Esileht Ajaviite- ja muud jutud Bonbon pesu suurused

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Bonbon pesu suurused

Postitas:
Kägu

Kas vastavad tavalistele v on nihkes? Kas pigem suuremad v väiksemad? Olete netipoest ostmisega rahule jäänud? Valisin pesu sealt välja aga lugesin, et allahinnatud kaupa pole võimalik tagastada ja nüüd jäin mõtlema, et kas julgen sajaeurose väljamineku teha…

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Istuvad imelikult ja on ebamugavad. Kriibivad. Pole absoluutselt hinda väärt.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Bonbon on minu lemmik! Hinna ja kvaliteedi suhe väga hea. Kestavad aastaid, värvid ilusad ja ei hargne kuskilt. Suurused pigem vastavad ilusti. Mul on nende komplekte erinevaid. Ka lapse pesu sealt. Ei veni välja, värvid kestavad.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Bonbon on minu lemmik! Hinna ja kvaliteedi suhe väga hea. Kestavad aastaid, värvid ilusad ja ei hargne kuskilt. Suurused pigem vastavad ilusti. Mul on nende komplekte erinevaid. Ka lapse pesu sealt. Ei veni välja, värvid kestavad.

Ei saanud hästi aru. Et siis kaua kestavad?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Issand kui aeglane koduleht neil on!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Pealegi pole allahindlust seal ollagi, nii väike.. Selle raha eest saab endale juba kvaliteetsema ja mugavama pesu. Kunagi ammu ostsin nende poest, kandsin vähe, ei olnud tõesti mugavad seljas. Samas ei välista, et mõned tooted neil pehmemad on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Miks ma Eveliisi siin teemas kiitmas haistan 😀
Bonboni materjalid tunduvad väga kehvad ja sünteetilised. Kui nad tagastada ei luba, siis rikuvad e-kaubandust reguleerivat seadusandlust.

0
0
Please wait...

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Bonbon pesu suurused

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.