Esileht Ajaviite- ja muud jutud Blogiauhinnad

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 51 )

Teema: Blogiauhinnad

Postitas:
Kägu

Hääletamine lemmikblogide poolt on alanud. Siin elame kõik blogijatele positiivselt ja negatiivselt kaasa, anname nüüd lemmikutele hääled ka. Kelle poolt hääletate? Minu hääl läheb Lipsukesele, Minajamuudblogile ja Printsessile.

Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt

Postitas:
minajamuud

Hääletamine lemmikblogide poolt on alanud. Siin elame kõik blogijatele positiivselt ja negatiivselt kaasa, anname nüüd lemmikutele hääled ka. Kelle poolt hääletate? Minu hääl läheb Lipsukesele, Minajamuudblogile ja Printsessile.

Mina andsin hääled Manjana, Kuus Sidrunit ja Lauriita blogile.
Poleks uskunud, et keegi minu väikest blogi siin üldse mainib, aga siiski tore, et ma päris kõiki inimesi siis oma aususe (vahel ka negatiivsuse) ja otsekohesusega ära pole ehmatanud.

Hääletada peaks saama siit:
https://surveer.com/s/W94RS22J
http://www.bestblog.ee

Postitas:
Kägu

Andsin hääle blogidele: kokkama.ee, võidan kaotades ja nullkulu.

Postitas:
Kägu

Vilets valik oli seal, kuna parimad tegijad ei pane ise ennast niisugusele võistlusele kirja. Enamuses ainult eputrillad ja tühised inimesed.
Kui oleks saanud sõbra blogi ka esitada, oleks pilt parem olnud.

Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Vilets valik oli seal, kuna parimad tegijad ei pane ise ennast niisugusele võistlusele kirja. Enamuses ainult eputrillad ja tühised inimesed.

Oleksid saanud. Oleks on tore mees.

Postitas:
Kägu

Eelmisel korral minu meelest oli see võimalus, et võisid ka teise inimese blogi esitada ja see läks läbi. Tookord ma magasin õige aja maha, seekord on ekstra loll süsteem tehtud, et inimene peab ise oma blogi üles panema!
On näha, et rumalad ja võhiklikud tibid teevad seda blogiauhinnandust.

Postitas:
Kägu

Saaks ainult vinguda ja halada. Kuidas te jõuate? Kas te ise ka teate milline töö ühe ürituse korraldamine tegelikult on? Ma korraldan ka igal aastal firma suvepäevi ja tihtipeale tahaks lihtsalt kõik pikalt saata. No ei suuda kõikidele meelejärgi olla. Alai on mingi ving ja hala. Siin ka. Ainult möliseks- oi küll see on paha ja too on paha. Minge ja tehke ise.

Postitas:
Kägu

Mina andsin oma hääle kristipere.wordpress.com Nii tore blogi toreda naise poolt 🙂

Postitas:
Kägu

Eelmisel korral minu meelest oli see võimalus, et võisid ka teise inimese blogi esitada ja see läks läbi. Tookord ma magasin õige aja maha, seekord on ekstra loll süsteem tehtud, et inimene peab ise oma blogi üles panema!

Said ka lugejad blogisid esimeses voorus minu meelest nimetada ja kui see teatud blogija nõustus osalemisega, siis tema blogi on hääletuses.

Postitas:
Kägu

Said ka lugejad blogisid esimeses voorus minu meelest nimetada ja kui see teatud blogija nõustus osalemisega, siis tema blogi on hääletuses.

Kindlasti said lugejad ka esitada. Minu oma esitas keegi teine ja minu käest ei küsinud keegi midagi, avastasin oma blogi lingi juhuslikult sealt nimistust. Tean veel vähemalt üht, kes ise enda blogi ei esitanud.

Postitas:
Kägu

Kas võitja saab paki kommi või hoopis ühe hästi pika pai?

Postitas:
Kägu

Saaks ainult vinguda ja halada. Kuidas te jõuate? Kas te ise ka teate milline töö ühe ürituse korraldamine tegelikult on? Ma korraldan ka igal aastal firma suvepäevi ja tihtipeale tahaks lihtsalt kõik pikalt saata. No ei suuda kõikidele meelejärgi olla. Alai on mingi ving ja hala. Siin ka. Ainult möliseks- oi küll see on paha ja too on paha. Minge ja tehke ise.

Tead mis? Ära ise vingu, et suur töö ja kui te teaksite ja nii edasi.
Kui sa kriitikat ei talu, siis ära teegi. Ennem olgu tegemata kui nii halvasti tehtud, nagu praegu.
Kui sul on aga nii kange tahtmine eputada oma blogiauhindade üritusega, siis lepi ka sellega, et tuleb kriitikat – ja just nende inimeste poolt, kes blogimist tõsiselt võtavad.
Kui oleks tegemata see blogiauhindade värk, siis äkki ühel hetkel mõni tõsine blogija võtaks asja käsile. Nüüd on see ala kah ära solgitud ilublogijate ja muude tibinate ninnunännuga.
Mina mäletan veel aega, mil blogijad oskasid kirjutada ja kreemid-möksid-hilbud ei olnud üldse teemakski. Praegusesse kampaaniasse ei tahagi head kirjutajad oma blogiga tulla.

Postitas:
Kägu

Tead mis? Ära ise vingu, et suur töö ja kui te teaksite ja nii edasi.
Kui sa kriitikat ei talu, siis ära teegi. Ennem olgu tegemata kui nii halvasti tehtud, nagu praegu.
Kui sul on aga nii kange tahtmine eputada oma blogiauhindade üritusega, siis lepi ka sellega, et tuleb kriitikat – ja just nende inimeste poolt, kes blogimist tõsiselt võtavad.
Kui oleks tegemata see blogiauhindade värk, siis äkki ühel hetkel mõni tõsine blogija võtaks asja käsile. Nüüd on see ala kah ära solgitud ilublogijate ja muude tibinate ninnunännuga.
Mina mäletan veel aega, mil blogijad oskasid kirjutada ja kreemid-möksid-hilbud ei olnud üldse teemakski. Praegusesse kampaaniasse ei tahagi head kirjutajad oma blogiga tulla.

Hiina hilpude ja ilukraami kultuur on tõesti blogimaastikul mõttetult lai. Aga kui Sa vähegi viitsiksid süveneda (mitte üldistada), siis leiaksid ka häid blogisid seekord kategooriate alt.

Postitas:
Kägu

Minu hääled läksid Lipsukesele, Marinale, Jenniferi videoblogile ja Liisa Leetmale. Kuigi see ürituse korraldamine on nagu on… Kui üks vingub oma blogis, et ilublogijad peaks ikka ILUSAD olema mitte mingid pealiskaudsed peletised, siis ma ei tea. Ürituse idee oli minu meelest blogijaid tunnustada, mitte maha teha ja naeruvääristada, aga ehk see siis sel aastal muutunud…

Postitas:
Kägu

Minu hääled lähevad-
Marinale- Ainus elulineblogija kes natukenegi päris moest taipab, kes noortele eeskujuks olla suudab ja kellel ka vahel midagi tarka öelda on ning kes filosofeerida suudab.

Sandra Vungi taimetoidublogile- Ma ei ole küll taimetoitlane, aga tema retseptid on küll alati järjekorras esimesed ja proovimist väärt.

Miramii- Ilusad pildid ja “ajakirjakodu”, silmale kaunis vaadata ja kodu kujundamises üsna hea silmaga, andekas.

Rohkem kategooriaid mind ei puuduta. Moeblogidest annaksin Aljonale, kui ta osaleks. Ainus moeblogija, kes saab aru, mis see mood.

Videoblogidest annaks Martti Hallikule, sest ta oskab kaamera ees olla ja ennast huvitavaks teha. Või siis Nele Kirsipuule.

Postitas:
Kägu

merjet polegi seekord kirjas?

Postitas:
Kägu

Mina ei hääletanud. Kuna paljud blogid, mida loen vaikselt hääbuvad siis hakkan sealt nimekirjast hoopis uusi lemmikblogisid otsima 🙂
Aia- ja hariduskategooriast juba leidsin 🙂

Postitas:
Kägu

Avastastasin lipsukese blogi ja pean mainima, et väga laheda ja vaba stiiliga, ilma poosetamata kirjutatud. Olen ise 36 aastane, lapsed juba suured aga lugesin suure huviga eile poole ööni, naljakas oli:) Diipkunstiinimene on vana lemmik ja vistadelmarista ka. Need kolm kuulutaksin võitjaks.

Postitas:
Kägu

Kuussidrunit,
Taimetoit.ee,
Littleleevi,
Elynmyle

Postitas:
Kägu

Henryle ja Mallukale. 🙂

Postitas:
Kägu

Mnjah, meditsiiniblogi polegi ….

Postitas:
Kägu

Kõik võiksid hääletada parimaks ilublogiks Hundi ulg!

Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minu hääled:
Aiandublogi: http://www.aialood.wordpress.com
Elulised blogid: http://www.costany.ee
Pere – ja beebiblogi: http://www.amidahenryteeb.eu
Remondi- ja sisustusblogi: http://www.nautigehetke.com (kes minu meelest peaks minema pigem pereblogi alla)
Videoblogi: Jennifer Nimmerfeldt.

Postitas:
Kägu

Miks tühised inimesed? Paljud blogijad on vägagi huvitavad inimesed oma mõttekäikude ja arvamustega, julgevad oma näoga öelda asju, saavad peksa siin, kannatavad ära ja pakuvad meelelahutust

Postitas:
Kägu

Minu lemmikud on:
1.Alati ladusa ja humoorika tekstiga Anu Seiklusjuttudest.
2.Ilus, tark ja ääretult sümpaatne Marina Vistadelmarista blogist.
3.Eluline ja tubli noor ema Janeli Lipsukese blogist.
4. Sarkastiline Mihkel Raud

Kahjuks on need blogid väiksema lugejaskonnaga ja ilmselt blogiauhindadel miskit ei saa.
Igasugu Mallukad, Bittid, Diibid, Marimellid ja Merjed on ennast minu jaoks ebameeldivaks teinud.

Mina oleks valinud ka parima instagramiga blogija.

Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Instagrammi blogija oleks hea idee, ma ise küll paljusid ei tea, jagage oma lemmikuid, teinekord nii hea aega viita bussis või rongis

Postitas:
Kägu

Minu isiklikud blogijatest lemmikud instagramis on miramii, kristjaana, marinaveskimagi, whykats, tenesommer, liinaytt. Nemad on tihedad postitajad, pildid ilusad ja mitmekesised.

Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

mingi jura 🙂 Tegelikult võiks nalja viluks mingi blogi tippu trollida.

Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Üks selline mõttevälgatus lihtsalt, aga mis te arvate, kas need osad “ilu- ja moeblogijad” (teate küll, need Lindexi ja H&Mi riiete promojad) sellepärast ei või ürituselt kõrvale hoida, et kardavad läbi kukkuda? Ses suhtes, et oleme ausad – üleliia palju fänne neil ilmselt just ei ole. Ja äkki nad seepärast ei võtagi osa, et aimavad, kuidas just väga palju nende poolt ei hääletata? Ei taha oma “üliheale mainele” halba teha? Pigem elavad oma unistustes ja teevad nägu, et neil on palju fänne, kui et tunnistavad kurba tõde?

Fänne on neil kindlasti, aga ilmselt tahavadki tekitada mingisuguse “eliidi”, kes käib vaid oma üritustel. Minu meelest on see mage, sest blogiauhinnad peaks olema selline üritus, kus oma vuih ja väkk kõrvale jäetakse. Saad auhinna, mis selles halba on? Ongi oma sponsoritele hea öelda, et näete olen auhinnatud blogija. Ja keegi ei käsi neil pööbliga bestikateks hakata:D

Postitas:
Kägu

Vaid minu arvamus- kui tahad blogida ehk oma elu, tegemisi ja muljeid jagada ning sul on oma lugejaskond ning mõttekaaslased…siis võib sul olla vabalt valida, kas tahad olla üksikisend või karjaloom. Sul on oma lugejad ning ei pea kõigile end tõestama. Miks peaks tingimata mingisse gruppi kuuluma ning sellest eemalejäämist peetakse ülbuseks vms.
Mul on tunne, et neid kõige paremaid ei raatsitagi kõigiga jagada,

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 51 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Blogiauhinnad