Esileht Kodunurk Blender või nutribullet vms

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Blender või nutribullet vms

Postitas:
Kägu

Blender on meil kasutuses peamiselt lastele smuutide tegemiseks, kas sellisel juhul võiks sobida hoopis näiteks nutribullet?
Või mis selliste masinate eelis on?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ei näe mingit põhjust hästi töötavat blenderit välja vahetada. Mõlemad teevad smuutit sama hästi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Veidi täpsustan, et senine blender andis otsad, sellepärast mõtlengi, mida asemele valida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

nutribullet sobib küll smuutide tegemiseks. Seal on erineva suurusega kannusid kaasas. Saad igale lapsele omamoodi smuuti teha ja nad joovad otse väikesest kannust või kui tahad rohkem teha, teed suure kannuga. Tunduvalt lihtsam on pesta ka kui suurt blenderi kannu. Samas korralik blender teeb palju paremat tööd kui nutribullet.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lisan veel juurde, et mul gümnasist paneb hommikul (või juba õhtul) asjad omale nutribulleti väiksemasse anumasse, laseb smuutiks, kaane peale ja võtab kooli kaasa. Mina panen teise anumasse endale meelepärase valiku, lasen smuutiks ja võtan tööle kaasa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võib-olla tõesti, kui teha väikesi portse ja pudelisse jne, siis nutribullet. Samas mulle ikka meeldib võimas blender, kasutan seda palju toitude tegemiseks (banaanipannkookidest kuni püreesuppideni, klaasist kann pn küll raske, aga kuuma supi jms jaoks parem), ei saa mingi taskublenderiga läbi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lisan veel juurde, et mul gümnasist paneb hommikul (või juba õhtul) asjad omale nutribulleti väiksemasse anumasse, laseb smuutiks, kaane peale ja võtab kooli kaasa. Mina panen teise anumasse endale meelepärase valiku, lasen smuutiks ja võtan tööle kaasa.

Söötegi koolis/tööl siis seda seisnud smuutit?

Please wait...
Postitas:
Kägu

on mõlemad, aga nutribullet on parem teen ka tööle smuutit kaasa ja panen seal külmkappi. väga hea vahepalaks. Blender on suur ja klaasist ning võtab pesumasinas ruumi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina valin selle järgi, et kas tohib jääd purustada või mitte, kuna mulle meeldib teha smuutit külmutatud viljadega ning sinna paar jääkuubikut lisada. Kokteilide tegemisel kasutan ka purustatud jääd.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina kasutan sellist, see loositakse homme välja ka mõtlesin, et jagan linki! Osalejaid vähe, et peaks lootust olema küll☺️https://luckycoin.ee/et/loterii/96-blender-sencor-sbl-7075rs-.html

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.
Perekool.ee Foorumis on keelatud:
4.8 omavoliline kooskõlastamata reklaam.

Perekooli Moderaator

Please wait...
Postitas:
Kägu

Söötegi koolis/tööl siis seda seisnud smuutit?

Ei, lihtsalt võtavad kooli/tööle kaasa, mitte söömiseks

Please wait...
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Esileht Kodunurk Blender või nutribullet vms