Esileht Ilu ja tervis Blue blocker prillid

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Blue blocker prillid

Postitas:

Prille kannan juba pikemat aega autoga sõites, kinos ja teatris käies. Kaugnägemisprillid mul siis.
Lähedale näen ilusti. Tööl arvuti taga ok, aga nüüd kuulsin kolleegilt, et tal on blue blocker klaasid. Pidid olema head, et silmad ei väsi ja ei kuiva. Kas mònel on siin selliseid? Minu puhul vist peaks olema paljad klaasid ilma mingisuguse + või – ga. Pole veel poodi jõudnud, et küsida infot.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul on nüüd mõned nädalad kasutuses olnud ja ei oska midagi halba öelda. vahet teistsuguste ei oska märgata, sest on esimesed prillid. tegemist siis lugemisprillidega. silmade väsimist/kuivamist pole tõesti täheldanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on, aga arvutitöö osas ei oska kommenteerida. Kasutan samuti prille autisõidul, teatris, koolis ja koolitustel tahapoole istuma sattudes.
Autosõidul on minu meelest suur pluss see, et need klaasid on nagu hästi õrnalt pruunika varjundiga (aga välja see ei paista kuidagi), seega vaade on kuidagi pehmem ja silmad ei väsi pikal sõidul ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Silmade kuivust see pinnakate kuidagi ei mõjuta. Silmad hakkavad arvutitaga kuivama kuna pilgutamine ununeb ära ning pilgutamine on see, mis niisutab silma. Blue blocker klaasid blokeerivad sinisest spektrist kõige kahjulikuma osa ära. Peamiselt siis selle osa, mis silmi väsitab. Ise tunnen, et talvel on nendega väljas ka väga hea, kuna see klaas on kergelt toonitud ja tänu sellele ei pimesta lumi nii palju. Olen kandnud blue blocker klaasiga prille juba paar aastat ja väga rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need kollased prillid on pimedas autosõidu jaoks.
Arvutiprillid on eraldi asjad, osadel inimestel on ka 0-prillid arvutikasutamise jaoks, need on peegeldusvastase kaitsega jne. Võid oma +prillid ka saada arvutikaitse klaasidega.
https://www.normanoptika.ee/et/blogi/spetsiaalsed-arvutiprillid-v-hendavad-silmade-kurnatust/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Blue blocker prillid