Esileht Ilu ja tervis Botox või täitesüstid kulmude vahele+ärevushäire.

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Botox või täitesüstid kulmude vahele+ärevushäire.

Postitas:

Tere!

Juba pikemat aega olen uurinud nii botoxi kui täitesüstide kohta. Kulmud on pealt nii pinges ja kogu aeg on kuri nägu ees. Kuigi ma ei ole üldse kuri. Kuna kulmud pinges, siis pingepeavalud on ka.
Palun rääkige omast kogemusest. Kumma süsti valisite,kuidas mõjus jne. Ja kuidas miimika on.
Kui botoxit süstitakse, kas siis see ala on tuim, et üldse ei tunne.Umbes nagu hambaarsti süst.
Natuke kardan seda,et pärast ei saa kulmu kortsutada, aga no see tõenäoliselt ärevike mure.
Ühesõnaga palun tagasisidet nende süstide kohta.
Ette tänades!

Päikest!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen lasknud süstida kaks korda disporti kulmude vahele. Sarnande aine botoxile, ehk siis see halvab lihased ja miimikakortusd jäävad ära. Selle mõte ongi see et sa ei saa kulmu kortustada, samas sa ise ei panegi seda tähele, mingit erilist teistmoodi tunnet ei ole, lihtsalt lihased sealt piirkonnast ei liigu. Mulle meeldib botox seal piirkonans, sest mul tekib ka see miimikakorts kulmude vahele ja see teeb inimese kurjaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei maksa midagi karta, tulemus on väga hea. Kulmude vahel on botox.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.02 19:11; 04.04 11:26; 28.04 14:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nägin, et praegu üks hea pakkumine botoxile, jagan: 2-7 aprill kurjusekorts Botuliintoksiiniga 100 eurot. Tavahind 145 ja oma kliendi hind 130. Suvi on tulekul ja kurjusele pole ruumi????! http://www.marjukarin.ee/broneering

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minus tekitab ka ärevust mõte, et pean süsti saama

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust pärineb info, et Marju Karini juures on kurjusekorts soodukaga? Kodulehelt ei leidnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.04 21:32; 11.04 07:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust pärineb info, et Marju Karini juures on kurjusekorts soodukaga? Kodulehelt ei leidnud.

Facebookis on info olemas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.02 19:11; 04.04 11:26; 28.04 14:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nägin, et praegu üks hea pakkumine botoxile, jagan: 2-7 aprill kurjusekorts Botuliintoksiiniga 100 eurot. Tavahind 145 ja oma kliendi hind 130. Suvi on tulekul ja kurjusele pole ruumi????! http://www.marjukarin.ee/broneering

</blockquote
Ma nii juhm:)
Otsisin samuti infot, aga ei leidnud arsti nime, kes teeb?
Jube suured hinnakäärid on erinevatel kohtadel. Kas keegi oskab kommenteerida kuidagi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 17:48; 12.04 18:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lingis on juba nimi olemas- Marju Karin.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.04 21:32; 11.04 07:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Marju Karin pole ju arst. Ma otsin edasi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 17:48; 12.04 18:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Botoxit ei või seaduse järgi teha arstihariduseta inimene. Marju Karin ei ole arst, ta ei tohiks botoxit teha. Usun, et seadus pole põhjuseta selline tehtud. Esiteks tunneb arst paremini lihaste anatoomilisi üksikasju, teiseks kui midagi juhtub, siis arst oskab kohe reageerida, nii seal kohapeal kui kirjutada ka retsepti jne, õde on selles osas palju vähemate võimalustega.
Kui juba nii kallist protseduuri teha – mis pole ju hädavajalik, siis teeks maksaks juba natuke rohkem ja teeks arsti juures.

Aga NII suured hinnakäärid tekitavad küsimusi küll. Kui üks õde teeb 100 eurot, teine, prestiižsem koht ja arst 200, siis kas paremate oskuste eest tasub poole suuremat hinda võtta või on seal liiga palju õhku sees hinnas?!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks sõidab Škoda ja teine Lexusega. See on see vahe

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Marju Karin pole ju arst. Ma otsin edasi.

Eestis arstid seda tööd ei teegi, neil on lõikused jm tähtsamad asjad. Ilukliinikutes teevad seda protseduuri vastava väljaõppe saanud õed või kosmeetikud. Võid ju paluda mõnel ilukirurgil endale üks väike süst teha, tahaks teada, mis näo ta teeb selle peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Marju Karin pole ju arst. Ma otsin edasi.

Eestis arstid seda tööd ei teegi, neil on lõikused jm tähtsamad asjad. Ilukliinikutes teevad seda protseduuri vastava väljaõppe saanud õed või kosmeetikud. Võid ju paluda mõnel ilukirurgil endale üks väike süst teha, tahaks teada, mis näo ta teeb selle peale.

Ohhh jummel juudi – kosmeetikud veel süstima?? Tee endale palun selgeks, et igasuguste süstaldega tegelevad MEDITSIINI haridusega inimesed!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Botoxit ei või seaduse järgi teha arstihariduseta inimene. Marju Karin ei ole arst, ta ei tohiks botoxit teha. Usun, et seadus pole põhjuseta selline tehtud. Esiteks tunneb arst paremini lihaste anatoomilisi üksikasju, teiseks kui midagi juhtub, siis arst oskab kohe reageerida, nii seal kohapeal kui kirjutada ka retsepti jne, õde on selles osas palju vähemate võimalustega.
Kui juba nii kallist protseduuri teha – mis pole ju hädavajalik, siis teeks maksaks juba natuke rohkem ja teeks arsti juures.

Aga NII suured hinnakäärid tekitavad küsimusi küll. Kui üks õde teeb 100 eurot, teine, prestiižsem koht ja arst 200, siis kas paremate oskuste eest tasub poole suuremat hinda võtta või on seal liiga palju õhku sees hinnas?!

Pole siiski korrektne teave. Eestis tohib ilusüste teha tervishoiu töötaja, seega ka õde, kui on arsti luba. Botoxit ongi julgem teha juba seetõttu, et kuivõrd see on meditsiiniline preparaat, siis seda ikka naljalt suvakad isehakanud kätte ei saa. Erinevalt täitesüstidest, mida erinevad koolitajad pakuvad, uurimata täpsemalt tausta, kellele nad seda müüvad!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole küll teemaalgataja, aga huvitab ka kulmude vahele tehtav süst. Kelle juures olete teinud, keda soovitate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Marju Karin pole ju arst. Ma otsin edasi.

Eestis arstid seda tööd ei teegi, neil on lõikused jm tähtsamad asjad. Ilukliinikutes teevad seda protseduuri vastava väljaõppe saanud õed või kosmeetikud. Võid ju paluda mõnel ilukirurgil endale üks väike süst teha, tahaks teada, mis näo ta teeb selle peale.

Sul on vale info! Muidugi teevad neid protseduure arstid (lisatööna lõikuste jm haiglatöö kõrval) ja paljud (nagu mina) ainult arstide juures käivadki!
Näiteks Facelineis dr Siim Schneider
Niine Kliinkus dr Pille Kirjanen ja dr Bret Kaldvee
Medemises dr Aet Köster
Kusagil teeb ka plastikakirurg Mart Eller, aga ma ei mäleta, mis firmas ta töötab.
Arste on veel, mina lihtsalt isiklikult rohkem ei tea.
Naljakas, et keegi niimoodi targutades vastab, kui tõtt absoluutselt ei tea! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olem teinud botoxit kahe arsti ja Marju Karini juures ning viimane oli neist parim. Juba protseduuri läbiviimine oli nii proff kui ka lõpptulemus. Ta teeb seda asja lihtsalt nii palju, et arstiks õppimine ei pruugi konkreetse protseduuri puhul mingit eelist anda.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olem teinud botoxit kahe arsti ja Marju Karini juures ning viimane oli neist parim. Juba protseduuri läbiviimine oli nii proff kui ka lõpptulemus. Ta teeb seda asja lihtsalt nii palju, et arstiks õppimine ei pruugi konkreetse protseduuri puhul mingit eelist anda.

Kaua tulemus püsis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olem teinud botoxit kahe arsti ja Marju Karini juures ning viimane oli neist parim. Juba protseduuri läbiviimine oli nii proff kui ka lõpptulemus. Ta teeb seda asja lihtsalt nii palju, et arstiks õppimine ei pruugi konkreetse protseduuri puhul mingit eelist anda.

Kaua tulemus püsis?

Mina käisin ka seal ja botox kurjusekortsule püsis mul kuskil 4 kuud. Peale seda hakkas vaikselt ära kaduma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.02 19:11; 04.04 11:26; 28.04 14:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Marju Karin siin ennast usinalt reklaamimas…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Ilu ja tervis Botox või täitesüstid kulmude vahele+ärevushäire.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.