Esileht Kodunurk Bosch nõudepesumasin

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Bosch nõudepesumasin

Postitas:
Kägu

Küsimus uuemate Bosch nõudepesumasina omanikele. Kas jätab klaasidele pesuvahendijääke? Kui  vett klaasi valada vahutab? Eelmisesse majja ostsin enne müüki Boschi ja ei mäleta enam, kas see probleem oli mul Boschi või vana nõudepesumasinaga. Uues elukohas vaja olemasolev kiidetud electroluxi mudel välja vahetada. Klapp katki ja söögiriistadele jätab see rest koledad plekid ja rooste nendesse kohtadesse, kus on kontakt restiga.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on Bosch perfect dry. Ei jäta mingeid jälgi kuskile. Ma lisan loputusvahendit ka. Imeline masin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on Bosch perfect dry. Ei jäta mingeid jälgi kuskile. Ma lisan loputusvahendit ka. Imeline masin.

Meil sama masin. Kui pesen kiirema  programmiga jätab klaasidele jäljed. Kasutan vedelat prsuvahendit ja loputusvahendit. Lubatud udupeen zeolith kuivatus minuarust ei toimi. Plastmass kaussidele jäävad ka jäljed.

Mis vahendit Sa kasutad? Mis programmidega tavaliselt pesed?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No Boschist paremat küll ei ole. Mingeid jälgi ei jää, midagi ei vahuta. Zeolite ei toimigi plastmassi puhul, see on juhendiski kirjas ju.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No Boschist paremat küll ei ole. Mingeid jälgi ei jää, midagi ei vahuta. Zeolite ei toimigi plastmassi puhul, see on juhendiski kirjas ju.

Mis vahendit Sa kasutad? Mis programmi kasutad, kui on tavalised õhtusöögi nõud: taldrikud, klaasid, pott, mõni kauss.? Nö. seganõud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis vahendit Sa kasutad? Mis programmi kasutad, kui on tavalised õhtusöögi nõud: taldrikud, klaasid, pott, mõni kauss.? Nö. seganõud.

Mul on olnud kahes viimases elukohas Boschi masin. Probleeme ei ole olnud. Kestab juba 10 aastat. Ma ei ole kunagi kasutanud kolm ühes või viis ühes tablette. Panen eraldi soola, eraldi loputusvahendi, eraldi pulbri. Ostan need tavaliselt Prismast Rimist Selverist. Somax, Finish. Ei ole mingeid triipe klaasil ja vahutamist. Meeles peab pidama, et kui soovitakse neid mitu ühes tablette kasutada, siis tuleb nõudepesumasin kuskilt menüüst ümber seadistada. Programm on kogu aeg üks seesama, ei näe, et seda oleks vaja kogu aeg muuta. Pikkus on mingi kaks tundi ja viisteist minutit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasutan viimased viis aastat Boschi masinat ja mingeid jääke ega triipe kuskile ei jäa, zeolith toimib ka vägagi hästi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on Bosch perfect dry. Ei jäta mingeid jälgi kuskile. Ma lisan loputusvahendit ka. Imeline masin.

Meil sama masin. Kui pesen kiirema programmiga jätab klaasidele jäljed. Kasutan vedelat prsuvahendit ja loputusvahendit. Lubatud udupeen zeolith kuivatus minuarust ei toimi. Plastmass kaussidele jäävad ka jäljed.

Mis vahendit Sa kasutad? Mis programmidega tavaliselt pesed?

Pole küll see, kellelt kysid, aga ka minul Bosch Perfect Dry Zeolith masin. Väga rahul, ei mingeid jälgi kuskil.

Pesen all in one kallima otsa tablettidega.

Pesen kas 60 (vasakult viies ikoon) või 70 kraadi (vasakult esimene).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No Boschist paremat küll ei ole. Mingeid jälgi ei jää, midagi ei vahuta. Zeolite ei toimigi plastmassi puhul, see on juhendiski kirjas ju.

Mis vahendit Sa kasutad? Mis programmi kasutad, kui on tavalised õhtusöögi nõud: taldrikud, klaasid, pott, mõni kauss.? Nö. seganõud.

70, vasakult esimene ikoon.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et kui pesen programmiga, mis pärast ukse lahti lööb, siis ei jää jälgi. Aga kui pesen kiirema programmiga ja lõpetamisel ust lahti ei löö, siis jäävad jäljed. Kas kellelgi tundub veel nii?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meeles peab pidama, et kui soovitakse neid mitu ühes tablette kasutada, siis tuleb nõudepesumasin kuskilt menüüst ümber seadistada. Programm on kogu aeg üks seesama, ei näe, et seda oleks vaja kogu aeg muuta. Pikkus on mingi kaks tundi ja viisteist minutit.

Mina kasutan just ainult tablette (öko isegi), ei ole midagi ümber seadistanud ja pesutulemus on väga hea. Kasutan alati pikka programmi (“45-65 auto”, u 2h) ja lisakuivatust. Boschi masin, paar aastat vana.
Boschi masinaid on nii roostevaba kui plastmassist sisuga. Võimalik, et ka see mõjutab pesutulemust

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et kui pesen programmiga, mis pärast ukse lahti lööb, siis ei jää jälgi. Aga kui pesen kiirema programmiga ja lõpetamisel ust lahti ei löö, siis jäävad jäljed. Kas kellelgi tundub veel nii?

Kiiremad programmid on mõeldud sisuliselt puhaste nõude üleloputamiseks ja muidugi ei suuda nad pesuvahendi jääke maha pesta. Mina kasutangi kiiremaid programme ainult siis, kui on vaja kas tolmuseid või muidu peaaegu puhtaid nõusid üle loputada ja pesuvahendit ei panegi. Kui ikka toiduseid nõusid pesen, siis korralik pikk kuuma veega programm. Ja ökotablette ei kasuta, sest need ei lahusta rasva korralikult.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mingid jäljed jäävad, siis pakun, et probleem on kasutajas, mitte masinas. Mul on kõige odavam Beko masin, mis tol hetkel poes saada oli ja isegi sellega saavad nõud puhtaks ja mingeid jälgi ei jää. Ei taha uskuda, et udupeen masin kuidagi vähem tõhus oleks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasutan auto 45-65 programmi. Loputusvahend on Rainbow oma, tabletid Somat, sool kas too saksakeelse sildiga (sinine karp) või Lidl oma. Kui masin märku annab, lisan. Mul pole iial mingeid jääke kuskil, isegi kui masinat ei ava paar tundi. Masinaga oli ostes kaasas veekareduse ribatest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mingid jäljed jäävad, siis pakun, et probleem on kasutajas, mitte masinas. Mul on kõige odavam Beko masin, mis tol hetkel poes saada oli ja isegi sellega saavad nõud puhtaks ja mingeid jälgi ei jää. Ei taha uskuda, et udupeen masin kuidagi vähem tõhus oleks.

Mul on olnud beko, 5a ja elektroonikaplokk kärssas läbi. Pesutulemus ok, menüü ka enam-vähem aga lärmakas, nupud jäid sisse mingi aeg, korvide piigid murdusid. Selline rõba ni mjasa. Ja miski ei trumpa üle gorenje masinat, viskas soola mahutist nõudele, siis mängis menüü lolli, siis pesuvahendi jäägid nõudel, nõud mustad..käis kaks korda garantiis, kolmas kord tahtis müüja remontida nõudsin raha tagasi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kasutan just ainult tablette (öko isegi), ei ole midagi ümber seadistanud ja pesutulemus on väga hea.

Võib-olla uuemaid masinaid ei pea menüüst ümber häälestama. Mul on kümme aastat vana Bosch masin ja selle kasutusjuhendis oli kirjas, et kui kasutate neid mitu ühes tablette, siis minge masina menüüsse ja tehke seda ning toda. Mulle meeldib jälle kui kõik kolm asja on eraldi. Sool käib pesumasina põhjas olevasse suuremasse auku (kork on pealt vaja enne ära võtta), loputusvahend ukse sisse auku. Pesuvahendit panen ukse sisse luugi taha pulbri kujul.

Kui masinal sool ja loputusvahend otsa saavad, siis hakkab mingi lambikene põlema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Kodunurk Bosch nõudepesumasin