Esileht Hobinurk booking.com

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: booking.com

Postitas:

Kuidas on teie kogemused viimase aasta jooksul booking.com lehe kaudu broneerimisega?
Minu esimene halb kogemus oli aasta alguses Londonis, kui meie broneeringu tühistamisest saime teada mõned tunnid enne majutuskohta saabumist (väidetavalt ülebroneering ja neil ei õnnestunud meid kuidagi kätte saada, kuigi keegi meist polnud meili, sms´i ega telefonikõnet saanud).
Nüüd oli oktoobrisse broneeritud majutus Kreetale, mis tühistati, sest väidetavalt ei saanud nad krediitkaardi kinnitust (ca kuu peale bronni tegemist). Krediitkaardi andmed said ka üle kontrollitud ja kinnitatud, kuid see majutuse pakkumine pole enam bookingust leitav.
Kas ainult meie halb õnn või ongi bookinguga viimasel ajal mingid jamad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan booking.comi ca 10-15 korda aastas ja pole kunagi midagi sellist juhtunud. Arvan, et halb õnn. Sa ikka valid kõrgete hinnangutega kohti ja loed arvustused läbi korralikult?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ainus nö negatiivne kogemus oli umbes 5 aastat tagasi, samuti Kreetal. KOhale minnes oli hotell suletud, neil nimelt hooaeg läbi selleks ajaks. Võtsin bookinguga ühendust ja nad otsisid mulle uue hotelli samaväärse ja kõrgema hinna puhul maksid hinnavahe.

Kirjutad, et kellegagi Londoni asjus ühendust ei võetud – mitme inimese kontaktid sul Bookingus on siis? Tegelikult Londoni puhul on selline asi jama, seal võib olla lühikese ettetatamisega raske majutust leida. Bookingu kaudu broneerides jälle see eelis, et nendega ühendust võttes peaks nad aitama sul leida uue koha.

Bookingus on viimasel ajal vägapalju eraisikust rendileandjaid, kellel sama asi mitmes protaalis. Tihti on nii, et kui sama asja bookitakse airnb ja bookingu kaudu siis airnb omanik tühistab broneeringu ja eelistab booking.com kaudu leitud üürilist. Ei tea miks, äkki seal rangemad tingimused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas on teie kogemused viimase aasta jooksul booking.com lehe kaudu broneerimisega?

Minu esimene halb kogemus oli aasta alguses Londonis, kui meie broneeringu tühistamisest saime teada mõned tunnid enne majutuskohta saabumist (väidetavalt ülebroneering ja neil ei õnnestunud meid kuidagi kätte saada, kuigi keegi meist polnud meili, sms´i ega telefonikõnet saanud).

Nüüd oli oktoobrisse broneeritud majutus Kreetale, mis tühistati, sest väidetavalt ei saanud nad krediitkaardi kinnitust (ca kuu peale bronni tegemist). Krediitkaardi andmed said ka üle kontrollitud ja kinnitatud, kuid see majutuse pakkumine pole enam bookingust leitav.

Kas ainult meie halb õnn või ongi bookinguga viimasel ajal mingid jamad?

Kui see mingi petubooking pole, siis tõeline booking otsib kõigi tühistuste peale sulle ööbimise ja vahe maksab ise kinni. Neil on ikka väga võimas klienditugi. Nii et jama on olnud, aga olen tänu sellele saanud veel parema ööbimise kui muidu ise tahtsin üürida.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühel korral broneerisin New Yorgis hotelli, mis ausalt öelda tundus endale ka jaburalt odav. No siis sain umbes nädala pärast tõesti teate, et tegemist on veahinnaga. Oli tagastamatu broneering, pidin saatma paar meili, et selgitada, et tühistajaks oli hotell, mitte mina. Endal rohkem probleeme olnud ei ole, aga reisigruppides on nurinaid viimasel ajal olnud tõesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen palju kasutanud ja pole siiani kordagi probleeme olnud. Ainus on olnud see, kui olen ise hotelli paremaks hinnanud kui on. Tagasisidet loen alati enne broneeringuid ja kui vähegi võimalik kasutan ettemaksuta variante, olgu või veidi kallim.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Hobinurk booking.com