Esileht Ilu ja tervis biolatte tooted

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: biolatte tooted

Postitas:
Kägu

Kes kasutab ja mille puhul?

Vaatan , et igalpool soovitatakse neid.

Isegi nohu puhul pidi kapsli lahti tegema ja ninna kallama selle , ja nohu pidi kahe päeva pärast ära minema:)

Mul küll pole nohu aga tahaks teiste arvamust kuulda:) võibolla teha ka endale üks probiootikumise kuur;)

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ostan probiootikume Saksa Amazonist (22 tüve+inuliin), sellest jätkub 3-6 kuuks. Enne oli ka Biolatte, aga jube kallis. Biolatte Ladyzymi võtan siis, kui seedimine kipub seisma jääma.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Biolatte Ladyzymi võtan siis, kui seedimine kipub seisma jääma.

Mille peale ta sul seisma jääb? :O

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tarvitan Biolatte Havitalli seedeprobleemide korral. Ülejäänud tooteid pole proovinud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Biolattet pole proovinud aga probiootikumide kuure teen küll. Mikrofloora on seotud nii immuunsuse kui erinevate muude tervise aspektidega. Seega kindlasti on probiootikumidest kasu rohkem kui vaid seedeprobleemide korral.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Biolatte Ladyzymi võtan siis, kui seedimine kipub seisma jääma.

Mille peale ta sul seisma jääb? :O

Diabeedi tüsistus selline, gastroparees.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Beebigrupis, kus ma olen ka soovitatkse alati Biolatte Boulardiid nohu korral ja ma koguaeg mõelnud, et see nii kallis ja mõttetu, aga nüüd korra otsustasin tellida, sest mul koguaeg nohu jahedal ajal ja oh üllatust seda tarvitades ja ninna pannes kohe kui nohu algab polegi mul enam suurt nohu ega põskkoopa põlettiku tekkinud. Muidu ma koguaeg apteegist soovitatud nohurohtusid tarvitades vaevlesin nädalaid raskes nohus, mis tihti lõppes ikka põskkoopapõletikuna.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu arvates pole biolatte üldsegi kallis võrreldes teiste probiootikumidega. Võtan esimese näite apotheka lehel, tervisepüramiid probiootikum vaid 14 tbl. 12.32 eurot. Biolatte original 60 tbl. 26,20 eurot. Pealegi on erinevates poodides palju soodukaid nende toodetele, näiteks minulaps lehel praegu näitab 19 eurot aga olen ka 17-ga näinud.

Ise kasutan originali kui tunnen, et seedimine paigast ära. Boulardiid ka vahelduvalt, nohuga pulber aitab ja seespidiselt ka aitab viiruste perioodil.

0
0
Please wait...

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Ilu ja tervis biolatte tooted