Esileht Kodunurk Blendri omanikele.

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Blendri omanikele.

Postitas:

Mida pidada silmas endale blendri soetamisel ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 22:27; 28.04 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rahakotti. Aga tegelikult – mul on blender osa köögikomabinist. Arvan, et asja võimsus on üsna oluline. Enda omale on mul peamiselt see etteheide, et kuna ta kinnitub töötamise ajal kombaini nii-öelda tippu, kombain ise on aga väiksemate ja kergemate killast, siis suuremate pöörete juures kipub kogu kaadervärk sedavõrd rappuma, et väga neid kasutada ei julgegi. Tegelikult juba kolmanda kiiruse juures toetan igaks juhuks käega, tunne selline, et midagi lendab ümber. Muud sorti blenderitega seda muret ilmselt ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on samuti blender osa kombainist ja samamoodi kinnitub üles, aga ka mitte kõige kiiremal kiirusel ei teki vähimatki rappumist. nii et oleneb ikka konkreetsest kombainist (mul bosch MUM seeria oma). aga blenderi valikul on minu jaoks oluline, et saaks purustada ka jääd.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.04 00:07; 27.04 17:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka blender köögikombaini küljes. Selline näeb välja

http://www.google.ee/search?q=moulinex+k%C3%B6%C3%B6gikombain&client=firefox-a&hs=Xse&rls=org.mozilla:et:official&channel=sb&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=daJcU8LLBsaJPaHwgUA&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1366&bih=636&dpr=1#facrc=_&imgdii=_&imgrc=WWf-HdbRzqy-BM%253A%3Bn23KEcllYH_9ZM%3Bhttp%253A%252F%252Fcache.osta.ee%252Fiv2%252Fauctions%252F1_1_13064372.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.osta.ee%252Fen%252Fkoogikombain-moulinex-masterchef-650-duotronic-29694051.html%3B600%3B800

Töötab väga hästi. Müra teeb kõvasti, aga ei raputa ega lähe lendu. See aparaat on mul vist juba 18 aastat (või enamgi) vana. Siiani töötab laitmatult. Kui lapsed olid väiksed, siis oli väga aktiivses kasutuses, eriti just blenderi osa. praegu kasutan masinat harvem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

meil selline http://www.euronics.ee/t/42957/blenderid/blender-powermix-silent-electrolux/esb4400

kriteeriumiks klaasist kann, jääpurustamisvõimalus ja mitte tohutu müra. olen rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kallimaid blendereid vaadata, siis tõesti nt klaasist kann ja jääpurustusvõimalus oleksid mulle olulised (kuigi kogemus ka ühe \”jääd purustava\” Philipsiga, mis jääga hakkama ei saanud).

Kui vaadata odavamaid blendereid, siis kontrollida, et oleks võimalikult vähe plastmassist jubinaid. Nt seal, kus kann masina külge kinnitub, need kipuvad tihti katki minema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klaasist kann oli meil peamine kriteerium.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks teil klaasist kann peamine kriteerium on? mul oli ka kunagi (15a tagasi), sest tollal saigi jääd purustada ainult klaasist kannuga, aga nüüd on plastik ka täiesti kõlblik selleks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.04 00:07; 27.04 17:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Rahakotti. Aga tegelikult – mul on blender osa köögikomabinist. Arvan, et asja võimsus on üsna oluline. Enda omale on mul peamiselt see etteheide, et kuna ta kinnitub töötamise ajal kombaini nii-öelda tippu, kombain ise on aga väiksemate ja kergemate killast, siis suuremate pöörete juures kipub kogu kaadervärk sedavõrd rappuma, et väga neid kasutada ei julgegi. Tegelikult juba kolmanda kiiruse juures toetan igaks juhuks käega, tunne selline, et midagi lendab ümber. Muud sorti blenderitega seda muret ilmselt ei ole.[/tsitaat]

Mis kombain sul on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]miks teil klaasist kann peamine kriteerium on? mul oli ka kunagi (15a tagasi), sest tollal saigi jääd purustada ainult klaasist kannuga, aga nüüd on plastik ka täiesti kõlblik selleks. [/tsitaat]

Oli sul mis oli aga plastmassist kann on sitanikerdis ja jää purustamisele vastu ei pea. Sellega võid keldrist sõstramahla tuua kui muud taarat ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga kummist kaan vist pole hea mõte, halb puhastada ja ilmselt mingi aja pärast see kumm läheb ka õhtule omadega

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 22:27; 28.04 20:04;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Kodunurk Blendri omanikele.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.