Esileht Ilu ja tervis Black latte kaalulangetamiseks

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Black latte kaalulangetamiseks

Postitas:

Kaalulangetamiseks mingi kohvisegu, söe baasil. Ma ei saanud millegipärast linki copida. Kas on keegi kuulnud sellest või kasutanud?. Jutu järgi lubab muidugi imesid . Ainult joo 1 tass päevas ja söö nagu enne ja kaal langeb mühinal. kuu ajaga 20 kg.

no ei usu mitte, vist tüüpiline jutt, mis iga sellise tootega kaasneb. Mis teie arvate?

+1
-17
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Sa teed nalja, eks?
Ma ütlen sulle nii palju: jutt on hea, aga vett ei pea.

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaalulangetamiseks mingi kohvisegu, söe baasil. Ma ei saanud millegipärast linki copida. Kas on keegi kuulnud sellest või kasutanud?. Jutu järgi lubab muidugi imesid . Ainult joo 1 tass päevas ja söö nagu enne ja kaal langeb mühinal. kuu ajaga 20 kg.

no ei usu mitte, vist tüüpiline jutt, mis iga sellise tootega kaasneb. Mis teie arvate?

Oot, aga mis tavalisel tervislikul toitumisel ja füüsilisel liigutamisel viga võiks olla? Kõige kindlam moodus kaal kontrolli alla saada. Lisaks hea toonus, rüht, vastupidavus (haigustele), praegu ka D-vitamiinilaks, avaram silmaring (seda muidugi välitingimustes liikudes/treenides).
Ma ei julgeks elusees mingeid imelikke preparaate ja tablette süüa.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaalulangetamiseks mingi kohvisegu, söe baasil. Ma ei saanud millegipärast linki copida. Kas on keegi kuulnud sellest või kasutanud?. Jutu järgi lubab muidugi imesid . Ainult joo 1 tass päevas ja söö nagu enne ja kaal langeb mühinal. kuu ajaga 20 kg.

no ei usu mitte, vist tüüpiline jutt, mis iga sellise tootega kaasneb. Mis teie arvate?

Kui ülekaal on stressist, siis langetab kaalu kõik, mis rahustab.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://sobranna.elu24.ee/7255489/must-latte-jook-neile-kes-soovivad-kaalu-langetada

bullshit

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

20 kg kuus – ära tahad end tappa või?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleb arvestada, et:

süsi takistab kõikide ravimite imendumist, sest seob kõike “toksiinilaadset”, kaasa arvatud ravimid;

Süsi võib tekitada kõhukinnisuse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitme otsaga asi – kui samal ajal teed trenni ja jälgid toitumist, siis mõjuvad absoluutselt kõik kaalulangetustabletid.

See BL teema oli mitu aastat tagasi siinsamas PK-s ka – need, kes tol ajal seda reaalselt proovisid, oskavad vast nüüd kommenteerida (kui üldse keegi kasutas).

Aktiivsütt müüakse apteekides. Seda on pikka aega kasutatud, kuid pole olnud tõendeid, et see aitaks kaalu langetada (samas kui iga päev ainult 10 söetabletti sisse süüa – ja mitte midagi muud, siis peaks kaal küll langema).

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kui sa söömise asemel vaid black lattet jood, siis langeb kaal kindlasti!

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.06 12:43; 15.06 15:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitab ka, sest lubas just kõhult rasva kaotada. Seepärast hakkasin lugema et mis sisaldab. Sisaldavat sütt. L-karnitiino Ja kookospiima.
Huvitav palju koguseluselt sütt on. Ja palju seda pekipõletajat? Ja kuidad süsi ei nulli selle toimet? Või nullib ja asjal polegi mingit toimet.
Kui saaks kuidagi sest pekist kõhult lahti.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaalulangetamiseks mingi kohvisegu, söe baasil. Ma ei saanud millegipärast linki copida. Kas on keegi kuulnud sellest või kasutanud?. Jutu järgi lubab muidugi imesid . Ainult joo 1 tass päevas ja söö nagu enne ja kaal langeb mühinal. kuu ajaga 20 kg.

no ei usu mitte, vist tüüpiline jutt, mis iga sellise tootega kaasneb. Mis teie arvate?

Oot, aga mis tavalisel tervislikul toitumisel ja füüsilisel liigutamisel viga võiks olla? Kõige kindlam moodus kaal kontrolli alla saada. Lisaks hea toonus, rüht, vastupidavus (haigustele), praegu ka D-vitamiinilaks, avaram silmaring (seda muidugi välitingimustes liikudes/treenides).

Ma ei julgeks elusees mingeid imelikke preparaate ja tablette süüa.

No kuule, tervisliku toitumisega (ma pole elus aru saanud, mida on tervisliku alla vajaliku kaloraazi söömises) ei võta sa elus 20 kilo alla kuuga.

 

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ajab tavaline kohvki WCsse, nagu lahtisti.

kohvki?

+3
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.06 19:00; 15.06 20:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ajab tavaline kohvki WCsse, nagu lahtisti.

kohvki?

Kas õige on kohvgi???

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mind ajab tavaline kohvki WCsse, nagu lahtisti.

kohvki?

Kas õige on kohvgi???

Loomulikult, sest helilisele häälikule (mida v on) liitub -gi.

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.06 12:43; 15.06 15:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ajab tavaline kohvki WCsse, nagu lahtisti.

kohvki?

Kas õige on kohvgi???

Jah???!!!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.06 19:00; 15.06 20:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaalu alandavad tabletid – https://pharmacy-medshop.com/product/xenical Kokku kaotasin ma 12 kg ja see võttis mul vähem kui kolm kuud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millises riigis lubatakse toota ja müüa mingit vahendit, mis tekitab kaalulanguse 20 kg KUUS? Kui selline asi tõsi oleks, siis ei lubaks ükski ravimiamet seda turustada. Vähemalt mitte siin meie kandis arenenud meditsiiniga riikides.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millises riigis lubatakse toota ja müüa mingit vahendit, mis tekitab kaalulanguse 20 kg KUUS? Kui selline asi tõsi oleks, siis ei lubaks ükski ravimiamet seda turustada. Vähemalt mitte siin meie kandis arenenud meditsiiniga riikides.

Kas mõni ravimiamet tegeleb toidulisandite turustamise teemaga?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind ajab tavaline kohvki WCsse, nagu lahtisti.

kohvki?

Kas õige on kohvgi???

Loomulikult, sest helilisele häälikule (mida v on) liitub -gi.

  • Jah, nii on. Iseasi, kui loomulik see on, sest sõnas “kohv” see v ei ole heliline. Liites g hääldatakse ka ikka k-na, seetõttu eksitaksegi kirjutamisel. Võrdle nt sõnaga “põlvgi” – ilus selge heliline v, millele järgneb g. Keegi naljalt ei eksi 🙂
+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaalu alandavad tabletid – https://euhealth24.com/et/drug/xenical-generic Kokku kaotasin ma 12 kg ja see võttis mul vähem kui kolm kuud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta ikka jh. Lollidelt tulebki raha ära võtta. Kuigi lihtsam oleks lasta ennast peajagu lühemaks võtta, pead ju nagunii millekski ei kasuta. Aga vähemalt saad 5 kilo kergemaks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaalulangetamiseks mingi kohvisegu, söe baasil. Ma ei saanud millegipärast linki copida. Kas on keegi kuulnud sellest või kasutanud?. Jutu järgi lubab muidugi imesid . Ainult joo 1 tass päevas ja söö nagu enne ja kaal langeb mühinal. kuu ajaga 20 kg.

no ei usu mitte, vist tüüpiline jutt, mis iga sellise tootega kaasneb. Mis teie arvate?

Oot, aga mis tavalisel tervislikul toitumisel ja füüsilisel liigutamisel viga võiks olla? Kõige kindlam moodus kaal kontrolli alla saada. Lisaks hea toonus, rüht, vastupidavus (haigustele), praegu ka D-vitamiinilaks, avaram silmaring (seda muidugi välitingimustes liikudes/treenides).

Ma ei julgeks elusees mingeid imelikke preparaate ja tablette süüa.

Ei, neil ei ole miskit viga, aga alla ainult nendega küll ei saa. Kui enne ikka toitumine väga kehv on ja üldse ei liiguta, siis esimesed kuud ehk langeb veidi, edasi aga mitte. Kui enne juba liigutada ja normaalselt toituda, siis erilist kasu ei ole, saad ainult efektiivsema ainevahetuse ja kui igavesti ei jaksa valitud trennikava ja toitumisega jätkata, siis jo-jo efekti ka tagatipuks ehk suurema kaalu kui alustuseks. No ja kahjuks seda ette ei tea, kas jaksad või mitte – vanusega ikkagi kipub koormustaluvus langema ja ka mitmed haigused võvad hakata kimbutama, mistõttu samas mahus trenni tegemine võib osutuda võimatuks.

Mingitesse imerohtudesse ammugi ei usu, aga samuti on dieet ja trenn kaalulangetuseks ülehinnatud. Kasu tervisele ja enesetundele muidugi on 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaalulangetamiseks mingi kohvisegu, söe baasil. Ma ei saanud millegipärast linki copida. Kas on keegi kuulnud sellest või kasutanud?. Jutu järgi lubab muidugi imesid . Ainult joo 1 tass päevas ja söö nagu enne ja kaal langeb mühinal. kuu ajaga 20 kg.

no ei usu mitte, vist tüüpiline jutt, mis iga sellise tootega kaasneb. Mis teie arvate?

Oot, aga mis tavalisel tervislikul toitumisel ja füüsilisel liigutamisel viga võiks olla? Kõige kindlam moodus kaal kontrolli alla saada. Lisaks hea toonus, rüht, vastupidavus (haigustele), praegu ka D-vitamiinilaks, avaram silmaring (seda muidugi välitingimustes liikudes/treenides).

Ma ei julgeks elusees mingeid imelikke preparaate ja tablette süüa.

Ei, neil ei ole miskit viga, aga alla ainult nendega küll ei saa. Kui enne ikka toitumine väga kehv on ja üldse ei liiguta, siis esimesed kuud ehk langeb veidi, edasi aga mitte. Kui enne juba liigutada ja normaalselt toituda, siis erilist kasu ei ole, saad ainult efektiivsema ainevahetuse ja kui igavesti ei jaksa valitud trennikava ja toitumisega jätkata, siis jo-jo efekti ka tagatipuks ehk suurema kaalu kui alustuseks. No ja kahjuks seda ette ei tea, kas jaksad või mitte – vanusega ikkagi kipub koormustaluvus langema ja ka mitmed haigused võvad hakata kimbutama, mistõttu samas mahus trenni tegemine võib osutuda võimatuks.

Mingitesse imerohtudesse ammugi ei usu, aga samuti on dieet ja trenn kaalulangetuseks ülehinnatud. Kasu tervisele ja enesetundele muidugi on ????

Kuidas palun? Alla saabki ainult toitumist muutes, mitte mingit muud moodi ei saa. Toitumist muuta saab muidugi sajal eri moel, mõni neist jätkusuutlik, mõni absoluutselt mitte. Mingi imesodi manustamine lisaks oma tavapärasele valesti söömisele kuulub viimaste hulka.

“Kui enne ikka toitumine väga kehv”, nagu kirjutad, siis piisab väga pisikestest muudatustest, et asi hakkaks paremuse poole liikuma. Alustada võiks näiteks sellest, et teed kõiik oma toidud nullist kodus. Ei osta ega söö mingeid pooltooteid. Ei tee nt hommikuks vorstisaia vaid teed omleti jne.

Vale on ka mõelda toitumise muutmisest kui mingist kavast, mida ma nüüd järgin mingi aja. See loomulikult mingit püsivat tulemust ei anna. Elustiili ja toitumist tulebki muuta püsivalt. Pesemas käid ka ikka pidevalt ju, ei looda, et mingi aja pesed ja siis oled edaspidi puhas niisama.

 

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Kui enne ikka toitumine väga kehv”, nagu kirjutad, siis piisab väga pisikestest muudatustest, et asi hakkaks paremuse poole liikuma. Alustada võiks näiteks sellest, et teed kõiik oma toidud nullist kodus. Ei osta ega söö mingeid pooltooteid. Ei tee nt hommikuks vorstisaia vaid teed omleti jne. Vale on ka mõelda toitumise muutmisest kui mingist kavast, mida ma nüüd järgin mingi aja. See loomulikult mingit püsivat tulemust ei anna. Elustiili ja toitumist tulebki muuta püsivalt. Pesemas käid ka ikka pidevalt ju, ei looda, et mingi aja pesed ja siis oled edaspidi puhas niisama.

Just, seda ma kirjutasingi ju, et kui enne on toitumine kehv, siis on mõneks ajaks nendest muudatustest kasu, aga mida teha, kui toitumine on juba aastakümneid tervislik?

Kahjuks jah kõik muudatused toitumises kõigile ei sobi ja organismile sobimatut muudatust ei ole mõtet jätkata. Kui sulle uus dušigeel allergia tekitab, siis vahetad selle välja, mitte ei jätka nui neljaks pesemist ja ei looda, et äkki läheb iseenesest paremaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just, seda ma kirjutasingi ju, et kui enne on toitumine kehv, siis on mõneks ajaks nendest muudatustest kasu, aga mida teha, kui toitumine on juba aastakümneid tervislik?

Tervislik on väga ähmane mõiste ja inimesed mõistavad selle all igasuguseid asju. Järelikult on menüü siiski tasakaalust väljas, kui aastakümnete järel ikka kaal ei kahane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just, seda ma kirjutasingi ju, et kui enne on toitumine kehv, siis on mõneks ajaks nendest muudatustest kasu, aga mida teha, kui toitumine on juba aastakümneid tervislik?

Tervislik on väga ähmane mõiste ja inimesed mõistavad selle all igasuguseid asju. Järelikult on menüü siiski tasakaalust väljas, kui aastakümnete järel ikka kaal ei kahane.

Aga mis siis on tervislik? Tundub mingi hästihoitud saladus, mida isegi toitumisnõustajad, diabeediõed jms seltskond ei tea või avaldada ei taha.
Sellepärast, et midagi on tasakaalust väljas, olengi ju katsetanud erinevad lähenemisi – erinevaid söögiaegu, erinevaid makrode vahekordi, erinevaid toidukordade arve, erinevaid kaloraaže jms. Milline neist siis on tervislik – kõiki korraga ei saa ju teha?
Kindlasti ei aita ainult sellest, et ära söö poolfabrikaate, ära söö lisatud suhkruid,  joo ainult teed ja vett, söö köögivilju jms.
Ma ei ole muuseas olnud paarkümmend aastat paks – kujuta ette, et inimesed võivad tervislikult toituda ka enne, kui nad paksuks lähevad.

Tead, isegi teadusuuringuid uurides tuleb välja, et see trenni ja dieedi efekt kaalule on pigem tilluke ehk  kõvasti ülehinnatud. Ja siit tulevadki eelarvamused, nagu ülekaalulised kõik õgiksid meeletus koguses kiirtoitu ja magusat ning ei liiguta end üldse, sest muidu nad ei oleks ju ülekaalus (BMI >= 25).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mis siis on tervislik? Tundub mingi hästihoitud saladus

Ei ole ju saladus. Internet on kõigile kättesaadav ning erinevad teadlased, meedikud jm asjapulgad jagavad seal oma värskeimaid teadmisi igapäevaselt. Kui piisavalt palju kuulata, siis filtreerub tõde välja. Mina ei ole spetsialist ja ei kvalifitseeru sulle paraku läbi perekooli toitumisnõu andma.

Tead, isegi teadusuuringuid uurides tuleb välja, et see trenni ja dieedi efekt kaalule on pigem tilluke ehk  kõvasti ülehinnatud.

Trenn ja dieet saavad olla igasugused. Jooksmas käimine ja salati söömine tõesti ei ole lahendus. Valgurikas menüü + jõutrenn kujundab aga keha, nii et ise ka ei usu.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Ilu ja tervis Black latte kaalulangetamiseks