Esileht Pereelu ja suhted Biseksuaalne mees

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Biseksuaalne mees

Postitas:

Kuidas olete heteroseksuaalsena lahendanud olukorra, kui saate teada, et armastatud mees on biseksuaalne?

0
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kuidas olete heteroseksuaalsena lahendanud olukorra, kui saate teada, et armastatud mees on biseksuaalne?

Pane strap on-iga taha 😀

+4
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Lendaks nagu tulekera. Õnneks pole olnud kogemust.

+6
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas olete heteroseksuaalsena lahendanud olukorra, kui saate teada, et armastatud mees on biseksuaalne?

Sellist olukorda pole, aga kui tuttav nõu küśiks, ütleksin, et minu tööle ja lõpetagu mehe rahade eest enda keha müümine. Ilma armastuseta suhted peaksid olema keelatud. Kui inimest aga armastad, armastad ju sisu, mitte seda, kuidas see sisu väljendub. Nii et mine tööle ja lõpeta keha müümine .

+2
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakka ise ka biseksuaaliks.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuni ta on truu, pole probleemi. Kui pole, siis käitun nagu ikka petjatega. Kui ta arvab, et seks omasoolisega pole petmine, siis on meil lahendamatud erimeelsused. Kui ta tahab avatud suhet, siis peab seda arendama kellegi teisega, kellele selline suhe sobib.

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seni kuni mina talle kallis olen ja ta mind ei peta, siis see mis tal peas mõnikord toimub, ei oma tähtsust, ihaldagu või naabri roheliste jalgadega köögitaburetti.  Aga kui tunded minu vastu on kadunud, või mind petab, siis oleks kohe aidaa, vahet pole, kellega ta mind petab: Miisukese, Alfonsi või naabri taburetiga.

 

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

 

See sõnapaar “bi-seksuaalne elukaaslane” ei tähenda mulle muffigi, kuniks ta armastab meid kõiki ning hoolib kogu oma perekonnast ning ei käi “hüppes” ühegi pereliikme tundeid solvates, ei “õpi” suvalistel ajahetkedel ukse alt öösiti “vabadusse” libisema …

Seni, kuni ta ei muutu ringiaelevaks kretiiniks, on kõik ok.

Kui ta leiab oma elu mehe, kelleta ta hingata ei saa, siis ta läheb nii või naa oma pere juurest ära.

 

Lastega luban otse loomulikult  kohtuda nii palju kui våimalik, sest mehe uuel elul ning meespoolsel kaaslasel pole midagi tegemist faktiga, et ta armastab meie lapsi nüüd ja edaspidi sama palju kui mina.

Läheb oma uue armastuse juurde elama ja alustab oma uue elu ülesehitamist uue mehe armastuse ja enda tahtejõu abil.

Tean, et nii see läheb, kui mu mees oleks bi.

Muidugi saan haiget, muidugi olen õnnetu,  muidugi tunnen viha, muidugi saabub ka leinaperiood….

Aga mingit kättemaksu küll ei hau.

Armastus on pime.

Samamoodi oleks võinud ju ka minuga juhtuda….

 

 

 

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas olete heteroseksuaalsena lahendanud olukorra, kui saate teada, et armastatud mees on biseksuaalne?

Sellist olukorda pole, aga kui tuttav nõu küśiks, ütleksin, et minu tööle ja lõpetagu mehe rahade eest enda keha müümine. Ilma armastuseta suhted peaksid olema keelatud. Kui inimest aga armastad, armastad ju sisu, mitte seda, kuidas see sisu väljendub. Nii et mine tööle ja lõpeta keha müümine .

Mis asja? Mitte midagi ei saanud aru! Mis see TA keha müümine asjasse puutub? Või, kust sa selle välja lugesid, et TA oma keha müüb?

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.06 10:38; 26.06 15:21; 26.06 20:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis siin täpsemalt lahendamist vajab? Aga kuidas sa lahendad olukorra, kui avastad, et mees, keda armastad, sööb lisaks kanalihale ka lambaliha?

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.06 00:08; 26.06 15:17; 26.06 16:46; 27.06 22:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas olete heteroseksuaalsena lahendanud olukorra, kui saate teada, et armastatud mees on biseksuaalne?

Sellist olukorda pole, aga kui tuttav nõu küśiks, ütleksin, et minu tööle ja lõpetagu mehe rahade eest enda keha müümine. Ilma armastuseta suhted peaksid olema keelatud. Kui inimest aga armastad, armastad ju sisu, mitte seda, kuidas see sisu väljendub. Nii et mine tööle ja lõpeta keha müümine .

Mis asja? Mitte midagi ei saanud aru! Mis see TA keha müümine asjasse puutub? Või, kust sa selle välja lugesid, et TA oma keha müüb?

See on lastetute inimeste löökväljend abielu- ja pereinimeste kohta. Kui partneril mingeid puudusi on, saab seda tõlgendada kehamüümisena inimesele, kes sulle ei meeldi.
Ma küll ei saa aru, milles see bi-olek saab väljenduda muus kui petmises?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.06 12:35; 26.06 15:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me abikaasaga mõlemad bi-d. Ei näe mingit probleemi ja petmine pole mitte see, kellega tehakse, vaid kas teine osapool teab, et tehakse. Kuna mõlemad teame ja aktsepteerime, siis on ka meie sekselu sobivalt korraldatud. Ma ei kujuta ette, millises paralleeluniversumis oleks võimalik teise mehe peale armukade olla, aga siin enamus jätaks lausa mahagi. Nojah, igaühele oma.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuulge, halloo. Biseksuaalsus ei tähenda, et korraga pannakse mõlemat, meest ja naist, ka biseksuaal võib olla monogaamne. Kui teemaks on, et mida teeksite, kui mees korraga kahte partnerit peab, siis tuleks nii küsidagi, mitte rääkida biseksuaalsusest. Sel juhul pole ju absoluutselt oluline, mis soost see teine partner on.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.06 00:08; 26.06 15:17; 26.06 16:46; 27.06 22:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma naise pärast jätaks maha, aga mehe pärast mitte. Kogemus puudub, räägin teoorias. Kui muidu sobivus muus olemas. Et kuidas saan rääkida, kui kogenud pole? Niisama, emotsioonide pinnalt räägin. Kujutades ette olukorda lihtsalt. Kui teise naise peale mõtlen, tunnen sügavat armukadedust ja suurt raevu. Mõeldes teise mehel peale, ei tunne mitte midagi.

Natukene imelik mõtteviis. Kas sind tõesti ei häiriks teadmine, et sinu mees käib sinu kõrvalt mõne mehega seksimas? Sind ei häiriks, et seesama riist, mis käis kellegi võõra mehe tagumikus, tuleb nüüd sinu sisse? Vabandan väljenduse pärast. Rõvetsemine mulle ei meeldi, aga tõesti ei leidnud hetkel leebemat väljendusviisi.

Või on teine mees sinu mõistes ohutu selle pärast, et ta ei saa ju teise mehega abielluda? Saab ju ära minna küll sinu juurest.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.06 10:38; 26.06 15:21; 26.06 20:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või on teine mees sinu mõistes ohutu selle pärast, et ta ei saa ju teise mehega abielluda? Saab ju ära minna küll sinu juurest.

Varsti saab abielluda ka. Igasugu bi-del valikut kaks korda rohkem.
Jõudu allakäigutrepil, inimkond, homo sexualis.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.06 12:35; 26.06 15:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuulge, halloo. Biseksuaalsus ei tähenda, et korraga pannakse mõlemat, meest ja naist, ka biseksuaal võib olla monogaamne. Kui teemaks on, et mida teeksite, kui mees korraga kahte partnerit peab, siis tuleks nii küsidagi, mitte rääkida biseksuaalsusest. Sel juhul pole ju absoluutselt oluline, mis soost see teine partner on.

Ma tahaksin ka küsida – mida paremakäelisena teete, kui saate teada, et armastatud mehele polegi tegelikult oluline, et partner just paremakäeline oleks?

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tahaksin ka küsida – mida paremakäelisena teete, kui saate teada, et armastatud mehele polegi tegelikult oluline, et partner just paremakäeline oleks?

Well put. Aga assapagan,  kui peaks kahe käega korraga kirjutama hakkama 😀

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.06 00:08; 26.06 15:17; 26.06 16:46; 27.06 22:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh ma sooviksin küll kohe kolmekat teha

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuulge, halloo. Biseksuaalsus ei tähenda, et korraga pannakse mõlemat, meest ja naist, ka biseksuaal võib olla monogaamne. Kui teemaks on, et mida teeksite, kui mees korraga kahte partnerit peab, siis tuleks nii küsidagi, mitte rääkida biseksuaalsusest. Sel juhul pole ju absoluutselt oluline, mis soost see teine partner on.

Ma tahaksin ka küsida – mida paremakäelisena teete, kui saate teada, et armastatud mehele polegi tegelikult oluline, et partner just paremakäeline oleks?

Misasja? Mitte, et ma ei saanud aru, mis sa oma mõistukõnega öelda tahtsid, aga jutt, ei, selline ellusuhtumine, on lihtsalt loll!

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.06 10:38; 26.06 15:21; 26.06 20:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii palju kui ma neid biseksuaalseid mehi tean ( no ikka päris mitmeid tegelikult), siis naised on nad endale võtnud selleks, et näidata, et neil on NAINE, st. Et nad on normaalsed. Ise aga käivad oma vanade ( või uute) peikade juures edasi. Ma kahjuks ei usu väga sellise suhte võimalikkusesse, st truudusesse sellises suhtes. Meil on nimelt  nii homovastane ühiskond, et kui need mehed suudaksid armastada naist, siis oleksid nad puhtalt heterod. See oleks palju lihtsam elu. Aga vanemad paljudel, töökohad, ühiskonna üldine suhtumine jne, see panebki naisi võtma ja samal ajal meestega olema selliseid mehi. Ega nad naisele halba ei taha, seda ei ole, nad püüavad naise abil lihtsalt normaalsed näida, samas, loodus teeb oma töö..

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Misasja? Mitte, et ma ei saanud aru, mis sa oma mõistukõnega öelda tahtsid, aga jutt, ei, selline ellusuhtumine, on lihtsalt loll!

Milline ellusuhtumine??? Misasja, küsin omakorda vastu? Sa tead, mis tähendab biseksuaalsus? Et inimene suudab armuda ja kirge tunda mõlemasooliste vastu. Sind tõesti häirib, et kui su mees sinuga kohtus, siis oli tal valida mitte Malle ja Pille vahel, vaid Malle, Pille ja Kalle vahel, kuid ta valis sind? Mis või kus su probleem on? Kas keegi teist võiks ometi sõnastada, kus täpselt on probleem ja miks ei peaks biseksuaaliga suhe normaalne olema? Rõhutan, et juttu pole polügaamidest, vaid biseksuaalidest.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.06 00:08; 26.06 15:17; 26.06 16:46; 27.06 22:39;
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Pereelu ja suhted Biseksuaalne mees