Esileht Ilu Biokap juuste värv ja ise värvimine

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Biokap juuste värv ja ise värvimine

Postitas:

Tere, avastasin 90% loodusliku juukse värvi ja ei tahaks enam salongi keemiat, aga kuidas ise juukseid värvida. Pole seda ise küll kunagi teinud. Kuidas jääb ühtlane?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küll ei vasta nüüd sinu küsimusele, aga minu peas on loodusliku juuksevärvi teema ammu olnud, nii et esimese asjana küsin: mis tooni sa soovid? Kui blondi (külmemat, mitte kuldset), siis jah, pead vaatama nende ökovärvide poole, aga need on tegelikult ikka ka suht juukseid kahjustavad, nt ma ise olen külmem blond ja soovin selline olla ja kasutan Tints if Nature 10xl light blond tooni. Jah, sinna sisse on igasugu ökosid taimi ja asju pandud, aga nö toimeained on ikka ökost kaugel.Aga kui sa soovid pruun, musta või koguni punast, siis soovitan süveneda hennamaailma. Kui kohe ei julge ise proovida, siis on.ka salonge, kus hennaga värvitakse, siit leiad https://www.hennaserai.com/article/salongid/lang/et/
Ja terve see hennaserai leht on kasulikku infot täis. Või küsi Facebookis Hennaskonna grupist.
Ma jubedalt sooviks, et mul oleksid hoopis helepruunid juuksed naturaalselt, oi kus värviks ereoranžiks neid henna-senna seguga. Aga see ei sobi mu jumega üldse vist kokku ja näe, ei julge proovida. Hennaga lihtsalt see lugu, et blondiks tagasi ei saa värvida, ainult kasvata välja.
Juuksevärvidest öko on Radico, aga seal ka külma blondi ei ole, kuna tegelikult ikkagi henna baasil – ilusaid kuldseid toone küll on.

Nb! Nendes hennaga värvivates salongides on enamasti kasutusel veel ka ökovärvid, nii et saad salongis ka lasta nö päris värviga värvida. Vaata seda eelpool toodud nimekirja, võibolla on mõni sulle sobivas asukohas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kõike head korraga ei saagi. Ise ei ole võimalik saada kunagi nii ühtlast tulemust, kui juuksuri juures. Ka juuksurid ise lasevad oma juukseid värvida- silmi kuklas pole kellelgi ja värv tuleb pähe panna kiiresti, et tulemus oleks sama üle pea.
Meil on igasugu ökoteenused olemas- kas ökojuuksurit pole?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma värv ja ise värvimine ei pea tingimata koos käima. Salongis maksad ju värvi + teenuse eest. Paljudes kohtades saab paluda juuksuril ka oma värviga värvida (siis maksad ainult teenuse eest) – leia selline salong.
Ära hakka ise möksima vast.
Ökovärv + esmakordne isevärvija… tulemus võib olla ettearvamatu 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu Biokap juuste värv ja ise värvimine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.