Esileht Ajaviite- ja muud jutud Bluetooth kõrvaklapid

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Bluetooth kõrvaklapid

Postitas:
Kägu

Soovin tellida endale kõrvaklappe aga ei tea, kas hakkavad minu telefoniga tööle. Kõrvaklappide Bluetooth kirjas 5.0 aga telefonil on Bluetooth 4.2.2. oskab keegi nõu anda kus kohast infot saada või teab keegi koguni öelda, kas saan sellisei d kõrvaklappe kasutada või ei hakka need minu vanema telefoniga tööle?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kristallpall (mis telefoni marki näitab küll praegu pisut ähmasena) ütleb, et hakkab see 5.0 ka vanaga tööle.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mine mõnda poodi ja küsi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aliekspressis on tegelikult kirjas, mis seadmetega klapid ühilduvad. Natukene allapoole vaja ainult kerida.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aliekspressis on tegelikult kirjas, mis seadmetega klapid ühilduvad. Natukene allapoole vaja ainult kerida.

Ma nagu kerisin ka aga ei saanud sotti. Vaatan uuesti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mine mõnda poodi ja küsi.

Mōnda poodi!? Millisesse? Enamustes tehnikapoodides on müüjateks tavalised inimesed, kes teavad vaid oma kogemustest aga erialast väljaōpet pole tööandja teinud. Siin on vōimalus, et keegi päriselt ka oskab nōu anda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma nagu kerisin ka aga ei saanud sotti.

Paned googlisse “Bluetooth headphones /mudel/ compatible with”

Kui sa nende mudelit salajasena tahad hoida. Ja täpset nõu ei taha saada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma nagu kerisin ka aga ei saanud sotti.

Paned googlisse “Bluetooth headphones /mudel/ compatible with”

Kui sa nende mudelit salajasena tahad hoida. Ja täpset nõu ei taha saada.

Ega polegi mingit konkreetset mudelit välja veel vaadanud. Seal Aliekspressi neid 17€ kanti olen vaadanud aga kuna laps tahab endale osta siis ma veel päris täpset mudelit ei oska küsidagi. Lihtsalt see Bluetooth i värk jäi silma, et uutel mingi Bluetooth 5.0 aga mul näiteks telefonil 4.2. . Mõtlesin,et kui lapsele ei meeldi, kas siis sise saan neid pärast kasutada. Kas ühildub.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõtlesin,et kui lapsele ei meeldi, kas siis sise saan neid pärast kasutada. Kas ühildub.

Mõtle parem nii, et see, kes tööl käib ja teenib, sel on ka uuem telefon. Ja ühtib kõikide uute klappidega.
Mitte nii, et tupsul on käsutada kõik see, mis maailma elektroonika ja IT tegelastel on pakkuda ja sina ise kasutad mingit eelmise põlvkonna asja.

Tupsu ei täna sind pärast. Ta vaid tahab su elukohta omale tasuta saada.
Ja kui sa oled ükskord vanadekodus, siis tahab sind mitte tunda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõtlesin,et kui lapsele ei meeldi, kas siis sise saan neid pärast kasutada. Kas ühildub.

Mõtle parem nii, et see, kes tööl käib ja teenib, sel on ka uuem telefon. Ja ühtib kõikide uute klappidega.

Mitte nii, et tupsul on käsutada kõik see, mis maailma elektroonika ja IT tegelastel on pakkuda ja sina ise kasutad mingit eelmise põlvkonna asja.

Tupsu ei täna sind pärast. Ta vaid tahab su elukohta omale tasuta saada.

Ja kui sa oled ükskord vanadekodus, siis tahab sind mitte tunda.

Vale. Lapsel peab tema maksimaalselt edukaks karjääriks kõik see kaasaegsem ja parim tehnika olema kasutada. Me ei ela enam nõukogude liidus, kus tehnika lonkas 50a vanemas versioonis võrreldes kapitalismiühiskonna riikides kasutusel olevaga.
Minul on juba rohkem vana rasva peal liuglemine ja pole enam nii oluline viimase paugu tehnilised saavutused. Piisab laste leivapuru ülesse korjamisest ja selle söömisest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selle mõttega olen ma enam kui nõus, kirjutaja väljendusviis on aga liiga ülbe, eriti järgnevas jutus.

AGa aliexpressi üks valikutest ütleb, et BT5 ühildub BT 4.2-ga küll, lihtsalt on aeglasem.
https://www.aliexpress.com/item/32985243771.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.b227757esdHWfD&algo_pvid=1d425196-e4fc-4565-b5f5-3d9c2155801d&algo_expid=1d425196-e4fc-4565-b5f5-3d9c2155801d-2&btsid=383ff2f0-6dd0-40fd-93ec-a9ce2b3faf9b&ws_ab_test=searchweb0_0%2Csearchweb201602_4%2Csearchweb201603_53

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selle mõttega olen ma enam kui nõus, kirjutaja väljendusviis on aga liiga ülbe, eriti järgnevas jutus.

AGa aliexpressi üks valikutest ütleb, et BT5 ühildub BT 4.2-ga küll, lihtsalt on aeglasem.

https://www.aliexpress.com/item/32985243771.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.b227757esdHWfD&algo_pvid=1d425196-e4fc-4565-b5f5-3d9c2155801d&algo_expid=1d425196-e4fc-4565-b5f5-3d9c2155801d-2&btsid=383ff2f0-6dd0-40fd-93ec-a9ce2b3faf9b&ws_ab_test=searchweb0_0%2Csearchweb201602_4%2Csearchweb201603_53

Ülbe!? Eks ilu on vaataja silmades!
Tänan lingi eest ja nina otse infosse pistmast.
Kohe tekkis ka küsimusmis moodi see aeglaswm infoedastus kuulatavusele tunda annab? Tavainimesele on kvaliteedi vahe tuntav vōi ei saa arugi?

Please wait...
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Bluetooth kõrvaklapid