Esileht Tööelu, raha ja seadused. Bondora ja kohtutãitur

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Bondora ja kohtutãitur

Postitas:
Kägu

Minu bondora võlg läks läbi hagimenetluse kohtussej a mulle tehti uus graafik. Mida ma ka järgisin. Täna sain ma meili peale teate…sissenõude bonodora poolt – Kohtutäitur. Kohtutäitur esitas mulle nõude. Mida nagu??? kus see õigus on? ma maksin korralikult kohtu koostatud graafikut ja nüüd äkki.. on si kohtutäituri käes. kuidas on see võimalik ? ja kas mul on üldse võimalik sõlmida mingi maksegrafik läbi kohtutäituri,et ei hakataks arestima ja maha võtma minu sissetulekutelt summasid? vaid ikkagi maksan ise ülekandega neid. mis ma selle jaoks tegema peaksin ? saan aru ,et mul on 30 päeva aega tegutseda. et paluda jumala eest.. maksegraafikut..

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tubli, et võlga maksad. Suhtle kohtutöituriga, uuri, milles asi. Selgita, et sul on maksegraafik, mida jälgid.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

sain ka vastuse. jäin ühe päeva hiljaks maksega, ja kohe sain vastu näppe. arsudaav, lepingus kirjas see punkt ka.
kas nad võtavad veel tagasi kohtutäiturilt juhtumi?
juhul,kui nad ei saa võtta seda tagasi, siis kas läbi kohtutäituri on võimalik sõlmida graafik niimoodi, et ta ei aresti minu kontot ja ei hakka tööandjale teada andma, et töötasust on vaja kinni pidada “nii ja naa palju raha”. Kas nad sõlmivad maksegraafikut niimoodi ,et saaksin maksta ise ülekandeid tehes graafiku järgi?
mul ei ole olnud ennem ühtegi kokkupuudet kohtutäityriga.
tänan teadjate vastuste eest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oleneb kohtutäiturist ja oleneb võla suurusest. Mõnega annab mõistlikult rääkida ja kokkuleppele jõuda, mõnega mitte.
Samas ma ei saa aru mikd sa kt peale vihane oled, põhjus ju selge, sa oled ise süüdi. Kui on kokkulepitud aeg maksmiseks, siis on kokku lepitud aeg, ise rikkusid enda üoolt kokkulepet.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii see kipub võlgnikega olema, et algul taovad endale rinna peale, et ma ju maksin korralikult, siis selgub, et maksetähtajast siiski kinni ei peeta ja ma ei imesta, kui see välja toodud 1 päev on tegelikult 1 nädal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

tänan teid vastuste eest. ega ei pea parastama – tunnistan viga ,et jäin hiljaks maksega.

praegu ma lihtsalt uurin enda võimalusi edaspidiseks eluks.
ei pea parastama

Please wait...
Postitas:
Kägu

Uurigi kohtutäituri käest. Meie, perekooli käod võime igast kägu sulle ajadu ju. Sa ei lähe ju pärast kohtutäituri juurde jutuga “aga perekoolis mulle öeldi nii”

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Võlgnikud ei pea oma lubadusi ja poevad kohustuste eest peitu. Kui õigeaegselt maksta ei saanud kirjutanud siis, et sul on selline suur häda ja hilined. Üks päev see kindlasti ei olnud. Miks valetad?

Please wait...
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Tööelu, raha ja seadused. Bondora ja kohtutãitur