Esileht Kasutajaabi ja mõtted Blokeerimise jäikus liiga kaldu kasutaja kahjuks

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Blokeerimise jäikus liiga kaldu kasutaja kahjuks

Postitas:

Tere!
Mul oli hiljuti probleem, et keegi asjaomastest otsustas blokeerida. Seda küll aastate jooksul mitmendat korda aga minu meelest puhtalt kellegi personaalsest emotsioonist. Kas ei oleks sisukas saata blokeeritavale ka nende postituste sisu või vähemalt teemad, mille tõttu blokeeriti? See oleks heaks võimaluseks oma vigadest õppida ja samas ka argumenteeritult vaidlustada oma blokeerimist kirja teel info@perekool.ee.
Nii mõnigi kord võib siin teemades lugeda, et kirjutatakse pahatahtlikult või kiuslikult aga paljuski on siiski ju tegemist iga persooni lugemismeeleoluga. Kui sul on paha tuju või halb meeleolu siis tundub ka vähegi teistsugune arvamus olema kiuslik või ründav.
Mulle on jäänud mulje, et paljuski blokeeritakse ära kasutaja puhtalt miinushinnangule tuginedes ja see eelhoiatus kiri, mis tuleb e-posti ei anna ju mingitki ülevaadet, mis koht, teema, arutlus on siis hinnatud blokeerimisvääriliseks või kustutavaks. Ma tõesti ei käi igapäevaselt teemasid üle vaatamas, et mis kustutatud, mis alles.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.07 14:25; 12.07 23:05; 04.09 17:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõustun, kui kedagi karistatakse, siis peaks ikka reetma ka, mille eest. Samas mõistan ka perekooli – kui neil modede armeed ei ole, siis ei jaksa keegi siin korrektselt käituda, oluline on lihtsalt korda pidada, mitte aga kasutajaid kasvatada. Ega teagi, mida soovitada. Paku end modeks?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis teema see võis olla?

Paistad viisakas suhtleja olevat.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miinuste arvestamine on küll väga vale, siin on ju komme, et mistahes teemaalgatus saab koheselt vähemalt ühe miinuse. Aga kuna siin nurgas ükski asjapulk midagi iialgi ei loe, seega rohkem ei viitsi kirjutada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Kasutajad blokeeritakse Perekool.ee Foorumist korduvate kasutajatingimuste rikkumiste korral. Kõikidel kasutajatel on võimalus teavitada meid ebasobivast kommentaarist. Kui kommentaar on rikkunud kasutajatingimusi, siis teatud arvu ebasobivate kommentaaride korral kasutaja blokeeritakse. See aga ei tähenda, et iga ebasobivaks märgitud kommentaar läheks koheselt kirja, et kasutaja blokeerida. Kui on olnud selge kasutajatingimuste rikkumine, siis sellest jääb kasutajale nö märge külge ja arvu täitumisel tuleb blokeering.

Perekooli Moderaator

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekooli Moderaator

Siin on ehe näide sellest nö. “moderaatorist”

Alles nad postitavad kleepsuteema, (selle https://foorum.perekool.ee/teema/muutused-perekool-ee-portaalis-veebruar-2020-kommentaaride-modereerimine/) ja SIIS ta ajab täiesti mingit teistsugust juttu suust välja.

Ehk siis üks laulab, et Selline muudatus võimaldab kommentaari autoril võtta vastutuse enda poolt loodud sisu eest ilma perekool.ee meeskonna sekkumiseta. Perekool.ee meeskond ei soovi ega sekku kasutajate vahelisse diskussiooni (v.a. erijuhtudel).

Ja teine vastulaulab, et Kui kommentaar on rikkunud kasutajatingimusi, siis teatud arvu ebasobivate kommentaaride korral kasutaja blokeeritakse.
????
……..

Ehk siis iga mõtlev inimene saab aru, et seal organisatsioonis ei ole kõik võrdselt vaimselt arenenud.
Aga kuna see modetöö on ilmselt ilma palgata, siis on see ka arusaadav. Et tobud seda teevad.
Muidu ei teeks keegi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekooli Moderaator

Siin on ehe näide sellest nö. “moderaatorist”

Alles nad postitavad kleepsuteema, (selle https://foorum.perekool.ee/teema/muutused-perekool-ee-portaalis-veebruar-2020-kommentaaride-modereerimine/) ja SIIS ta ajab täiesti mingit teistsugust juttu suust välja.

Ehk siis üks laulab, et Selline muudatus võimaldab kommentaari autoril võtta vastutuse enda poolt loodud sisu eest ilma perekool.ee meeskonna sekkumiseta. Perekool.ee meeskond ei soovi ega sekku kasutajate vahelisse diskussiooni (v.a. erijuhtudel).

Ja teine vastulaulab, et Kui kommentaar on rikkunud kasutajatingimusi, siis teatud arvu ebasobivate kommentaaride korral kasutaja blokeeritakse.

????

……..

Ehk siis iga mõtlev inimene saab aru, et seal organisatsioonis ei ole kõik võrdselt vaimselt arenenud.

Aga kuna see modetöö on ilmselt ilma palgata, siis on see ka arusaadav. Et tobud seda teevad.

Muidu ei teeks keegi.

Sellepärast ma olengi hämmingus ja solvunud ja vihane jne. , et justkui sai ka need uued kasutajatingimused üle vaadatud aga kahe bloki saanuna pole saanud kordagi võimalikku märkust, et mis teema all ja mida ja kuidas valesti või kellelegi meelepäratult kirjutanud. See mittesobivaks märkimine on ju suht meelevaldne teema, oleneb paljuski ka kuu seisust ja eetilistest-moraalsetest vaadetest nii lugeja kui mode poolt. See, mis ühele tundub normaalne juhendav/soovitav nõuanne on teisele käskiv/ärritav/ahistav lugemine. Nii need konfliktid arenevadki.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.07 14:25; 12.07 23:05; 04.09 17:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule laekus hiljuti postkasti hoiatus ebasobiva kommenaari tõttu ja link kommentaarile, kusjuures mina ei kommenteerinud teemat vaid see oli üleüldse minu teema! Seal vastuste hulgas oli küll kommentaar 11 miinusega näiteks. Pidin teate kohaselt oma ” kommentaari” muutma, mismoodi? Kui ma pole isegi kommenteerinud?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nutikad tegelased on jah, ära kasutamas seda 48h roboti “viga”. Aga las olla pigem see vigane perekooli robot oma ähvardustega, kui üldse mitte midagi.

Peabki lihtsalt arvestama, et mõni on nii ohmu, et huumorist aru ei saa. Mõni on ka lihtsalt nii madala enesehinnanguga, et isegi trükiviga tundub solvanguna ja siis nutuvõru suu ümber: perekool aita!

Sisuliselt on täna võimalik kasutajatega kokku leppida, et kommentaaris ainult punktike ja sõpruskond esitab perekooli päevade jooksul ebasobiva kommentaari teateid selle kohta ja saabki kasutaja punktikese sisestamise eest foorumikeelu.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peabki lihtsalt arvestama, et mõni on nii ohmu, et huumorist aru ei saa. Mõni on ka lihtsalt nii madala enesehinnanguga, et isegi trükiviga tundub solvanguna ja siis nutuvõru suu ümber: perekool aita!

Jah, ja kui sellele ohmule öelda, et ole edaspidi palun vait, siis solvub ja toksib su kohta umbes 120 korda ebasobivat kommentaari.

Ja sina saad loomulikult bloki, sest “kriitiline arv” on täis vms…

Kuigi, ma ei saa isegi sellest aru, miks anonüümne kägu ei võiks teise anonüümse käo kohta halvasti öelda?
Kui ta hetkel nii arvab?

See, kui ma hakkan kellegi tuntud ja konnkreetset nime kasutades seda inimest tagaselja sõimama, ma muidugi saan aru, et seda ei või teha. Või kui teed, siis saad selle kinni maksta.
Aga kui keegi anonüüm tuleb ütleb mulle, et ma olen siga, siis on see mul juba umbes kahe sekundi pärast meelest läinud ja täiesti ükskõik.
Keegi ei saa mind ju siin tunda.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peabki lihtsalt arvestama, et mõni on nii ohmu, et huumorist aru ei saa. Mõni on ka lihtsalt nii madala enesehinnanguga, et isegi trükiviga tundub solvanguna ja siis nutuvõru suu ümber: perekool aita!

Jah, ja kui sellele ohmule öelda, et ole edaspidi palun vait, siis solvub ja toksib su kohta umbes 120 korda ebasobivat kommentaari.

Ja sina saad loomulikult bloki, sest “kriitiline arv” on täis vms…

Kuigi, ma ei saa isegi sellest aru, miks anonüümne kägu ei võiks teise anonüümse käo kohta halvasti öelda?

Kui ta hetkel nii arvab?

See, kui ma hakkan kellegi tuntud ja konnkreetset nime kasutades seda inimest tagaselja sõimama, ma muidugi saan aru, et seda ei või teha. Või kui teed, siis saad selle kinni maksta.

Aga kui keegi anonüüm tuleb ütleb mulle, et ma olen siga, siis on see mul juba umbes kahe sekundi pärast meelest läinud ja täiesti ükskõik.

Keegi ei saa mind ju siin tunda.

Ma ei usu. Nii seniilne pole diagnoosiga patsient ka. Küll sa käpa rulli surud vaikselt laua all või taskus ja ootad enda võimalust virutada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.07 14:25; 12.07 23:05; 04.09 17:40;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Blokeerimise jäikus liiga kaldu kasutaja kahjuks