Esileht Ajaviite- ja muud jutud Blogijate teemal nii pikalt vaikus?

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Blogijate teemal nii pikalt vaikus?

Postitas:
Kägu

Kas blogijad pole pikka aega midagi korraldanud, et siin vaikus on või milles asi? Igav hakkab niimoodi:D

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vägagi on, nad ei hakka siin lihtsalt lahkama neid asju ja teemasid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaikus sai otsa:D lamppi jäi Mallukas hambusse kui halb ema, küllap varsti ka teised toppi pannakse;)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas Mallukas on ainuke blogija? Vanasti oli neid nagu veits rohkem, Daki ja… Hundi ulg ja…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ei ole eriti midagi lugeda ausalt öeldes. Kõik populaarsemad blogid on reklaami täis, küll hüppavad bännerid näkku, küll on postitused sel teemal, et “sain tasuta nänni ja jagan teile ka” jne. Vanasti näiteks Eveliis kirjutas rohkem igapäevaelust ja oli huvitav lugeda, kuigi see natuke depressiivseks halaks kiskus, aga nüüd on ainult Norra ja Norra ja Diip ka. Soovitage sisukat ja reklaamivaba blogi, palun! 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ole eriti midagi lugeda ausalt öeldes. Kõik populaarsemad blogid on reklaami täis, küll hüppavad bännerid näkku, küll on postitused sel teemal, et “sain tasuta nänni ja jagan teile ka” jne. Vanasti näiteks Eveliis kirjutas rohkem igapäevaelust ja oli huvitav lugeda, kuigi see natuke depressiivseks halaks kiskus, aga nüüd on ainult Norra ja Norra ja Diip ka. Soovitage sisukat ja reklaamivaba blogi, palun! :)

Kas sa oled loll või mängid lolli? Norra ongi hetkel tema igapäevaelu! Muide, ma ka mäletan,kui siin samas tarkadeklubis soovitati tal endal rohkem Diipiga tegeleda ja nüüd kui ta seda teebki, on igav. rahuldamatud inimesed olete te:D

Please wait...
Postitas:
kitah

elaks äkki omaenda elu ka vahelduseks?

Please wait...
Postitas:
billa

Kägu kirjutas:Ei ole eriti midagi lugeda ausalt öeldes. Kõik populaarsemad blogid on reklaami täis, küll hüppavad bännerid näkku, küll on postitused sel teemal, et “sain tasuta nänni ja jagan teile ka” jne. Vanasti näiteks Eveliis kirjutas rohkem igapäevaelust ja oli huvitav lugeda, kuigi see natuke depressiivseks halaks kiskus, aga nüüd on ainult Norra ja Norra ja Diip ka. Soovitage sisukat ja reklaamivaba blogi, palun!

Kas sa oled loll või mängid lolli? Norra ongi hetkel tema igapäevaelu! Muide, ma ka mäletan,kui siin samas tarkadeklubis soovitati tal endal rohkem Diipiga tegeleda ja nüüd kui ta seda teebki, on igav. rahuldamatud inimesed olete te:D

Tsau Eveliis!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kägu kirjutas:

Kägu kirjutas:Ei ole eriti midagi lugeda ausalt öeldes. Kõik populaarsemad blogid on reklaami täis, küll hüppavad bännerid näkku, küll on postitused sel teemal, et “sain tasuta nänni ja jagan teile ka” jne. Vanasti näiteks Eveliis kirjutas rohkem igapäevaelust ja oli huvitav lugeda, kuigi see natuke depressiivseks halaks kiskus, aga nüüd on ainult Norra ja Norra ja Diip ka. Soovitage sisukat ja reklaamivaba blogi, palun!

Tsau Eveliis!

Tsau imelik inimene!

Please wait...
Postitas:
Kägu

mõelge nüüd vahelduseks ise mõni intriig blogijatega välja, ma ka ei jaksa kogu aeg.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Blogijad on vist tagasi tõmmanud, kardavad perekooli kriitikat, aga kuhu jäi lubatud vaimukuse järgi ritta seadmine? P

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaimukuse, sarkastilisuse ja sõnaosavuse järgi tuleks minu nimekiri selline:
Anu
Marina
Britt
Eveliis
Pille

Meeldivad blogijad, kes oskavad eelkõige iseenda üle nalja teha, mitte teiste üle nagu Merje, Mallukas ja see ” olen omastarust haritlane ” Rents.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vaimukuse, sarkastilisuse ja sõnaosavuse järgi tuleks minu nimekiri selline:
Anu
Marina
Britt
Eveliis
Pille

Meeldivad blogijad, kes oskavad eelkõige iseenda üle nalja teha, mitte teiste üle nagu Merje, Mallukas ja see ” olen omastarust haritlane ” Rents.

Kes on Anu ja Pille? Merje ei kõlba kuhugi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Rents on kahjuks päriselt ka haritlane, erinevalt perekooli kägudikest nende “kolme magistriga”. Ja nalja viskab ta nii teiste kui ka enda üle.
Ega tema naljad muidugi rumalatele inimestele hästi ei sobigi.

Kui sa Anu all mõtled seiklusjuttude blogi Anu, siis tema on väga mõnusa südamliku huumorimeelega, aga sarkasmist nii kaugel kui Pluuto (mis enam ei ole planeet) Päikesest.

Inimestel puudub ikka reaalsustaju.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

No minu arsut haritlane ei pea seda igas lauses mainima, et ta haritlane on. Nagu ta peaks ennast selles igakord veenma. See on nii nagu rikkad ei räägi rahast ja targad inimesed ei tõsta oma haritust pidevalt esile. Et see on nagu vaikne etikett. Muud suure suuga tegelased vaid üritavad olla. Pealegi kas haritlased ei peaks mitte ühiskonna jaoks natuke rohkemat ära tegema, kui pidada kaheldava väärtsuega blogi ja töötada valvelauas. Minul on ka sõbrannasid, kes õpivad doktorantuuris, aga selle kõrvalt töötavad abiõppejõududena, osalevad välisprojektides jne. Ja nad ei räägi avalikult kunagi, et sina loll mina tark stiilis ajuvabadusi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Merje ja Malluka suhtes olen nõus. Väga kuiva huumoriga. Kaua sa ikka jõuad ” torkan oma silma pastakaga välja ” nalju lugeda. Teismelistele ehk naljakas, aga täiskasvanutele ehk liiga maitselage. Tegelikult on blogimaastik kokku kuivanud ja kui ma enne lugesin päris palju, siis nüüd leian ennast järjest vähem blogisid lugemas. Sama väidavad ka mu sõbrad, et igav ja üksluine on see valdkond. Tundub, et see trend hakkab ennast ammendama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaid “staarblogid” on ammendunud, muidu on toredat lugemist küllaga. Tartu jutud on vaimukas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ehk tõesti vaid need “staarblogijad” on oma sära kaotanud. Ma polnud Tartu Juttudest kuulnudki, peab üle vaatama. Äkki keegi soovitab veel midagi, mis pole nn. populaarne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ehk tõesti vaid need “staarblogijad” on oma sära kaotanud. Ma polnud Tartu Juttudest kuulnudki, peab üle vaatama. Äkki keegi soovitab veel midagi, mis pole nn. populaarne.

piibukas peab ju blogi.

Please wait...
Postitas:
billa

Kägu kirjutas:Vaimukuse, sarkastilisuse ja sõnaosavuse järgi tuleks minu nimekiri selline:
Anu
Marina
Britt
Eveliis
Pille

http://seiklusjutud.blogspot.com
https://pillllle.wordpress.com

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kägu kirjutas:

Kägu kirjutas:Vaimukuse, sarkastilisuse ja sõnaosavuse järgi tuleks minu nimekiri selline:
Anu
Marina
Britt
Eveliis
Pille

http://seiklusjutud.blogspot.com
https://pillllle.wordpress.com

Pille on täitsa huvitav uus leid, vaimukas, aga natuke “tehtud-nähtud” huumor, Seiklusjutud ei olnud minu jaoks.

Please wait...
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Blogijate teemal nii pikalt vaikus?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.