Esileht Lapse ootamine Blondeerimine

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Blondeerimine

Postitas:
Kägu

Tere,

Ootan enda esimest beebit ja rasedust on hetkel 8 nädalat. Olen pikalt olnud heledapäine e. blondeeritud juustega ja alati juuksuri juures värvinud. Olen eelnevalt googeldanud raseduse ajal juuste värvimise kohta, kuid leidnud sealt väga vanad vastused. Uuriksin just blondeerimise kohta, kas jätta see pigem teise trimestrisse ? Kas värvimise asemel peaks triibutamist eelistama ?
Hetkel on päris palju väljakasvu ja eeldan, et pigem peaks triibutama, kuna samat tooni ma nii või naa ei saa juurtele.

Ootan teie arvamusi, tänan.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere,

Ootan enda esimest beebit ja rasedust on hetkel 8 nädalat. Olen pikalt olnud heledapäine e. blondeeritud juustega ja alati juuksuri juures värvinud. Olen eelnevalt googeldanud raseduse ajal juuste värvimise kohta, kuid leidnud sealt väga vanad vastused. Uuriksin just blondeerimise kohta, kas jätta see pigem teise trimestrisse ? Kas värvimise asemel peaks triibutamist eelistama ?

Hetkel on päris palju väljakasvu ja eeldan, et pigem peaks triibutama, kuna samat tooni ma nii või naa ei saa juurtele.

Ootan teie arvamusi, tänan.

Mina terve raseduse aeg värvinud ja koik korras,juuksevärvimine küll midagi mojutama ei peaks.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juuksevärv ei imendu vereringesse ometi. Vastasel juhul oleksid sa (ja kõik teised juukseid värvivad naised) juba ammu surnud.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ee see segadus tuleb ikka sellest, et juuksed muudavad raseduse ajal värvi (see välja kasvav osa, loomulikult).

Juuksevärv ei ole mürgine, lihtsalt värvimise tulemus võib raseduse ajal jääda vahel, sõltuvalt vast ka värvidest, ebaühtlane.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli nii, et esimese rasedusega blondeerisin ja peetus 🙁 . Teisega ei blondeerinud enne kui alles 7.kuul.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei julgenud. Mul tuttav juuksur sünnitas raske puudega lapse, ei olnud geneetiline häire.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul juuksur ütles,et blondeerida ei soovita jah aga triibutas, sest nii ei lähe peanahale. Tegi natukene kaugemalt triibud. Käisin raseduse ajal 2 x juuksuris:)

Igasuguste mürkidega peab rasedana siiski ettevaatlik olema. Näiteks isepruunistuvat ei tohi kasutada jne jne.  Kõik mis nahale läheb liigub ka edasi vereringesse ja neerudesse.
See 9 kuud on nii lühike aeg, et ekstra hoolikas olla ja no muidugi imetamise ajal sama asi.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul juuksur ütles,et blondeerida ei soovita jah aga triibutas, sest nii ei lähe peanahale. Tegi natukene kaugemalt triibud. Käisin raseduse ajal 2 x juuksuris:)

Igasuguste mürkidega peab rasedana siiski ettevaatlik olema. Näiteks isepruunistuvat ei tohi kasutada jne jne. Kõik mis nahale läheb liigub ka edasi vereringesse ja neerudesse.

See 9 kuud on nii lühike aeg, et ekstra hoolikas olla ja no muidugi imetamise ajal sama asi.

Mulle ütles juuksur, et tänapäeva värvid ohutud ning olen värvinud mõlema raseduse ajal. Kuna enda juuksed tumedad, siis soovitud värvi saamiseks tuleb alati enne blondeerida

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul juuksur ütles,et blondeerida ei soovita jah aga triibutas, sest nii ei lähe peanahale. Tegi natukene kaugemalt triibud. Käisin raseduse ajal 2 x juuksuris:)

Igasuguste mürkidega peab rasedana siiski ettevaatlik olema. Näiteks isepruunistuvat ei tohi kasutada jne jne. Kõik mis nahale läheb liigub ka edasi vereringesse ja neerudesse.

See 9 kuud on nii lühike aeg, et ekstra hoolikas olla ja no muidugi imetamise ajal sama asi.

Mulle ütles juuksur, et tänapäeva värvid ohutud ning olen värvinud mõlema raseduse ajal. Kuna enda juuksed tumedad, siis soovitud värvi saamiseks tuleb alati enne blondeerida

Mida tähendab ohutu? Oled ikka vaadanud seda keemiliste ühendite rida, mis sinna sisse läheb? Sööma oleksid nõus seda?

Öeldakse, et mida julged nahale määrida, julge ka sisse süüa, mõlemad imenduvad organismid. Blondeerijas on aga reaalselt nii kange kraam nagu vesinik, mis konkreetselt söövitab juukseid, hoia kauem peas, näed, mis toimub juustega, mis neist alles üldse jääb. Värvides kasutatakse ammoniaaki. Ainuüksi need aurud on igapäevaselt sissehingamisrks mürgised. Rasedana juuksuritööd ei julgeks teha.

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi mis tõsised jutud siin. Teate kui rasedad vaksineerivad end kõige ja kõigi vastu, ja jooksevad  tormi vaksiini järgi. Siis juuste värvimine on nüüd see kõikse ohutum tegu endaga rasedana. Vähem paanikat

+2
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi mis tõsised jutud siin. Teate kui rasedad vaksineerivad end kõige ja kõigi vastu, ja jooksevad tormi vaksiini järgi. Siis juuste värvimine on nüüd see kõikse ohutum tegu endaga rasedana. Vähem paanikat

Jälle mingi vaktsiinihull siia sattunud.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul juuksur ütles,et blondeerida ei soovita jah aga triibutas, sest nii ei lähe peanahale. Tegi natukene kaugemalt triibud. Käisin raseduse ajal 2 x juuksuris:)

Igasuguste mürkidega peab rasedana siiski ettevaatlik olema. Näiteks isepruunistuvat ei tohi kasutada jne jne. Kõik mis nahale läheb liigub ka edasi vereringesse ja neerudesse.

See 9 kuud on nii lühike aeg, et ekstra hoolikas olla ja no muidugi imetamise ajal sama asi.

Mulle ütles juuksur, et tänapäeva värvid ohutud ning olen värvinud mõlema raseduse ajal. Kuna enda juuksed tumedad, siis soovitud värvi saamiseks tuleb alati enne blondeerida

Mida tähendab ohutu? Oled ikka vaadanud seda keemiliste ühendite rida, mis sinna sisse läheb? Sööma oleksid nõus seda?

Öeldakse, et mida julged nahale määrida, julge ka sisse süüa, mõlemad imenduvad organismid. Blondeerijas on aga reaalselt nii kange kraam nagu vesinik, mis konkreetselt söövitab juukseid, hoia kauem peas, näed, mis toimub juustega, mis neist alles üldse jääb. Värvides kasutatakse ammoniaaki. Ainuüksi need aurud on igapäevaselt sissehingamisrks mürgised. Rasedana juuksuritööd ei julgeks teha.

Sa sööd juuksevärve siis?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul juuksur ütles,et blondeerida ei soovita jah aga triibutas, sest nii ei lähe peanahale. Tegi natukene kaugemalt triibud. Käisin raseduse ajal 2 x juuksuris:)

Igasuguste mürkidega peab rasedana siiski ettevaatlik olema. Näiteks isepruunistuvat ei tohi kasutada jne jne. Kõik mis nahale läheb liigub ka edasi vereringesse ja neerudesse.

See 9 kuud on nii lühike aeg, et ekstra hoolikas olla ja no muidugi imetamise ajal sama asi.

Mulle ütles juuksur, et tänapäeva värvid ohutud ning olen värvinud mõlema raseduse ajal. Kuna enda juuksed tumedad, siis soovitud värvi saamiseks tuleb alati enne blondeerida

Mida tähendab ohutu? Oled ikka vaadanud seda keemiliste ühendite rida, mis sinna sisse läheb? Sööma oleksid nõus seda?

Öeldakse, et mida julged nahale määrida, julge ka sisse süüa, mõlemad imenduvad organismid. Blondeerijas on aga reaalselt nii kange kraam nagu vesinik, mis konkreetselt söövitab juukseid, hoia kauem peas, näed, mis toimub juustega, mis neist alles üldse jääb. Värvides kasutatakse ammoniaaki. Ainuüksi need aurud on igapäevaselt sissehingamisrks mürgised. Rasedana juuksuritööd ei julgeks teha.

Sa sööd juuksevärve siis?

Just nimelt ei söögi, kuna need ju pole ohutud.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma küsisin rasedana juuste värvimise kohta viljatusravi arstilt (ma olin siis äkki 8ndat nädalat rase) ja tema ütles, et tänapäeva juuksevärvid on oluliselt ohutumad kui need kunagi olid. Siiski tasuks valida võimalikult pehme juuksevärv (koostisosade suhtes siis). Samuti ütles, et kõige ohtlikum aine juuksevärvis lootele on vesinik, et tasub eelistada juuksevärve kus see on võimalikult minimaalne. Ehk siis tumedaks värvimine on ohutum kui blondeerimine. Tumedate toonide puhul loomulikult eelistada ammoniaagivabu kergvärve.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igatahes, mina usaldan oma juuksurit,kes ütles, terve pea blondeerimist ta ei soovita. Triibutamine ja nats kaugemalt ok.

Teil jääb ilmselt nüüd suu lahti aga minul oli reaalselt nii,et värvisin küüsi kuna sünna oli tulekul ja tahtsin ilus olla ???? tegin seda laupäeval ja esmp andsin pissiproovi. Teisip hellas arst ja ütles, et uriinis on mürgid (atsetoon), et kas teen äkki kodus remonti v midagi.

Tegelikult ka, see pole naljakas,et mis asju me endale peale määrime. Näiteks kosmeetikas,kreemides ja isepruunistavas võib selliseid asju olla sees, mis vähendavad beebil meheks saades sperma kvaliteeti( ärge küsige,et kuidas see on võimalik, järelikult ladestub beebi kehasse,vot ei tea) Sama on ka plastikuga. Suht hull pidid ka geelküüned ja kunstripsmed olema. Juhtusin mingit saadet nägema ja arstid seletasid mis ja kuidas…

Ei ma ei elanud rasedana ise mulli sees aga siiski vältisin võimalikult palju selliseid asju 😉

 

 

 

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igatahes, mina usaldan oma juuksurit,kes ütles, terve pea blondeerimist ta ei soovita. Triibutamine ja nats kaugemalt ok.

Teil jääb ilmselt nüüd suu lahti aga minul oli reaalselt nii,et värvisin küüsi kuna sünna oli tulekul ja tahtsin ilus olla ???? tegin seda laupäeval ja esmp andsin pissiproovi. Teisip hellas arst ja ütles, et uriinis on mürgid (atsetoon), et kas teen äkki kodus remonti v midagi.

Tegelikult ka, see pole naljakas,et mis asju me endale peale määrime. Näiteks kosmeetikas,kreemides ja isepruunistavas võib selliseid asju olla sees, mis vähendavad beebil meheks saades sperma kvaliteeti( ärge küsige,et kuidas see on võimalik, järelikult ladestub beebi kehasse,vot ei tea) Sama on ka plastikuga. Suht hull pidid ka geelküüned ja kunstripsmed olema. Juhtusin mingit saadet nägema ja arstid seletasid mis ja kuidas…

Ei ma ei elanud rasedana ise mulli sees aga siiski vältisin võimalikult palju selliseid asju ????

Kuidas see atsetoon su organismi sattus?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas see atsetoon su organismi sattus?

Saad sisse hingata, saab ehk kuidagi midagi läbi naha/küüne vereringesse imenduda…

Terve raseduse vältel olen JUHUSLIKULT vältinud igasuguseid kosmeetikatooteid – piirangute tõttu pole nagu vaja isegi meikida jms teha olnud. Kusjuures nahk ja juuksed on fantastiliseks paranenud… Shampooni/palsamit üliharva, duši all saan puhtaks üldiselt ilma geeli ja seebita – lihtsalt neid strateegilisi piirkondi tuleb aeg-ajalt rohkem loputada…

Ainuke asi, mis “keemiaga” on jäänud, on kätepesu – ja seda ka vast peamiselt sellepärast, et kui ämmaemanda juures olen pidanud käima, seal lastakse vurts vurts vurts desinfitseerimisvahendit kätele ja selle nahka kuivatava mürgi-biokihi tahaks asap maha saada… Kätepesu muidugi on rohkem olnud leebema seebiga kodus, külas – eriti, kui siin nüüd haiguspuhangud on olnud.

Hambapastat kasutan väikeses koguses, seegi ilma “vaidluse all” olevate komponentideta. Vahepeal Listerine’i ka kuristan (korra kogemata ka alla neelanud y.y) – aga seda pigem patogeenide pärast, kui on kahtlus, et kusagil võis mõni viirusega kokkupuude olla – suuhügieen on kuidagi leebemaks muutunud – ehk juba puhtalt sellest, et enam veini ei joo, energiajooke, saiakesi, küpsiseid ja krõpse.

Mõni kord on juhtunud, et hingasin ootamatult torusiili või radikaliini auru sisse (ei tegelenud ise, aga vaatasin pealt) – siis natuke kartsin, et kas sellest võib mingi häda tulla – aga proovid ja ülevaatused on kõik olnud tip-top.

Isiklikult ma juukseid ei värviks ega kavatse seda enam mõnda aega teha… Kui vajalik ja ohutu see on – eks igaüks ise mõtleb ja otsustab 🙂

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma igaksjuhuks ei blondeeri. Varem värvisin kodus ja see keemia hais oli rõve, et rasedana küll ei julge. Väljakasv muidugi on ka kole, õnneks kahe kuu pärast saan jälle värvida.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arst ütles,et ilmselt siis küünelakk sisaldas seda. Või ma vahel puhastan selle spets pliiatsiga küünelakki, mis nahale sattus.  Ei olnud mingi odav küünelak ka aga imenduski läbi küünte ja naha.
Pärast seda mõtlesin alati 2x, et mida ma nahale ja näkku panin.

 

 

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi mis tõsised jutud siin. Teate kui rasedad vaksineerivad end kõige ja kõigi vastu, ja jooksevad tormi vaksiini järgi. Siis juuste värvimine on nüüd see kõikse ohutum tegu endaga rasedana. Vähem paanikat

Täiesti nõus sinuga. Vaktsineerimise järel on kordades rohkem rasedusi katkenud kui juuksdvärvi. Kunagi väga ammu oli mingi haigus ning samamoodi anti lõigile ühte ja sama rohtu. Ja see mõjuski. Ainult et miskipärast sündisid lapsed veel aastaid väärarengutega. Ja see on tõesti sündinud lugu.  Me keegi ei tea nende beebide kahju veel. Nad on kõik alles väiksed. Võite öelda et sünnitas terve beebi aga päris pilt tuleb välja alles 4-5 aasta pärast kuidas need süstid mõjusid. Minu jaoks on kummaline et kui üks süst on võimeline tapma terveid inimesi jalapealt siis rasedatele kuulutstakse see ohutuks.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi mis tõsised jutud siin. Teate kui rasedad vaksineerivad end kõige ja kõigi vastu, ja jooksevad tormi vaksiini järgi. Siis juuste värvimine on nüüd see kõikse ohutum tegu endaga rasedana. Vähem paanikat

Täiesti nõus sinuga. Vaktsineerimise järel on kordades rohkem rasedusi katkenud kui juuksdvärvi. Kunagi väga ammu oli mingi haigus ning samamoodi anti lõigile ühte ja sama rohtu. Ja see mõjuski. Ainult et miskipärast sündisid lapsed veel aastaid väärarengutega. Ja see on tõesti sündinud lugu. Me keegi ei tea nende beebide kahju veel. Nad on kõik alles väiksed. Võite öelda et sünnitas terve beebi aga päris pilt tuleb välja alles 4-5 aasta pärast kuidas need süstid mõjusid. Minu jaoks on kummaline et kui üks süst on võimeline tapma terveid inimesi jalapealt siis rasedatele kuulutstakse see ohutuks.

Suitsetad mingit kahtlast kraami, et sellist jama suust välja ajad? Selliseid luulusid annab ikka välja mõelda. Mitte ükski statistika ei toeta, et raseduste katkemine oleks suurenenud. Levitatakse paduvalet, et inimesi hirmutada. Küll aga paljud rasedad sattunud koroona tõttu kriitilises seisus haiglasse ja nii mõnigi beebi on liiga vara välja lõigatud, et ema elu päästa. Samuti millised on need terved inimesed, kes jala pealt peale süsti ära on surnud? Aga palju on neid, kelle koroona on tapnud? Lausa valus on lugeda kui rumalad inimesed on.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teil jääb ilmselt nüüd suu lahti aga minul oli reaalselt nii,et värvisin küüsi kuna sünna oli tulekul ja tahtsin ilus olla ???? tegin seda laupäeval ja esmp andsin pissiproovi. Teisip hellas arst ja ütles, et uriinis on mürgid (atsetoon), et kas teen äkki kodus remonti v midagi.

Kindel, et arstist õigesti aru said? Või oli see arst tõesti täiesti loll.

Atsetoon uriinis = ketokehad uriinis. Atsetoon on üks kolmest ketokehadest ja see tekib sinna siis kui keha on süsivesikute näljas ehk siis pole tükk aega söönud ning hakkab selle asemel rasva põletama ehk siis läheb ketoosi. Kuna test on hästi tundlik siis raseduse puhul kui terve öö pole söönud, võib hommikune uriiniproov juba ketokehasid näidata. See on kusjuures suht tavaline, et raseduse ajal ketokehad tekkida võivad. Sel pole mitte midagi pistmist küünte lakkimise ega remondiga.

 

2. KETOKEHAD

Ketokehad (atseetoatsetaat, alfa-hüdroksübutüraat ja atsetoon) ilmuvad uriini lipiidide suurenenud degradatsiooni tulemusel, kui süsivesikutest ei saada piisavalt energiat nt diabeetilise ketoatsidoosi, suure füüsilise pingutuse, nälgimise, soolepõletike ja oksendamise puhul.

/…/ Meetod on väga tundlik, avastades kerget ketoosi juba öise paastumise järgselt.

/…/ Ketokehad võivad esineda uriinis järgmiste seisundite puhul:

– Nälgimine

– Valgurikas dieet

– Oksendamine

– Palavikuga kulgev infektsioon

– Kongenitaalsed metaboolsed haigused

https://synlab.ee/arstile/laboriteatmik/tulemuste-interpretatsioonid/uriini-ja-peitvere-uuringud/uriini-ribaanaluus-u-strip/

 

The presence of acetone in the urine of pregnant women has been generally explained as a diminution of the tolerance of carbohydrates-abstinence in pregnancy.

Urinary ketones are common in pregnancy. This study shows that 22% of women have urinary ketones at either 16 or 28 weeks gestation and 8% have ketones at 36 weeks gestation.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vot seda ma ei oska öelda,et kui loll(teie sõnul) minu ämmakas oli. Ilmselt ikka väga loll ei olnud kui ämmaemandaks sai.
Nälgimist minu kindlasti polnud????

See oli kúll mõned aastad tagasi aga mäletan,et ta helistas ja ütles,et mürgid on uriinis ning siis uuris,et kas teen remonti v värvin midagi. Midagi sellist mul kodus ei toimunud ja siis ta ütles,et kas küünelakk v küünelakieemaldaja sisaldab ka neid mürke. Hetkel ei mäletagi enam,et kas eemaldasin  enne proovi andmist v ei.. kuigi tavaliselt on mul see ka atsetoonivaba????

Arst käskis rohkem vett juua ja järgmisel korral olid näidud korras ning pärast seda enam ei juhtunud ka midagi sellist…

 

 

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, juuksur ja maniküürintevija einole keemikud, nad suuremalt jaolt ei oska aurude ohte ôigesti hinnata. Ühed mürgid asendatakse vähem mürgiste vastu, aga liotele on nad siiskinkahjulikuld. Ei tohi kindlasti nh3 sisse hingata ja ka h2 super reaktiivne. Ise panen oma juuksed nn vàrvipausile. Ragistan ajusid, et mis ime soenguod kanda, et see kole ei oleks ja nn äge tunduks 🙂

M

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli paar halli karva ning päris tuust ei tahtnud olla, siis värvisin  hennaga. Pealegi, usun et kui valid ohutu värvi siis ok, teine asi on salong. Mõnel puudub ventilatsioon ning kõik laki, värvi haisud segamini. Eestis on päris palju rasedaid ennast vaktsineerinud eksperimentaal ravimiga, niiet sinu juuste värvimine on selle koha peal üsna ohutu.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi mis tõsised jutud siin. Teate kui rasedad vaksineerivad end kõige ja kõigi vastu, ja jooksevad tormi vaksiini järgi. Siis juuste värvimine on nüüd see kõikse ohutum tegu endaga rasedana. Vähem paanikat

Täiesti nõus sinuga. Vaktsineerimise järel on kordades rohkem rasedusi katkenud kui juuksdvärvi. Kunagi väga ammu oli mingi haigus ning samamoodi anti lõigile ühte ja sama rohtu. Ja see mõjuski. Ainult et miskipärast sündisid lapsed veel aastaid väärarengutega. Ja see on tõesti sündinud lugu. Me keegi ei tea nende beebide kahju veel. Nad on kõik alles väiksed. Võite öelda et sünnitas terve beebi aga päris pilt tuleb välja alles 4-5 aasta pärast kuidas need süstid mõjusid. Minu jaoks on kummaline et kui üks süst on võimeline tapma terveid inimesi jalapealt siis rasedatele kuulutstakse see ohutuks.

Suitsetad mingit kahtlast kraami, et sellist jama suust välja ajad? Selliseid luulusid annab ikka välja mõelda. Mitte ükski statistika ei toeta, et raseduste katkemine oleks suurenenud. Levitatakse paduvalet, et inimesi hirmutada. Küll aga paljud rasedad sattunud koroona tõttu kriitilises seisus haiglasse ja nii mõnigi beebi on liiga vara välja lõigatud, et ema elu päästa. Samuti millised on need terved inimesed, kes jala pealt peale süsti ära on surnud? Aga palju on neid, kelle koroona on tapnud? Lausa valus on lugeda kui rumalad inimesed on.

Vara veel hõisata.
https://summit.news/2022/05/16/investigation-launched-after-mystery-surge-in-deaths-of-newborn-babies/?fbclid=IwAR2bqqR-Z7y9C8ygZ-Ukuy0Etm3oknolnajD53egV7l4G9tVYwEgK17ETyc

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Lapse ootamine Blondeerimine