Esileht Rasestumine ja lapse ootamine [B]Kõhugripp[/B]

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: [B]Kõhugripp[/B]

Postitas:
Kägu

tere mul siuke mure et sain eelmine nädal õelt mingi viiruse 🙁 mingi ühepäevane kõhugripp tema ja ta kaks laps oksendasid kõik aind ühe korra ja siis põdesid natukene peavalu , nooremal õel lõi kõhu ka natukene lahti aga järgmiseks päevaks olid kõik korras juba .. Nii oli ka minul laupäeval. oksendasin kaks korda ,peavalutas ja oli uimane olla aga pühapäeva õhtuks oli juba kõik korras aga peale seda on mul tita(31+5) kuidagi vähe liigutand end 🙁 kas peaksin igaksjuhuks arsti juurde minema , olen esma rase ja ei tea kuidas miski asi talle mõjuda võib

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Shira

RE: [B]Kõhugripp[/B]

Jaanuaris läbi põetud sama häda. Arstile mainisin, ütles, et seda vist pea kõik ta rasedad juba põdeda jõudnud. Mingit traagikat ta selles ei näinud, sest nii lühikese ajaga ei teki ka ohtlikku vedelikupuudust.
See ei ole kõhugripp, vaid kergem viirus. Kusjuures siinkandis põeti seda veel perede kaupa ja mitu korda. Eriti õnnetud said kolm hoogu järjest. Esimesed kaks oksendamisega ja kolmas, mis mõjutas söögiisu, ajas iiveldama, tegi kõhu lahti ja tekitas lihtsalt kehva enesetunnet. Ma sain korra oksendada ja siis nädal aega püüdsin söögiisu tagasi saada.
Kui sa ikka iga tunni jooksul beebilt mingid müksud saad, peaks kõik korras olema. Vahel nad võtavad endale ka päev-paar sellist puhkehetke. Mõne aja pärast müdistavad endiselt.
Muidugi tunned ise kõige paremini. Kui ikka liigutused nõrgad ja väga harvad, siis südamerahuks võid kontrollimas käia. Tõenäoliselt ei ole aga viirus midagi beebile teinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Kõhugripp

uhh hakkas natukene kergem 🙂 Aitähh ei taha päris igapisi asja pärast arsti juurde ka kohe joosta 🙂 ja sinu kirja lugedes hakkas tita end ka liigutama 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine [B]Kõhugripp[/B]

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.