Esileht Blogijad Blogijate alafoorumi kodukord (Muudetud 02.04.2018)

1 postitus (kokku 1)

Teema: Blogijate alafoorumi kodukord (Muudetud 02.04.2018)

Postitas:
Kägu

Perekool.ee pere ootab oma kasutajatelt eelkõige lugupidavat, sõbralikku ja viisakat käitumist teiste suhtes.

Käesoleva alafoorumi eesmärk on koondada siia kõik teemad, mis puudutavad blogijaid ja arutlevad blogijate tegemiste jms üle.

Käesolevas korras lähtutakse, et blogija on isik, kes haldab blogi ehk „veebisaiti, mis kätkeb personaalset võrgupäevikut ja sisaldab isiklikke reflektsioone ning blogija enda poolt avalikustatud isiklikku, sageli delikaatset informatsiooni.

Alafoorumis „Blogijad“ kehtivad KÕIK perekool.ee kasutajatingimused ning modereerimisel lähtutakse üldisest korrast.

  1. Iga kasutaja vastutab oma postituse ja selle sisu eest ainuisikuliselt.
  2. Keelatud on rassistlikud, vaenu õhutavad, hinnangulised ja halvustavad, trollivad, seksistlikud ja vaenulikud postitused.
  3. Postituses ilmnevad kasutajatingimuste, õigusaktide ja andmekaitse rikkumised eemaldatakse ja lisatakse märge „modereeritud ja viidud vastavusse perekool.ee kasutajatingimustega“
  4. Foorumi liikmeid, kes korduvalt teevad sobimatuid postitusi hoiatatakse registreeritud e-posti aadressile edastatud privaatsõnumiga.
  5. Kui teemaalgataja ei järgi foorumi reegleid, häid tavasid, eetikanorme, siis rikkumiste korral kasutajakonto blokeeritakse.
  6. Foorumi haldajal on õigus pöörata perekool.ee vastu esitatud rahaline nõue kasutaja vastu, kui nõue on tingitud kasutaja postitusest. Näiteks kui on tegemist solvangu, edastatud laimuga mõne teise inimese suhtes.

Alafoorumi kodukord viimati muudetud 02.04.2018

0
0
Please wait...

1 postitus (kokku 1)


Esileht Blogijad Blogijate alafoorumi kodukord (Muudetud 02.04.2018)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.