Esileht Hobinurk Booking.com-is majutuse tühistamine

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Booking.com-is majutuse tühistamine

Postitas:

Kui tasuta tühistamise aeg on ümber, samas mingit ettemaksu või kaardiandmeid pole andnud broneerimisel. Kust või kuidas nad siis raha võtavad kui ikkagi tühistada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 08:00; 15.08 16:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata veelkord, minu arust küsivad nad iga broneeringuga siiski kaardiandmeid. Ma pole kunagi näinud, et ilma saaks broneerida. Kui nii väidad, siis palun ütle, mis hotell on, vaataks ise ka huviga kohe, kas saab ilma kaardita broneerida.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 10:57; 10.08 14:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun siiski üks näide, ma pole seda kordagi kohanud, et ei küsita.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 10:57; 10.08 14:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Broneerimisel pole kaardiandmeid andnud, aga kas kindlasti ei andnud neid ka kasutajaks registreerimisel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole kunagi ka kasutajaks registreerunud, broneerin hotelle pidevalt. On päris palju kohti suvalistes maades, kes ei küsi kaardi numbrit ja neil on ka enamasti kirjas, et tühistamine tasuta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 02:19; 15.08 00:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole kunagi ka kasutajaks registreerunud, broneerin hotelle pidevalt. On päris palju kohti suvalistes maades, kes ei küsi kaardi numbrit ja neil on ka enamasti kirjas, et tühistamine tasuta.

Sa oled siis väga kasulik bookingu kasutaja. KUi sa pole klient, ei näe sa sooduspakkumisi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled siis väga kasulik bookingu kasutaja. KUi sa pole klient, ei näe sa sooduspakkumisi.

Ma ei tea tõesti, kui soodsaid sina mõtled, aga alati näen nii KavalAntsu (ja muude) soovitusi kui ka hotellide viimase hetke (nt õhtuseid) hinnalangetusi. Mu mees on registreeritud klient ja autotrippidel oleme korduvalt katsetanud, erilist vahet pole märganud. Lihtsalt see, et mitte registreerununa bronnides, kui kaardi andmeid ei nõuta, võid olla kindel, et midagi ei juhtu, kui ümber otsustad. Teeme mitmenädalasi tuure juba aastaid, teel olles bronnime iga öö eraldi, päris paljudes Euroopa hotellides pole broneerimisel andmeid tahetud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 02:19; 15.08 00:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole kunagi ka kasutajaks registreerunud, broneerin hotelle pidevalt. On päris palju kohti suvalistes maades, kes ei küsi kaardi numbrit ja neil on ka enamasti kirjas, et tühistamine tasuta.

Sa oled siis väga kasulik bookingu kasutaja. KUi sa pole klient, ei näe sa sooduspakkumisi.

Pff, mul on seal see Genius (sagedase reisija teema) ja iga broneeringuga näitab, et tänu Geniusele säästan raha. Savi, et alati on hinnad täpselt samad, mis siis kui välja logida. Seal on need nn soodustused küll pigem müügitrikk.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja.
Lahenes nii, et helistasin hotelli. Sealt öeldi, et booking.com ise tõesti ei võta mingit raha, aga nad saadavad hotellile kõikvõimalikud kaardiandmed mis neil sinu kohta on (mida sa oled kasutanud varem maksmisel) ja siis hotell võib võtta. See hotell oli nii mõistlik, et ütles, et no problem, ei võta nad mingit trahvi minu käest. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 08:00; 15.08 16:35;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Hobinurk Booking.com-is majutuse tühistamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.