus olnud. Ja siiamaani, on negatiivseks jäänud testid ilma kuivamistriibuta(olen mõned alles hoidnud).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Tegin eile õhtul testi. Triip ei ilmunud 5 minuti jooksul. Hiljem aga märkasin, et midagi seal ikka on. https://imgur.com/Hxh5WNR
Kas tegu võib olla kuivamis triibuga? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul identsed triibud hommikuti, päeval ja õhtul testid negatiivsed. Tees siis järgmine: just hommikulised testid annavad kuivamistriibu :))

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 13:27; 14.02 20:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Biocard on minul ka alati positiivseks kuivanud. Ükskord kohe ekstra katsetasin ja kuivas täiesti positiivseks.

Viimasele käole kes pildi lisas, minu teada see küll positiivne test pole. See triip on ju nii peenikene. Küllap koht kuhu olekspidanud teine triip tulema. Eriti juhul kui triip ei tulnud vajaliku aja sees.

No ma ei saa aru mis valu on vahtida ja analüüsida teste mitu tundi hiljem? Juhendites on ju selgelt kirjas, et peale teatud minutite test ära visata ja tulemust mitte lugeda. Nagu muud teha poleks kui oma ajudele fantaasiavilju sööta. Ja siis oh häda kui järgmine test on negatiivne või pp-d kohale jõuavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 14:02; 14.02 18:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Tegin eile õhtul testi. Triip ei ilmunud 5 minuti jooksul. Hiljem aga märkasin, et midagi seal ikka on. https://imgur.com/Hxh5WNR
Kas tegu võib olla kuivamis triibuga? ????

Sellised imepeenikesed triibud ongi pesuehtsad kuivamistriibud. Oleks tulnud 10 min sees ja oleks olnud sama lai, nagu kontrolltriip, siis vb oleks olnud väga varajase rasedusega tegu… Pool tundi hiljem ei tohi yhtki testi vaadata, v6i vähemalt usaldada…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.02 23:37; 14.02 14:48; 14.02 14:51; 14.02 18:56; 14.02 21:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kellegil on tulnud ka Benu testiga kuivamisjoont?
Tegin eile testi algul ei näinud midagi, tegin kiiruga süüa edasi ja ei vaadanud rohkem ja siis u tunni pärast oli tekkinud teine triip. Samas triip on roosa aga kas see võib ikkagist olla kuivamistriip? Ostsin selle kus 2 tk pakis ja eelmise kuu oma on alles ja sinna pole siiani kuivamistriipu tulnud.
http://imgur.com/JNEdGhA” alt=”Test” />

Parempoolne on vägagi positiivne. Rske uskuda, et sellised tumedad, laiad ja rasvased triibud on kuivamistriibud… Vastasel juhul ma teeksin kaebuse kuskile… Ainuke kord, kus kuivamistriibu saanud, on olnud selline, kus triip on tume, aga hästi hästi peenike.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.02 23:37; 14.02 14:48; 14.02 14:51; 14.02 18:56; 14.02 21:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rske uskuda, et sellised tumedad, laiad ja rasvased triibud on kuivamistriibud… Vastasel juhul ma teeksin kaebuse kuskile…

Ja mis sa selles kaebuses siis kirjutaksid? Eirasin kasutusjuhendit, mis väitis, et testi ei tohiks tõsiselt võtta peale kindla aja möödumist aga tegin seda siiski ning ei ole teie tootega rahul? 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.02 20:47; 01.02 22:47; 14.02 16:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma juba ütlesin, et biocard ei valetanud. Hetkel on rasedus tuvastatud ka.
Nii palju kui uurisin biocardi kohta, siis ka räägiti kuivamistriipudest ja ma ei suutnud uskuda, et nüüd ongi unistus täitunud.

Parimatega,
Teema algataja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 17:58; 16.02 17:23; 21.06 22:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma juba ütlesin, et biocard ei valetanud. Hetkel on rasedus tuvastatud ka.
Nii palju kui uurisin biocardi kohta, siis ka räägiti kuivamistriipudest ja ma ei suutnud uskuda, et nüüd ongi unistus täitunud.

Parimatega,
Teema algataja.

Ega viimane jutt ei käi sinust kui sa juhuslikult lugeda oskad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 14:02; 14.02 18:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rske uskuda, et sellised tumedad, laiad ja rasvased triibud on kuivamistriibud… Vastasel juhul ma teeksin kaebuse kuskile…

Ja mis sa selles kaebuses siis kirjutaksid? Eirasin kasutusjuhendit, mis väitis, et testi ei tohiks tõsiselt võtta peale kindla aja möödumist aga tegin seda siiski ning ei ole teie tootega rahul? ????

Just nii, sest nad ise väidavad, et mitte mingit värvi seal olla ei saa, kui test negatiivne, ka tunde peale testimist, sest värv tekib ainult hcg olemasolul. Kunagi sattusin yhe teema peale ja inimene v6ttis nendega yhendust ja sai sellise vastuse, kahjuks ei mäleta enam, kus see teema oli.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.02 23:37; 14.02 14:48; 14.02 14:51; 14.02 18:56; 14.02 21:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parempoolne on vägagi positiivne. Rske uskuda, et sellised tumedad, laiad ja rasvased triibud on kuivamistriibud… Vastasel juhul ma teeksin kaebuse kuskile… Ainuke kord, kus kuivamistriibu saanud, on olnud selline, kus triip on tume, aga hästi hästi peenike.

Ma vaatasin ja seda hiljem kui oleks tohtinud ja see ikkagist kuivamis triip kuna päevad hakkasid 3 päeva hiljem kuigi olid väga verevaesed ja valulikus ja parem punasari valutab aga ja test mis tegin veel oli negatiivne. Nii et ka selline kuivamiatriip on võimalik ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas siis selgitada sellist anomaaliat, et kuivamistriibud ilmnevad just hommikul (sama biocardi testimisega päeval negatiivne) ning iga hommik läheb see kuivamistriip aina tumedamaks. Ega ma ei väida, et ma rase olen, aga selline praaktoode on naiste lausmõnitamine 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 13:27; 14.02 20:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas siis selgitada sellist anomaaliat, et kuivamistriibud ilmnevad just hommikul (sama biocardi testimisega päeval negatiivne) ning iga hommik läheb see kuivamistriip aina tumedamaks. Ega ma ei väida, et ma rase olen, aga selline praaktoode on naiste lausmõnitamine ????

Vb nii tundlik test, et reageerib ka vähesele Hcg tasemele. Teadupärast on ka mitteraseda naise uriinis hcg, aga väga vähe. Test ei tohiks sellele reageerida, isegi hommikusest ja kangemast uriinist, aga vb ikkagi reageerib, kui liiga kauaks seisma jääb. See on 1 variantidest. Nii need tootjad räägivad, et reageerib ainult hcg’le, et pole selline asi v6imalik, et pole hcg, aga triip tuleb… aga näed, ikkagi on v6imalik. Ilmselt on see osaliselt nende testide syy, et tehakse aina tundlikumaid ja tundlikumaid teste, mis reageerivadki sellele peaaegu olematule hcg näidule…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.02 23:37; 14.02 14:48; 14.02 14:51; 14.02 18:56; 14.02 21:04;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 43 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.