Esileht Ilu Botox

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Botox

Postitas:

Sooviksin kuulda teie kogemusi botoksiga, eriti huvitavad pikaajalised mõjud.
Olen alles 35 aastane, aga otsaees on juba sügavad miimilised kortsud. Kulmude kohal ja oimukohtades on nahk ikka päris kole. Olen väga tugeva miimikaga ja kortsud olid juba varateismelisena nähtavad. Sooviksin teha botoksi süstid, aga kardan, et siis läheb nahk veel koledamaks. Kui nägu ja miimika rahulikumad oleksid, oleks isegi hea, sest praegu mul rääkides kulmud tõmblevad kogu aeg kontrollimatult. Kuidas on näolihastega, kas need kärbuvad pikaajaliselt ära ja nägu tundub veel vanem?
Rääkige oma tägelepanekutest ja arvamusest.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kärbu siin midagi ja hea meelega teeks, aga kahjuks olen see üliharuldane juhtum, kellele ei mõju botox. Muidu süstiks kogu aeg. Hoiab kortsud ära ja mahendab olemasolevaid kortse väga efektiivselt.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.02 20:10; 13.02 08:58; 15.02 23:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kärbu siin midagi ja hea meelega teeks, aga kahjuks olen see üliharuldane juhtum, kellele ei mõju botox. Muidu süstiks kogu aeg. Hoiab kortsud ära ja mahendab olemasolevaid kortse väga efektiivselt.

Mitu korda teinud oled, et väidad-mõju pole?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 01:46; 14.02 12:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitu korda teinud oled, et väidad-mõju pole?

3 korda pandi juurde, siis süstija ütles, et ei ole mõju. Marju Karini juures käisin, teised süstijad nii palju tasuta juurde ei pane.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.02 20:10; 13.02 08:58; 15.02 23:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa midagi ei tee, siis 10 aasta pärast on otsaesine nagu vanamutil. Muidugi mine tee ära, sisuliselt paneb botox aja seisma.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 10:00; 13.02 21:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kohe 32 ja lähen ka lähiajal kurjusekortsu täitma. Mida varem alustada, seda suurem tõenäosus on parem täitvus. Kui kortsud juba sügavad on, siis seda vähem on tulemust näha. Ja sügavale kortsule läheb ka koguseliselt rohkem ja on kallim.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kohe 32 ja lähen ka lähiajal kurjusekortsu täitma. Mida varem alustada, seda suurem tõenäosus on parem täitvus. Kui kortsud juba sügavad on, siis seda vähem on tulemust näha. Ja sügavale kortsule läheb ka koguseliselt rohkem ja on kallim.

Kui ära käid, palun anna siia ka teada, kuidas tulemusega rahule jäid. Endal sama probleem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitu korda teinud oled, et väidad-mõju pole?

3 korda pandi juurde, siis süstija ütles, et ei ole mõju. Marju Karini juures käisin, teised süstijad nii palju tasuta juurde ei pane.

Mul sama teema kusjuures, oodatud efekti ei ole 🙁 Proovisin ka teist tegijat, sama

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 20:05; 16.02 22:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kurjusekortsu ei ole, on horisontaalsed kortsud üle terve otsaesise. Botoks ju ei täida, vaid halvab lihase. Kas kortsud siis ikkagi kaovad ära või on vaja hüalurooniga täita ka?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.02 15:36; 13.02 20:48; 13.02 21:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kurjusekortsu ei ole, on horisontaalsed kortsud üle terve otsaesise. Botoks ju ei täida, vaid halvab lihase. Kas kortsud siis ikkagi kaovad ära või on vaja hüalurooniga täita ka?

Üldiselt kaovad ära, kui just väga sügavad pole. Täitmine paljudel juhtudel pole laubal vōimalik, eeskätt õhukese naha korral.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 10:00; 13.02 21:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kurjusekortsu ei ole, on horisontaalsed kortsud üle terve otsaesise. Botoks ju ei täida, vaid halvab lihase. Kas kortsud siis ikkagi kaovad ära või on vaja hüalurooniga täita ka?

Üldiselt kaovad ära, kui just väga sügavad pole. Täitmine paljudel juhtudel pole laubal vōimalik, eeskätt õhukese naha korral.

Aitäh! Seda ma teada tahtsingi, et kas siis ikkagi kortsud silub ära ka. Lähen lasen endale arsti juures kõik selgeks teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.02 15:36; 13.02 20:48; 13.02 21:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasin teha botuliinsüsti juuni alguses, siiani ei saa kulmu kortsutada, nüüd plaanin ära ka täita, aga ei ole seda aega olnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nüüd plaanin ära ka täita, aga ei ole seda aega olnud.

Võtab 1 minuti.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 01:46; 14.02 12:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitu korda teinud oled, et väidad-mõju pole?

3 korda pandi juurde, siis süstija ütles, et ei ole mõju. Marju Karini juures käisin, teised süstijad nii palju tasuta juurde ei pane.

Mul sama teema kusjuures, oodatud efekti ei ole ???? Proovisin ka teist tegijat, sama

Mul sama. Kurjusekortsule tehti meeste maksimumdoos (olen naine) ja mõju oli praktiliselt olematu. Läksin 2 nädala pärast teist korda tagasi, ei teagi täpselt, kui palju siis juurde tehti, aga mitte midagi ei muutunud. Saatsin veel 2 nädala pärast süstijale Whatsappi video kortsu liikumisest, et kas peaksin kolmandat korda tulema. Oli näha, et sõnumit oli loetud, aga vastuseks oli vaikus. Lõin käega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama. Kurjusekortsule tehti meeste maksimumdoos (olen naine) ja mõju oli praktiliselt olematu. Läksin 2 nädala pärast teist korda tagasi, ei teagi täpselt, kui palju siis juurde tehti, aga mitte midagi ei muutunud. Saatsin veel 2 nädala pärast süstijale Whatsappi video kortsu liikumisest, et kas peaksin kolmandat korda tulema. Oli näha, et sõnumit oli loetud, aga vastuseks oli vaikus. Lõin käega.

Seda on küll väga huvitav kuulda. Siin on mitmel siis sama asi, et mõju pole. Mulle öeldi, et süstija praktikas esimene selline juhtum. Järelikult pole see nii haruldane midagi. Lisaks on mul üks tuttav, kellel on see mõju ülimalt lühiajaline, alla kahe kuu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.02 20:10; 13.02 08:58; 15.02 23:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama. Kurjusekortsule tehti meeste maksimumdoos (olen naine) ja mõju oli praktiliselt olematu. Läksin 2 nädala pärast teist korda tagasi, ei teagi täpselt, kui palju siis juurde tehti, aga mitte midagi ei muutunud. Saatsin veel 2 nädala pärast süstijale Whatsappi video kortsu liikumisest, et kas peaksin kolmandat korda tulema. Oli näha, et sõnumit oli loetud, aga vastuseks oli vaikus. Lõin käega.

Seda on küll väga huvitav kuulda. Siin on mitmel siis sama asi, et mõju pole. Mulle öeldi, et süstija praktikas esimene selline juhtum. Järelikult pole see nii haruldane midagi. Lisaks on mul üks tuttav, kellel on see mõju ülimalt lühiajaline, alla kahe kuu.

Mulle ka öeldi, et esimene juhtum ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 20:05; 16.02 22:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama. Kurjusekortsule tehti meeste maksimumdoos (olen naine) ja mõju oli praktiliselt olematu. Läksin 2 nädala pärast teist korda tagasi, ei teagi täpselt, kui palju siis juurde tehti, aga mitte midagi ei muutunud. Saatsin veel 2 nädala pärast süstijale Whatsappi video kortsu liikumisest, et kas peaksin kolmandat korda tulema. Oli näha, et sõnumit oli loetud, aga vastuseks oli vaikus. Lõin käega.

Seda on küll väga huvitav kuulda. Siin on mitmel siis sama asi, et mõju pole. Mulle öeldi, et süstija praktikas esimene selline juhtum. Järelikult pole see nii haruldane midagi. Lisaks on mul üks tuttav, kellel on see mõju ülimalt lühiajaline, alla kahe kuu.

Mulle ütles süstija küll, et see sõltub inimese ainevahetusest. Neid pidi päris palju olema, kellel mõju väga ruttu kaob, aga see on jah paraku enda risk. Raha tagasi ei saa ju 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin ka Marju Karini juures eelmisel suvel ja mõju kestis vaevu 2 kuud, reklaami järgi oleks pidanud nagu kauem kestma…

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on tehtud erinevates kohtades ja 5-6 kuud täitsa kenasti püsib, nagu ka lubatud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Ilu Botox