Esileht Ilu ja tervis borrelioos

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: borrelioos

Postitas:
Kägu

Tegin synlabis testi ja ongi borrelioos.

Niiet järgmine küsimus et mul juba üle 5 aasta selline üldine jõuetus ja nõrkus. Et kas on reaalne et see borrelioos võib juba 5 aastat mul olnud?

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie ei tea. Päriselt.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin synlabis testi ja ongi borrelioos.

Niiet järgmine küsimus et mul juba üle 5 aasta selline üldine jõuetus ja nõrkus. Et kas on reaalne et see borrelioos võib juba 5 aastat mul olnud?

Tee seal synlabis see teine test ka, millega saad teada, kas on värske borrelioos või kunagi varem saadud. Neil on selle jaoks eraldi test, vaata kodukalt.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Borrellioos on selline haigus, mis võib nö taas aktiveeruda. Soovitus teha Sylabis ka teine test on igati õige. Mul tuttaval on nö krooniline borrelioos ja kui taas aktiveerub, saab uuesti ravi ja enesetunne paraneb tunduvalt.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja sellepärast tuleb ka teha konsultatsioon laboriarstiga. Siis ei pea Perekooli teemasid tegema.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul tuttaval on nö krooniline borrelioos ja kui taas aktiveerub

Tartu Ülikooli Kliinikumi infektsioonhaiguste arst-õppejõud Pilleriin Soodla selgitas, et sellist asja nagu krooniline borrelioos ei ole olemas.

„Kui borrelioosidiagnoos on pandud ja seda on ravitud, siis bakter on antibiootikumidele väga tundlik, mis tähendab, et bakter sureb kiiresti. Ei ole olemas kroonilist borrelioosi, mida tuleb ravida üks, kaks ja kolm korda. Haigusetekitajat kindlasti ei ole korrektse ravi järgselt organismis,“ purustab Soodla müüdi kroonilisest puukborrelioosist.

Küll aga võib immuunsüsteem borrelioosile raskelt reageerida. Nii et ehkki bakter on ammu surnud, jääb see inimest pikaks ajaks mõjutama. „Sellisel juhul pole see enam borrelioos, mida peab ravima,“ märgib Soodla.

https://maaleht.delfi.ee/number/120000326/artikkel/120045016/puukborrelioosist-on-saanud-kurnatud-inimeste-moehaigus

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul tuttaval on nö krooniline borrelioos ja kui taas aktiveerub

Tartu Ülikooli Kliinikumi infektsioonhaiguste arst-õppejõud Pilleriin Soodla selgitas, et sellist asja nagu krooniline borrelioos ei ole olemas.

„Kui borrelioosidiagnoos on pandud ja seda on ravitud, siis bakter on antibiootikumidele väga tundlik, mis tähendab, et bakter sureb kiiresti. Ei ole olemas kroonilist borrelioosi, mida tuleb ravida üks, kaks ja kolm korda. Haigusetekitajat kindlasti ei ole korrektse ravi järgselt organismis,“ purustab Soodla müüdi kroonilisest puukborrelioosist.

Küll aga võib immuunsüsteem borrelioosile raskelt reageerida. Nii et ehkki bakter on ammu surnud, jääb see inimest pikaks ajaks mõjutama. „Sellisel juhul pole see enam borrelioos, mida peab ravima,“ märgib Soodla.

https://maaleht.delfi.ee/number/120000326/artikkel/120045016/puukborrelioosist-on-saanud-kurnatud-inimeste-moehaigus

Krooniline tähendab aaataid hiljem avalduvat siin siis, artriidid ja mis sellega seonduvad.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Krooniline tähendab aaataid hiljem avalduvat siin siis, artriidid ja mis sellega seonduvad.

Jaa. Siis on see krooniline artriit. Mitte krooniline borrelioos.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Krooniline tähendab aaataid hiljem avalduvat siin siis, artriidid ja mis sellega seonduvad.

Jaa. Siis on see krooniline artriit. Mitte krooniline borrelioos.

Mis tõbi neil Hadidide modellidel on? Neil krooniline borre?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis borrelioos