Esileht Kodunurk Bosch, Miele v Aeg pesumasinad ja kuivatid

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Bosch, Miele v Aeg pesumasinad ja kuivatid

Postitas:

Mis pesumasinat ja millist kuivatit soovitate. Miele, Aeg, Bosch? Kõik need peaks suht head olema. Selliseid 700 euro kanti masinaid vaatan. Peamine on, et pesu korralikult puhtaks saaks.

Praegu on LG, mis ka vähese pesugeeli kasutusel randid jätab ja korralikult ei suuda ei pesta ega pesuvahendit välja loputada, isegi kui vähe vahendit doseerin.

Saan aru, et Miele eelis on see trumlimuster, mis riideid ei kuluta. Samas neil on omad mingid pesuvahendite süsteemid, mis ei vaimusta, kuna olen Neutrali pesugeelile truuks jäänud. Loen ka Boshi kohta, et kontsentreeritud pesugeele ei tohi kasutada, kuna masin hakkab vahutama siis. Teie, kes olete uuemaid mudeleid ostnud ja samuti konts. pesugeeli kasutate, oskate kommenteerida soovitada?

Nii ja millise kuivatiga rahul olete? Mis kuivatab kapikuivaks ja samas puuvillaseid kokku ei tõmba? Aeg omad reklaamivad, et nende omas isegi villased riided ei tõmba kokku, on see nii?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bosch idos ülimugav. Mudelit kohe peast ei tea. Kuivati+ masin kokku olid mingi 1800€. Polnud kõige kallimad aga siiani ülirahul.
Enne oli mingi suht kallis 2in1. Ei anna võrreldagi.Eraldi kuivati hoopis teine teema. Meeletult programme eri sorti pesu jaoks. Kortsuvabalt ja kapikuivaks.
Enne ostu vaata ostjate tagasisidet. Poes üldjuhul ei teata midagi ja aetakse mingit ümmargust reklaamjuttu. Hinnad kontrolli nt idealo.de lehelt. Osad eesti hinnad ikka meeletult kallimad kui mujal.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul Bosh serie 8. Pesumasinas kasutan Mayeri pesugeeli iDos süsteemis. Ta ise doseerib vastavalt pesu kogusele ja teab veel millele. Peseb puhtaks küll. Selle iDosi saab ka maha võtta, siis doseerid iga kord ise. Kui on pesugeeli kontsentraat, siis ma lahjendaks kuskil ära ja valaks paaki.

Kuivatis on mul kokku tõmmanud ainult sokid, ostangi suurema numbri, et peale esimest pesu paras oleks. Odavad T-särgid kisuvad ka peale pesumasinast-kuivatist läbikäimist endiselt diagonaali, aga need kippusid seda juba varemgi tegema. Ma pole täisvillaseid ja väga õrna pesu sellega kuivatanud, seega ei oska kommenteerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on pesumasin ja kuivati AEG. Pesumasin on nagu pesumasin ikka. Mahukas, palju erinevaid seadeid. Neutraliga pole mul ükski pesumasin pesu puhtaks pestnud, kasutan Persili ja Arieli, peseb hästi. Automaatdoseerijat ei ole ja ei taha ka.

AEG kuivati on suur pettumus. Kapikuivaks ei kuivata praktiliselt ühtegi programmiga. Pesu jääb alati niiske ja pikemalt ei saagi programmi panna, automaatselt lülitab välja. Oleme ka garantiisse pöördunud, seal öeldi, et mootoriga on kõik ok ja kuivatuse kvaliteet ei kulu garantii alla. Maksis üle 800 eur ja praktiliselt ei kasuta seda. Vahel kuivatan sulejopesid, et kloppiks kohevamaks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on AEG kuivati ja olen väga rahul. Selleks, et saasa kapikuivaks, tuleb valida programmiks “Kapikuiv pluss”, siis on täiesti kuivad riided ja ilusas sirged-pehmed jäävad ka. Tegelikult on sellest “kapikuiv plussist” üks mingi veel kuivatavam programm ka olemas, seda pole proovinud.

Olen kuivatanud vastavate programmidega ka veekindlaid õueriideid, villast jmt. Midagi halba pole asjadega juhtunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pesumasin on 8a vana Gorenje, töötab siiani laitmatult. Kuivati on Bosch Serie 6, pole ühtki asja väiksemaks teinud ega ära rikkunud. Kuivatan absoluutselt kõike, üleriideid, voodipesu, tekke-patju, jalanõusid. AEG kuivati kohta -kui jätab iga progammiga pesu kuivaks, on ilmselt trumlis liiga palju pesu korraga. Kas asetate pesu trumlisse nii, et raputate iga eseme lahti? Boschiga ma ei tee seda, raputab ise pesu lahti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk Bosch, Miele v Aeg pesumasinad ja kuivatid