Esileht Hobinurk Bokser trikoo

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Bokser trikoo

Postitas:
Kägu

Kust keida trikoo, mille alaosa on lühikeste säärtega nii täiskasvanule kui 4 aastasele tüdrukule. Meil mõlemal ronivad trikood tagumiku vahele, ebamugav ja kole. Kas sellisel trikool on omaette nimetus? Proovisin nii eesti kui inglise keeles google otsinguga leida, aga ei õnnestu. Joomist ja alist leidsin, aga ma ei soovi hiinakat.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan lingi, pilt minu postituses ei toimi.

https://www.amazon.co.uk/dp/B08B87GH84/ref=asc_df_B08B87GH841661941800000/?tag=s0c0-21&ascsubtag=38b79b29-ee4d-4d88-a487-1f9869483355&creative=22374&creativeASIN=B08B87GH84&linkCode=df0

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Speedol on nt https://pringstore.ee/et/naiste-ujumistrikood/994-speedo-endurance-ujumistrikoo-naistele.html

https://www.weekendshoes.ee/nike-trikoo-hydrastrong-673141.html

Sporditrikoo all on sellise lõike päris palju.
Ise tellisin pärast sünnitust sheinist – ütleks, et väga hea kvaliteediga oli – ei osanudki oodata.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lastele on Next’is päris suur valik, kui ise väiksemat kasvu oled siis leiad ehk endalegi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lastele näiteks Ielm-ilt https://ielm.ee/beebi-laste-ujumisriided

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sportsdirectis on ka tavaliselt selliseid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lastele näiteks Ielm-ilt https://ielm.ee/beebi-laste-ujumisriided

See on ju midagi muud.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Speedol on nt https://pringstore.ee/et/naiste-ujumistrikood/994-speedo-endurance-ujumistrikoo-naistele.html

https://www.weekendshoes.ee/nike-trikoo-hydrastrong-673141.html

Sporditrikoo all on sellise lõike päris palju.

Ise tellisin pärast sünnitust sheinist – ütleks, et väga hea kvaliteediga oli – ei osanudki oodata.

Mul sarnane popspordist ostetud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks mu tuttav noorem proua tahtis ka paari aasta eest sellist ujumistrikood ja püüdis tellida netist midagi. Sattus guugeldades mingi masintõlgitud lehekülje otsa ja temale omase krapsakusega tellis sealt ka midagi kohe endale ära, ise oli rahul, et selline hea ühevärviline sinine ja ilma suurte logodeta. Pidi olema “universaalne sporditrikoo” vmt. Pakki kätte saades siis aga vaatas, et lõige kuidagi imelik ja üldse ei istu nagu hästi seljas… Ja mis selgus — see oli hoopis meestele mõeldud jõusaali- või maadlustrikoo, “universaalne” siis ilmselt selles mõttes, et sobib meestele ka sõudmis- või kergejõustikutrenni. Tagasi saata ta seda ei viitsinud, küsis, kas mõni minu suguvõsa meestest ei tahaks seda endale, meil palju sportlikke noori mehi (tema peres ei ole). Üks tahtis küll. Seetõttu sain teada, et tal juhtus sihuke lugu.

See on niisama repliigi korras siin öeldud, lihtsalt see lugu tuli meelde. Ega keskmise naisterahvaga sellist asja naljalt ei juhtu, ikka vaatad ju enne, mida ostad või tellid. Juba see, et suurus ei olnud antud suurusnumbritega, vaid oli S, M, L, XL oleks võinud tekitada kahtlust. Lihtsalt see sõbrants ongi sihuke, vahel natuke plahmerdaja, kes ei süvene asjadesse tihti just ülemäära.

Seda pead küll silmas pidama, et need, mis on mõeldud näiteks aeroobikatrenni,  kui ka on naiste lõiked, ei pruugi kõik sama mugavad ja sobivad olla ujumiseks.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks mu tuttav noorem proua tahtis ka paari aasta eest sellist ujumistrikood ja püüdis tellida netist midagi. Sattus guugeldades mingi masintõlgitud lehekülje otsa ja temale omase krapsakusega tellis sealt ka midagi kohe endale ära, ise oli rahul, et selline hea ühevärviline sinine ja ilma suurte logodeta. Pidi olema “universaalne sporditrikoo” vmt. Pakki kätte saades siis aga vaatas, et lõige kuidagi imelik ja üldse ei istu nagu hästi seljas… Ja mis selgus — see oli hoopis meestele mõeldud jõusaali- või maadlustrikoo, “universaalne” siis ilmselt selles mõttes, et sobib meestele ka sõudmis- või kergejõustikutrenni. Tagasi saata ta seda ei viitsinud, küsis, kas mõni minu suguvõsa meestest ei tahaks seda endale, meil palju sportlikke noori mehi (tema peres ei ole). Üks tahtis küll. Seetõttu sain teada, et tal juhtus sihuke lugu.

See on niisama repliigi korras siin öeldud, lihtsalt see lugu tuli meelde. Ega keskmise naisterahvaga sellist asja naljalt ei juhtu, ikka vaatad ju enne, mida ostad või tellid. Juba see, et suurus ei olnud antud suurusnumbritega, vaid oli S, M, L, XL oleks võinud tekitada kahtlust. Lihtsalt see sõbrants ongi sihuke, vahel natuke plahmerdaja, kes ei süvene asjadesse tihti just ülemäära.

Seda pead küll silmas pidama, et need, mis on mõeldud näiteks aeroobikatrenni, kui ka on naiste lõiked, ei pruugi kõik sama mugavad ja sobivad olla ujumiseks.

Jeesusmaria, mis mõttetu möla!

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks mu tuttav noorem proua tahtis ka paari aasta eest sellist ujumistrikood ja püüdis tellida netist midagi. Sattus guugeldades mingi masintõlgitud lehekülje otsa ja temale omase krapsakusega tellis sealt ka midagi kohe endale ära, ise oli rahul, et selline hea ühevärviline sinine ja ilma suurte logodeta. Pidi olema “universaalne sporditrikoo” vmt. Pakki kätte saades siis aga vaatas, et lõige kuidagi imelik ja üldse ei istu nagu hästi seljas… Ja mis selgus — see oli hoopis meestele mõeldud jõusaali- või maadlustrikoo, “universaalne” siis ilmselt selles mõttes, et sobib meestele ka sõudmis- või kergejõustikutrenni. Tagasi saata ta seda ei viitsinud, küsis, kas mõni minu suguvõsa meestest ei tahaks seda endale, meil palju sportlikke noori mehi (tema peres ei ole). Üks tahtis küll. Seetõttu sain teada, et tal juhtus sihuke lugu.

See on niisama repliigi korras siin öeldud, lihtsalt see lugu tuli meelde. Ega keskmise naisterahvaga sellist asja naljalt ei juhtu, ikka vaatad ju enne, mida ostad või tellid. Juba see, et suurus ei olnud antud suurusnumbritega, vaid oli S, M, L, XL oleks võinud tekitada kahtlust. Lihtsalt see sõbrants ongi sihuke, vahel natuke plahmerdaja, kes ei süvene asjadesse tihti just ülemäära.

Seda pead küll silmas pidama, et need, mis on mõeldud näiteks aeroobikatrenni, kui ka on naiste lõiked, ei pruugi kõik sama mugavad ja sobivad olla ujumiseks.

Ma läksin ükskord poodi trikood ostma, aga tee peal astusin Maximast läbi. Ostsin sealt vorsti, mune, keefiri, kolm pannilabidat – kaks olid puidust, aga üks sellisest melamiinitaolisest materjalist -, lapselapsele printsessiraamatu, kohupiima, väiksemat sorti kirsstomateid, vanamehele teipi – ta oli eelmisel päeval kaks jootekolbi ostnud, aga teip jäi ostmata -, porgandeid, pooleliitrise jogurti,  siis helistasin veel naabrinaisele ja ütlesin, et või on allahindlusega, äkki tahab – tahtiski, siis veel kaks paari puuvillaseid aluspükse ja midagi oli veel, aga ma ei taha pikalt heietada. Kui koju läksin, siis tuli meelde, et tegelikult läksin trikood ostma.

Lihtsalt niisama tuli see lugu meelde.

 

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Hobinurk Bokser trikoo