Esileht Ilu Botoks brow lift

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Botoks brow lift

Postitas:
Kägu

Tere!

Soovin botuliintoksiiniga natuke kulmu tõsta, et peatada laugude langemist. Kulm ise tundub ka madal. Kes teinud ja kelle juures?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mari laasma juures tegin tavalist botoxi protseduuri ja kulmu tõstmine oli märgatav. Väga rahul

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul vastupidine kogemus. Tegin samuti Laasma juures ja soovisin lihtsalt leevendust kortsudele, öeldi, et teeme siia piirkonda ka, tõstab kulmu. Mina ei saa küll aru, et oleks tõstnud. Mujalt kadusid kortsud ära, mis oligi mu eesmärk.

Ma olen botoksit juba aastaid teinud ja kolimise tõttu mitmetes erinevates kohtades, mulle väga meeldib selle toime. Seda peab muidugi küll ütlema, et toime kestab olenevalt piirkonnast 3-4 kuud, nii et pikas perspektiivis läheb kalliks. Kui probleemiks on see, et ülalaud on rippuma hakanud, kaaluksin pigem plastilist operatsiooni, mis rippuva osa kõrvaldab. Sõbranna tegi hiljuti ja terve nägu muutus kõvasti värskemaks ja nooremaks. Oli küll kallim kui botoks, aga tulemus kestab sisuliselt elu lõpuni, mitte ainult paar kuud. Seega on vaieldav, kumb lõppkokkuvõttes kulukamaks läheks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kulmud vajunud, siis ylalau loikus aita. Mine Tiia Tamme juurde, ta ytleb kohe ara jas botox tostab sul v annab vastupidise efekti ( langetab veelgi). Variant on ka niidid panna aga see efekt 6 kuud. Ma ise kaisin sama teemaga Pree juures ja ainus, mis aitab on loikus kulmude tostmiseks. Mulle ta ytles et vara veel teha, aga kui vaga hairima hakkab, siis tule tagasi. Tamme on nao- ja loualuukirurg ja oskab kohe oelda kas botox aitab v mitte. Minul veidi tostab aga mu mehele ytles kohe et ei anna efekti ja ei soovita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen botoksit juba aastaid teinud ja kolimise tõttu mitmetes erinevates kohtades, mulle väga meeldib selle toime. Seda peab muidugi küll ütlema, et toime kestab olenevalt piirkonnast 3-4 kuud, nii et pikas perspektiivis läheb kalliks. Kui probleemiks on see, et ülalaud on rippuma hakanud, kaaluksin pigem plastilist operatsiooni, mis rippuva osa kõrvaldab. Sõbranna tegi hiljuti ja terve nägu muutus kõvasti värskemaks ja nooremaks. Oli küll kallim kui botoks, aga tulemus kestab sisuliselt elu lõpuni, mitte ainult paar kuud. Seega on vaieldav, kumb lõppkokkuvõttes kulukamaks läheks.

Need kaks asja pole ju ometi seotud. Muidugi ei tõsta botox silmalaugusid ja kui need ripuvad, teeb see näo palju vanemaks ja muidugi on soovitav ära lasta lõigata. Sellegipoolest aitab botox ju hoopis teistsuguste probleemide korral, näiteks kurjusekorts, kanavarbad, otsaesise kortsud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need kaks asja pole ju ometi seotud. Muidugi ei tõsta botox silmalaugusid ja kui need ripuvad, teeb see näo palju vanemaks ja muidugi on soovitav ära lasta lõigata. Sellegipoolest aitab botox ju hoopis teistsuguste probleemide korral, näiteks kurjusekorts, kanavarbad, otsaesise kortsud.

Ülalaud ripuvad, kuna kulmud vajuvad alla. Kulmu tõsta saab botoxiga.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ülalaud ripuvad, kuna kulmud vajuvad alla. Kulmu tõsta saab botoxiga.

Mingeid rippuvaid laugusid sa botoxiga nii palju ei tõsta, et üleliigne nahk kuskile ära kaoks. Botoxi tõstev efekt on siiski külalltki väike ja mõnele ei mõju üldse.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingeid rippuvaid laugusid sa botoxiga nii palju ei tõsta, et üleliigne nahk kuskile ära kaoks. Botoxi tõstev efekt on siiski külalltki väike ja mõnele ei mõju üldse.

Kulmu, mitte laugu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kulmu, mitte laugu.

No nii kõrgele ta ei tõuse, et silmalau vajumist märgatavalt parandaks. Üks siin ütles, et parem botoxi asemel laud ära lasta lõigata. Kui silmalaug on juba nii märgatavalt vajunud, et on midagi lõigata, ei ole botoxist küll siin kasu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Botoxiga saab väga korralikult tõsta ja ühtlasi kergitab see silmalaugu ülespoole. Ainus probleem, et mõju kaob tõesti ruttiu. Kortsude vastu mitte, aga just see tõsteefekt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Botoxiga saab väga korralikult tõsta ja ühtlasi kergitab see silmalaugu ülespoole. Ainus probleem, et mõju kaob tõesti ruttiu. Kortsude vastu mitte, aga just see tõsteefekt.

Ma vaatasin netist pilte, ikka päris väike on see tõstmise efekt. Ja sain ka aru, et siis tulevad suuremad otsaesise horisontaalkortsud, sest sinna siis ei saa botoxit panna. Seega sobib vist ikkagi nagu noorematele naistele. Kui juba silmalaug päriselt lontis ja otsaesisel ka kortsud, siis see tõstmine ei ole kuigi hea variant.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõistlik on laud ära lõigata, 7p hiljem juba ilus välimus.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Botoxiga saab väga korralikult tõsta ja ühtlasi kergitab see silmalaugu ülespoole. Ainus probleem, et mõju kaob tõesti ruttiu. Kortsude vastu mitte, aga just see tõsteefekt.

Ma vaatasin netist pilte, ikka päris väike on see tõstmise efekt. Ja sain ka aru, et siis tulevad suuremad otsaesise horisontaalkortsud, sest sinna siis ei saa botoxit panna.

Väga korralikult saab tõsta, pigem tuleb sellega ettevaatlik olla, et ebaloomulikult palju ei tõuseks. Horisontaalkortsudega pole see seotud, need saab ka ära. Ei pea valima ûht või teist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga korralikult saab tõsta, pigem tuleb sellega ettevaatlik olla, et ebaloomulikult palju ei tõuseks. Horisontaalkortsudega pole see seotud, need saab ka ära. Ei pea valima ûht või teist.

Ma ei tea, mul tehti seda tõstmist, ei ütleks küll, et silmad vähem vajunud oleks. Ja ei tasu öelda, et halb tegija oli, ei olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Botoxiga saab väga korralikult tõsta ja ühtlasi kergitab see silmalaugu ülespoole. Ainus probleem, et mõju kaob tõesti ruttiu. Kortsude vastu mitte, aga just see tõsteefekt.

Ma vaatasin netist pilte, ikka päris väike on see tõstmise efekt. Ja sain ka aru, et siis tulevad suuremad otsaesise horisontaalkortsud, sest sinna siis ei saa botoxit panna. Seega sobib vist ikkagi nagu noorematele naistele. Kui juba silmalaug päriselt lontis ja otsaesisel ka kortsud, siis see tõstmine ei ole kuigi hea variant.

Sa oled millestki valesti aru saanud. Lauba saab täiesti siledaks botoksiga, ükskõik, mis suunas need kortsud on. Kurjusekortsu kulmude vahelt samuti ja kanavarbad ka. Näo alumisele osale kortsude kaotamiseks ei saa botoksit teha, sest siis kaoks naeratamise võime ära jne. Saab teha funktsionaalsel eesmärgil, näiteks, et naeratades igemed ei paistaks ja nendesse tugevatesse lõualihastesse, et enam hambaid ei krigistaks magades.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma vaatasin netist pilte, ikka päris väike on see tõstmise efekt. Ja sain ka aru, et siis tulevad suuremad otsaesise horisontaalkortsud

Nee tulid ilmselt poseerimisest, sest pildiga üritati jätta muljet suuremast efektist kulmude tõstmisel 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lauba saab täiesti siledaks botoksiga, ükskõik, mis suunas need kortsud on. Kurjusekortsu kulmude vahelt samuti ja kanavarbad ka.

Ei mõju see kõigile nii hästi, et kõik siledaks võtab. Mul on horisontaalkortsud ikka alles. Ja täidet sinna ei taheta eriti teha, üks tegija ikka tegi, aga ei läinud ka siis need kortsud päris ära, ainult väiksemaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lauba saab täiesti siledaks botoksiga, ükskõik, mis suunas need kortsud on. Kurjusekortsu kulmude vahelt samuti ja kanavarbad ka.

Ei mõju see kõigile nii hästi, et kõik siledaks võtab. Mul on horisontaalkortsud ikka alles. Ja täidet sinna ei taheta eriti teha, üks tegija ikka tegi, aga ei läinud ka siis need kortsud päris ära, ainult väiksemaks.

See oleneb kogusest. Kui lased suurema koguse teha, läheb täiesti siledaks (eeldusel, et sa vanur ja väga sügavate kortsudega). Täitesüste nendesse kortsudesse ei tehta.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui lased suurema koguse teha, läheb täiesti siledaks (eeldusel, et sa vanur ja väga sügavate kortsudega).

Ega sulle ikka lõputut kogust sinna ei tehta ja botoxil on pigem ennetav efekt, et kortsud ei süvene, mitte et võtaks kõik täiesti siledaks. Minu arst just rääkis ka seda, et käis mingil konverentsil, kus räägiti, et Eesti asub botoxi suhtes kuskil oranžis tsoonis, et on ka neid päris palju, kellele botox ei mõju või mõjub kehvasti.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

botoxil on pigem ennetav efekt, et kortsud ei süvene, mitte et võtaks kõik täiesti siledaks

Võtab ikka siledaks küll, kui pole just megasuured vaod juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtab ikka siledaks küll, kui pole just megasuured vaod juba.

Sada korda sulle öeldud, et mõju on individuaalne. Mingit lõputut kogust ei panda sulle. Sul veab, et sulle mõjub hästi, väga tore. Mul on näiteks sõbranna, kes on ligi 20 aastat juba süstinud ja talle enam ei mõju. Mõnel on mõjuaeg väga lühike, ainult 2 kuud. Ükski asi pole imeravim, mis mõjub ühtmoodi absoluutselt kõigile ja kõigil ei võta kortse sirgeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtab ikka siledaks küll, kui pole just megasuured vaod juba.

Sada korda sulle öeldud, et mõju on individuaalne. Mingit lõputut kogust ei panda sulle. Sul veab, et sulle mõjub hästi, väga tore. Mul on näiteks sõbranna, kes on ligi 20 aastat juba süstinud ja talle enam ei mõju. Mõnel on mõjuaeg väga lühike, ainult 2 kuud. Ükski asi pole imeravim, mis mõjub ühtmoodi absoluutselt kõigile ja kõigil ei võta kortse sirgeks.

Jutt ei olnud ju individuaalsest mõjust, vaid kommenteerisin väidet botoxil on pigem ennetav efekt, et kortsud ei süvene, mitte et võtaks kõik täiesti siledaks. Minu (ja mitmete teiste naiste) kogemus on vastupidine, võtab täiesti siledaks. Individuaalsusest või mõju kestusest polnud siinkohal juttu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Ilu Botoks brow lift