Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )

Teema: Biocard test

Postitas:

Kuidas siis selgitada sellist anomaaliat, et kuivamistriibud ilmnevad just hommikul (sama biocardi testimisega päeval negatiivne) ning iga hommik läheb see kuivamistriip aina tumedamaks. Ega ma ei väida, et ma rase olen, aga selline praaktoode on naiste lausmõnitamine ????

Vb nii tundlik test, et reageerib ka vähesele Hcg tasemele. Teadupärast on ka mitteraseda naise uriinis hcg, aga väga vähe. Test ei tohiks sellele reageerida, isegi hommikusest ja kangemast uriinist, aga vb ikkagi reageerib, kui liiga kauaks seisma jääb. See on 1 variantidest. Nii need tootjad räägivad, et reageerib ainult hcg’le, et pole selline asi v6imalik, et pole hcg, aga triip tuleb… aga näed, ikkagi on v6imalik. Ilmselt on see osaliselt nende testide syy, et tehakse aina tundlikumaid ja tundlikumaid teste, mis reageerivadki sellele peaaegu olematule hcg näidule…

Variant on ka see, et oled rase, lihtsalt päevases ja õhtuses uriinis on hcg tase madalam ja test ei tuvasta seda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.02 07:31; 16.02 07:32; 16.02 20:16; 17.02 15:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Test, mida vaadatakse tunde hiljem, kui juhendis märgitud aeg, ei ole valepositiivne, vaid valesti kasutatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.02 07:31; 16.02 07:32; 16.02 20:16; 17.02 15:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Test, mida vaadatakse tunde hiljem, kui juhendis märgitud aeg, ei ole valepositiivne, vaid valesti kasutatud.

No eks ma ütlen siis arstile edasi, et kõik 2-3 paljupalju hiljem vaadatud testi olid valed ja 6600iu/i vms veres on ka laboris segamini aetud teise naise omaga, kes vaatas kodus testi õige aja sees.
Ma arvan, et mul päevad ka hilinenud kõvasti just esimest korda esineva tsüklihäire tõttu. Noh ja tegelikult ikka see süda ei löönud uh-s. Kõik kujutavad ette.
Mu esimene laps on ka tegelikult olemata, sest temaga sain positiivse testi veidral kombel päevade ajal. Mainin seda ka arstidele, et nad on nii lollid ja ei oska oma tööd teha, ainult perekoolis räägitakse tõde ja õigust.
Oh, küllap ma ise pole ka olemas. Kes see siis päevade ajal saab positiivse testi? Ega tegelikult oli jälg veres veel 2 tsüklit tagasi peetunud rasedusest hoopis eksole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 17:58; 16.02 17:23; 21.06 22:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane – sa täitsa ära keeranud! Hinga nüüd ja ole rahulik, miks on vaja nii leili minna?

Olen sama meelt, et vaadata testi õigel ajal ja siis ära visata, ning mitte kuskil sahtlis hoida või pärast prügikastist üles otsida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 07:57; 16.02 18:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nali naljaks, suht hea nali ka, aga tõde on nii või naa selline, et KUI positiivne tulemus ei tule ettenähtud ajal, vaid hiljem, peab päeva või paari pärast uuesti testima. ei saa mitte keegi öelda, kas tegu on praagiga või testiga, mis haarab kinni vähimagi hcg tõusu.
isegi, kui positiivne tulemus tuleb ettenähtud aja sees, ja varsti või mõne päeva pärast hakkavad päevad, ei tähenda see tingimata, et test oli valepositiivne, vaid suurema tõenäosusega, et oli pesastumise katse või katkenud varane rasedus.
see, et miski juhtus ühel naisel (tuli triip palju hiljem, ja oli rase), või ei juhtu kunagi teisel (pole kunagi kuivamistriipe), ei tähenda, et igasugu variandid pole võimalikud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.02 22:37; 08.02 09:50; 16.02 19:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Test, mida vaadatakse tunde hiljem, kui juhendis märgitud aeg, ei ole valepositiivne, vaid valesti kasutatud.

No eks ma ütlen siis arstile edasi, et kõik 2-3 paljupalju hiljem vaadatud testi olid valed ja 6600iu/i vms veres on ka laboris segamini aetud teise naise omaga, kes vaatas kodus testi õige aja sees.
Ma arvan, et mul päevad ka hilinenud kõvasti just esimest korda esineva tsüklihäire tõttu. Noh ja tegelikult ikka see süda ei löönud uh-s. Kõik kujutavad ette.
Mu esimene laps on ka tegelikult olemata, sest temaga sain positiivse testi veidral kombel päevade ajal. Mainin seda ka arstidele, et nad on nii lollid ja ei oska oma tööd teha, ainult perekoolis räägitakse tõde ja õigust.
Oh, küllap ma ise pole ka olemas. Kes see siis päevade ajal saab positiivse testi? Ega tegelikult oli jälg veres veel 2 tsüklit tagasi peetunud rasedusest hoopis eksole.

Mis nüüd juhtus? Ma ei rääkinud ju üldse sinust, rääkisin neist, kes väitsid, et tegemist oli valepositiivse (st positiivne tulemus, mis on vale) testiga. Sinu oma polnud ju, saan ma aru.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.02 07:31; 16.02 07:32; 16.02 20:16; 17.02 15:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Tegin eile õhtul testi. Triip ei ilmunud 5 minuti jooksul. Hiljem aga märkasin, et midagi seal ikka on. https://imgur.com/Hxh5WNR
Kas tegu võib olla kuivamis triibuga? ????

Sellised imepeenikesed triibud ongi pesuehtsad kuivamistriibud. Oleks tulnud 10 min sees ja oleks olnud sama lai, nagu kontrolltriip, siis vb oleks olnud väga varajase rasedusega tegu… Pool tundi hiljem ei tohi yhtki testi vaadata, v6i vähemalt usaldada…

Miks selline negatiivsus? Minul oli samuti väga ōhkõrn ja peenile triip, avastasin selle tund aega hiljem, 5 minuti jooksul seda ei ilmunud. Ja oh üllatust – ma olin siiski rase!

Muud varianti polegi kui järgnevate päevade jooksul testo korrata 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 22:38; 17.02 12:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Tegin eile õhtul testi. Triip ei ilmunud 5 minuti jooksul. Hiljem aga märkasin, et midagi seal ikka on. https://imgur.com/Hxh5WNR
Kas tegu võib olla kuivamis triibuga? ????

Sellised imepeenikesed triibud ongi pesuehtsad kuivamistriibud. Oleks tulnud 10 min sees ja oleks olnud sama lai, nagu kontrolltriip, siis vb oleks olnud väga varajase rasedusega tegu… Pool tundi hiljem ei tohi yhtki testi vaadata, v6i vähemalt usaldada…

Miks selline negatiivsus? Minul oli samuti väga ōhkõrn ja peenile triip, avastasin selle tund aega hiljem, 5 minuti jooksul seda ei ilmunud. Ja oh üllatust – ma olin siiski rase!

Muud varianti polegi kui järgnevate päevade jooksul testo korrata ????

Te ei kirjutanud ju midagi negatiivset. Asi lihtsalt on nii, et hiljem tekkinud triibud ei näita midagi – ei rasedust ega selle puudumist. See, kui sa said kuivamistriibu ja tegelikult osutusid rasedaks, ei näita ju, et kuivamistriip näitas rasedust.
Aitab uue testi tegemine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.02 07:31; 16.02 07:32; 16.02 20:16; 17.02 15:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind üllatab, et nii paljud võtavad “kuivamistriip” naiste mõnitamise ja saja muu asjana. Googeldage palun EVAP line ja lugege inglise keeles, ka kuivamistriibud on vägagi reaalsed asjad JA SEETÕTTU ei vaadatagi testi hiljem, kui ette nähtud aja jooksul. Ja kui vaatad, kuid siiski rase pole, siis ei tasu närvama hakata, oma lollus. Need, kes on siiski rasedad, siis tore ju! Kuid ei tasu seetõttu pool oma elu ringi käia ja närvata AGA MINA OLIN RASE!!! Ka mina olen ise kuivamistriipe saanud, päevad olid nädala üle, kahele testile tuli üsna ruttu kuivamistriibud ja need olid ka kuivamistriibud!! Käisin samal päeval ka veretestil, mis oli negatiivne ja järgmine päev olid päevad platsis. Seega jah, nõustun selle käoga, kes ütleb, et visake õige aja sees test ära või ärge minge leili hiljem tekkinud triibust. See võib tähendada ükskõik mida. Kuid see, et üks või teine oli rase, ei tähenda, et kõik kuivamistriipudega nüüd rasedad või varajased katkemised on või sada muud asja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul käsil teise raseduse lõpp ja testisin vaid biocardiga. Testimist alustasin 2 päeva enne kui oleks pidanud päevad hakkama. Algul ei saanud mingit triipu, siis tark perekool kirjutas,et biocardi kasutusjuhendis kirjas,et kui teatud aja sees triip ei teki lisada uriini. Mõtlesin, et noh lisan ka siis kuigi tundus imelik. Teine triip tekkis kohe aga õrn. Ka järgmine päev sama, ka sel päeval kui päevad pidid hakkama sama ehk vaid teistkordsel uriini lisamisel mingi õrn triip tuli. Olin segaduses ja käisin tegin Elites vereproovi üks päev hiljem kui päevad pidid hakkama. Tulemus 10,1 ja öeldi, et rasedust ei kinnitata. Ei jäänudki muud üle kui veel testida ja oodata. Hetkel 35 n ja need nn teise uriini triibud olid õiged.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teema algataja siin taaskord.
Ja vot, minu “kuivamistriip” on täna 23 nädalat vana tulevane beebitüdruk. 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 17:58; 16.02 17:23; 21.06 22:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju önne kullapai!
Ka mulle vâidetakse, et valepositiivne.. hmm.. lisan siia lingi: https://imgur.com/a/nRJJkJY

Ühesönaga ma siiski pole
rase?:) et ma loodan juba nii palju, et hakkan kujutama testi ka ette.. Jah see alguses ei olnud nii tume, aga nüüd ta igaljuhul on.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mu valepositiivne test on tänaseks igati terve 1,5a vahva tüdrukuke❤️ Sattusin sellele teemale uuesti kui googeldasin taaskord “valepositiivne test”, sest 2a hiljem olen jälle samas seisus. ???? Tore meenutus siin lugedes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 01.02 20:34; 01.02 21:18; 02.02 17:42; 02.02 22:24; 03.02 15:20; 20.03 22:40;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.