Esileht Ilu ja tervis Bipolaarne meeleoluhäire, kui palju meid on?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Bipolaarne meeleoluhäire, kui palju meid on?

Postitas:
vahalill

Vahepeal tunnen end täiesti üksi, sest keegi ei mõista mind… Kas mõnda eestikeelset toetusgeuppi ei ole olemas facebookis näiteks? Tahaks suhelda kellegagi, kes mõistab.

N33, bipolar II

+12
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
liiissu

Soovitan uurida sensuse ja avituse lehti.

+1
0
Please wait...

Postitas:
astorias

Siit ajaviite alafoorumist sa küll neid ei leia.

+9
-12
Please wait...

Postitas:
kotik

Toetusgrupi osas ei oska aidata, aga on olemas blogi murramestigma.blogspot.com, kus üks noor neiu kirjutab väga avameelselt oma kogemusest bipolaarset tüüpi skisoafektiivse häirega. Üksi ei ole sa kindlasti!

+9
0
Please wait...

Postitas:
nufik

Vahepeal tunnen end täiesti üksi, sest keegi ei mõista mind… Kas mõnda eestikeelset toetusgeuppi ei ole olemas facebookis näiteks? Tahaks suhelda kellegagi, kes mõistab.

N33, bipolar II

Ole ettevaatlik igasuguste siinsete “samasuguste” häiretega tegelaste peale kes kontakti pakuvad. Võid saada mõne ärakasutava ahistaja küüsi…..

+4
-9
Please wait...

Postitas:
marikas7

https://libertas.ee/teenused/bipolaarse-haire-grupp-tallinnas/

Grupijuhid hästi mõnusad ja toetavad.

+2
0
Please wait...

Postitas:
vahalill

Põhidiagnoos on F31.0 (bipolaarne meeleoluhäire, hüpomania), kaasuvad F43.20 (kohanemishäire, lühiajaline depressiivne reaktsioon), F33.11 (mõõdukas korduv depressioon somaatiliste sümptomitega). Mul skisoafektiivseid või psühhootilisi tunnuseid ei ole, seega ei saa samastuda eelkõnelejaga, sest skisofreenia ja bipolaarne meeleoluhäire ei saa kunagi koos esineda.

Tallinnas ei ela, internetiga olen kursis, psühhiaatri ja psüholoogi juures käin regulaarselt. Tahaks lihtsalt omasugustega suhelda kusalgi usalduslikult. Suur inglisekeelne grupp on olemas, aga tahaks eestikeelset just. Kas Tartus ei tea keegi mõnda gruppi?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Põhidiagnoos on F31.0 (bipolaarne meeleoluhäire, hüpomania),
Tallinnas ei ela, internetiga olen kursis, psühhiaatri ja psüholoogi juures käin regulaarselt. Tahaks lihtsalt omasugustega suhelda kusalgi usalduslikult. Suur inglisekeelne grupp on olemas, aga tahaks eestikeelset just. Kas Tartus ei tea keegi mõnda gruppi?

Kogu info sa saad psühhiaatri käest.Kui nüüd kaks haiget hakkavad omavahel suhtlema siis midagi head sealt ei tule.Sulle kirjutati ravimid,sa pead oma igapäevase eluga edasi minema.Hetkel on sinu haigus faasis kus soovid suurt tähelepanu.Mõned lähevad ajakirjaniku vastuvõtule,mõned hakkavad endast raamatut kirjutama.See on haiguse üks osa.Ravimite pikemal võtmisel need sümptomid kaovad.Nii et veidi kannatust.

+2
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Põhidiagnoos on F31.0 (bipolaarne meeleoluhäire, hüpomania),

Kogu info sa saad psühhiaatri käest.Kui nüüd kaks haiget hakkavad omavahel suhtlema siis midagi head sealt ei tule.Sulle kirjutati ravimid,sa pead oma igapäevase eluga edasi minema.Hetkel on sinu haigus faasis kus soovid suurt tähelepanu.Mõned lähevad ajakirjaniku vastuvõtule,mõned hakkavad endast raamatut kirjutama.See on haiguse üks osa.Ravimite pikemal võtmisel need sümptomid kaovad.Nii et veidi kannatust.

Mida ma just lugesin? Milleks sellised eeldused küll? Psühhiaatri ja psühholoogi juures olen käinud regulaarselt aastast 2013 ja ma pole infatiil, et minuga nii rääkima peaks. Ravimeid võtan juba ammu. Ma ei tahagi inimestega suhelda ravi eesmärgil, vaid lihtsalt suhelda inimestega, kes mind mõistavad.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
vahalill

Viimane olin siis mina, teemaalgataja

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See peab küll teise haige poolt kirjutatud olema. Õudus!

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

See teema on iseenesest haiglane. Milleks need arstid siis olemas on? Arstid ei oska õieti ravida või?

+2
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

See teema on iseenesest haiglane. Milleks need arstid siis olemas on? Arstid ei oska õieti ravida või?

Pole TA ja bipolaarne, aga miks rasedad käivad gruppides? Miks sõltlased käivad teatud ühendustes? Miks inimene ei või kuuluda kuhugi ja kuidas see sinu räpast peed torgib?

+8
-1
Please wait...

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Esileht Ilu ja tervis Bipolaarne meeleoluhäire, kui palju meid on?