Esileht Ilu brazilian bikini

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: brazilian bikini

Postitas:

.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 16.03 09:39; 09.06 16:19; 09.08 14:59; 08.11 21:57; 30.05 21:19; 03.11 22:14; 21.11 11:12; 13.12 10:55; 23.01 11:10; 21.02 14:50; 22.02 10:15; 11.04 09:48; 15.05 07:56; 28.06 13:16; 05.08 08:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millega peaksin arvestama? Et esimesed pæevad on punane turses ja valulik ja kui kiiresti tuleks üle teha?

Ühesõnaga millal oleks hea aeg sellega ka meesterahva lähedust saavutada kas paeva paari parast voi yldse peale teist depilatsiooni?

Ei ole mingit turset, kui tehakse juba tänapäevase suhkruvahaga. Peale depit siis ainult õrnalt punetab. Mehega jätaks pigem 1 õhtu vahele
Samal päeval soovitav mitte sauna, trenni minna.

Esimesel korral peaksid hoopis valmistuma selleks, et VALUS on 🙂
Jube valus ikka (olenevalt individuaalsest valulävest), eriti teatud kohad. Niiet hambad risti ja vajadusel ibukas enne sisse võtta (kui tead, et oled väga tundlik)
Järgmise korrani võib jätta 3-4 nädalat.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.11 09:22; 04.11 12:42; 05.11 12:14; 06.11 11:22; 13.11 11:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on nii tapvalt valus asi, et ma ei saa aru naistest, kes seda tegemas käivad.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

Mis sul hakkas? Või mingi haiglaselt teemast huvituv mees hoopis siin luusimas?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.11 09:22; 04.11 12:42; 05.11 12:14; 06.11 11:22; 13.11 11:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei teki mingit paistetust ega punetustki (võib-olla esimesel korral jah). Sauna samal päeval pole hea minna, mehega võib mehkeldada küll.
Minu jaoks pole üldse eriti valus, 10 min ja järgmised 3-4 nädalat hooletu. Mina ei saa jällegi aru neist, kes raseerivad selle asemel, et vahatada.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.11 12:54; 04.11 21:04; 10.11 00:11; 10.11 00:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa ka aru, mis tohutust valust te räägite. Kas suveõhtul võtate ka ibuka sisse, et äkki sääsed ründavad?

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.11 14:49; 04.11 22:51; 06.11 17:49; 12.11 22:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valu on täiesti talutav ja tõesti algul on see siledus super, aga mind nt teisel-kolmandal nädalal juba häirivad need tagasikasvavad karvad ja jama ongi minu jaoks see, et teatud määral peavad nad kasvama, et saaks järgmine kord jälle ilusti puhtaks vahatada. Sellepärast pöördusin tagasi tavalise raseerimise juurde.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Punane on 1-2 päeva, turset enamikel ei teki üldse.  Esimese ööpäeva jooksul ei soovitata ujuma, sauna ega trenni minna.

Voodis võiks ühe päeva hõõrumised vahele jätta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valu on täiesti talutav ja tõesti algul on see siledus super, aga mind nt teisel-kolmandal nädalal juba häirivad need tagasikasvavad karvad ja jama ongi minu jaoks see, et teatud määral peavad nad kasvama, et saaks järgmine kord jälle ilusti puhtaks vahatada. Sellepärast pöördusin tagasi tavalise raseerimise juurde.

Sama. Valus ei ole, midagi ei paisteta ega puneta. Suurim miinus ongi see, et karva peab kasvatama, et depileerida. Ma tahan iga päev sile olla.
Need, kellel 3-4 nädalat muretu, mismoodi see välja näeb? Et oled sile 3 nädalat, siis prauh kargavad karvad välja ja lähed uuesti depilatsiooni? Kogu see kuu ju karvad kasvavad, seega ei ole mingist muretust olekust juttugi.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valu on täiesti talutav ja tõesti algul on see siledus super, aga mind nt teisel-kolmandal nädalal juba häirivad need tagasikasvavad karvad ja jama ongi minu jaoks see, et teatud määral peavad nad kasvama, et saaks järgmine kord jälle ilusti puhtaks vahatada. Sellepärast pöördusin tagasi tavalise raseerimise juurde.

Sama. Valus ei ole, midagi ei paisteta ega puneta. Suurim miinus ongi see, et karva peab kasvatama, et depileerida. Ma tahan iga päev sile olla.

Need, kellel 3-4 nädalat muretu, mismoodi see välja näeb? Et oled sile 3 nädalat, siis prauh kargavad karvad välja ja lähed uuesti depilatsiooni? Kogu see kuu ju karvad kasvavad, seega ei ole mingist muretust olekust juttugi.

Esiteks, kui aastaid vahatada, siis karvakasv märgatavalt väheneb (vastupidiselt raseerimisele). On suured piirkonnad, kuhu tulebki heal juhul 2-3 karva ning üldmulje on siiski sile. Kuskil 3 nädalat on igalt poolt sile ja siis hakkab vaikselt midagi tulema (aga needki karvad on väga õrnad ja pehmed) ning 5-6 nädala pärast kordan protseduuri. Raseerimisega on järgmiseks päevaks väike siil püksis.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.11 12:54; 04.11 21:04; 10.11 00:11; 10.11 00:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valu on täiesti talutav ja tõesti algul on see siledus super, aga mind nt teisel-kolmandal nädalal juba häirivad need tagasikasvavad karvad ja jama ongi minu jaoks see, et teatud määral peavad nad kasvama, et saaks järgmine kord jälle ilusti puhtaks vahatada. Sellepärast pöördusin tagasi tavalise raseerimise juurde.

Mul sama värk. Ma ei ole üldse tugeva karvakasvuga, aga ilmselt siis kiiremapoolsega, sest minul hakkavad juba vahatamisest järgmisel nädalal karvad tagasi kasvama ja spaasse või randa minnes olen pidanud ikka vahepeal vähemalt bikiinide alt välja jäävat osa raseerima, mis viib jälle selleni, et karvakasv on ebaühtlane ja vahatamisel pole mõtet, kuna need karvad, mis pole protseduuriks välja kasvanud, hakkavad välja kasvama peale vahatamist.

Valu koha pealt, siis valus on ta muidugi, aga midagi hullu ka omast kogemusest ei saa öelda. Mul sõbranna nt ütleb, et tema ei saa peale vahatamist mitu päeva kõndidagi normaalselt – mina olen jällegi samal päeval juba trenni läinud ja normaalset elu elanud. Ainus, mis on olnud, et samal päeval väga kuuma dušši võtta võib valus olla ja kuuma sauna ka ei läheks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama, et sile on nädala ja pärast peab paar nädalat karvakeste kasvamisega toime tulema, kui tahta uuesti teha. Mingit kolme nädalat pole kuulnud ega näinud. Nii väheks neid karvu ei jää, et kasv näha poleks. Aga eks kõik ongi individuaalne.

Valu osas – jah, on valus, aga talutav. Mul suht õrn nahk ja eriti valus on see kuumus. Tõmbamine mu meelest polegi nii hull. Mul on üldiselt esimesel päeval paistes ja ka mõned väiksed veretäpid, aga suht kiirelt taastub. Kui vaja peaks olema, kannatab ka õhtul juba seksida:)

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on üldiselt esimesel päeval paistes ja ka mõned väiksed veretäpid, aga suht kiirelt taastub.

Soovitan tegijat vahetada.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.11 14:49; 04.11 22:51; 06.11 17:49; 12.11 22:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kellel 3-4 nädalat muretu, mismoodi see välja näeb? Et oled sile 3 nädalat, siis prauh kargavad karvad välja ja lähed uuesti depilatsiooni? Kogu see kuu ju karvad kasvavad, seega ei ole mingist muretust olekust juttugi.

Need suhteliselt heledad udemed tõesti ei häiri. Miks peaks?

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.11 09:22; 04.11 12:42; 05.11 12:14; 06.11 11:22; 13.11 11:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valu on täiesti talutav ja tõesti algul on see siledus super, aga mind nt teisel-kolmandal nädalal juba häirivad need tagasikasvavad karvad ja jama ongi minu jaoks see, et teatud määral peavad nad kasvama, et saaks järgmine kord jälle ilusti puhtaks vahatada. Sellepärast pöördusin tagasi tavalise raseerimise juurde.

Sama. Valus ei ole, midagi ei paisteta ega puneta. Suurim miinus ongi see, et karva peab kasvatama, et depileerida. Ma tahan iga päev sile olla.

Need, kellel 3-4 nädalat muretu, mismoodi see välja näeb? Et oled sile 3 nädalat, siis prauh kargavad karvad välja ja lähed uuesti depilatsiooni? Kogu see kuu ju karvad kasvavad, seega ei ole mingist muretust olekust juttugi.

Esiteks, kui aastaid vahatada, siis karvakasv märgatavalt väheneb (vastupidiselt raseerimisele). On suured piirkonnad, kuhu tulebki heal juhul 2-3 karva ning üldmulje on siiski sile. Kuskil 3 nädalat on igalt poolt sile ja siis hakkab vaikselt midagi tulema (aga needki karvad on väga õrnad ja pehmed) ning 5-6 nädala pärast kordan protseduuri. Raseerimisega on järgmiseks päevaks väike siil püksis.

Sa vist ei mõista üldse karvade elu. Ja raseerimine kohe kindlasti ei tekita karvu juurde, karvad on lihtsalt terava otsaga 😀 Oled kindel, et sul karvad lihtsalt naha sisse ei kasva? sest see on peamine probleem, mina nt läksin seetõttu ka jalgadel tagasi raseerimise juurde

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja raseerimine kohe kindlasti ei tekita karvu juurde, karvad on lihtsalt terava otsaga ????

See on üks põhjus, miks eelistan depileerimist. Uus karv ei ole “terava” otsaga.
Nagu eelnev ütles, iga kell paar nädalat pehme udemega kui iga (ülejärgmine) päev “siiliga”

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.11 09:22; 04.11 12:42; 05.11 12:14; 06.11 11:22; 13.11 11:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks sellist asja tegema peab? Kellele see vajalikuks osutub?

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.11 14:46; 09.11 21:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks sellist asja tegema peab? Kellele see vajalikuks osutub?

Ei pea midagi tegema. Kulme ei pea kitkuma, juukseid ei pea lõikama. Isegi pesema ei pea ennast.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.11 14:49; 04.11 22:51; 06.11 17:49; 12.11 22:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks sellist asja tegema peab? Kellele see vajalikuks osutub?

Ei pea midagi tegema. Kulme ei pea kitkuma, juukseid ei pea lõikama. Isegi pesema ei pea ennast.

Pesema ikka peab ja juuksed ka olgu korras, see on elementaarne viisakuse ja ilu teema. Aga miks endale mingi jalgevahe retsimisega nii haiget vaja teha on, seda ei taipa. Iluga pole siin midagi pistmist.

+2
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.11 14:46; 09.11 21:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks sellist asja tegema peab? Kellele see vajalikuks osutub?

Ei pea midagi tegema. Kulme ei pea kitkuma, juukseid ei pea lõikama. Isegi pesema ei pea ennast.

Pesema ikka peab ja juuksed ka olgu korras, see on elementaarne viisakuse ja ilu teema. Aga miks endale mingi jalgevahe retsimisega nii haiget vaja teha on, seda ei taipa. Iluga pole siin midagi pistmist.

Ilu on vaataja silmades :). Minu jaoks on palju ilusam hoolitsetud tutt kui mingi karvane tuust jalgevahel. Ja nagu öeldud, valus ei ole üldse.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.11 12:54; 04.11 21:04; 10.11 00:11; 10.11 00:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa vist ei mõista üldse karvade elu. Ja raseerimine kohe kindlasti ei tekita karvu juurde, karvad on lihtsalt terava otsaga ???? Oled kindel, et sul karvad lihtsalt naha sisse ei kasva? sest see on peamine probleem, mina nt läksin seetõttu ka jalgadel tagasi raseerimise juurde

Sa ei mõista jällegi eesti keelt. Ma ei väitnudki, et raseerimine tekitab karvu juurde, vaid seda, et vahatamine vähendab karvakasvu (vastupidine tähendab mittevähendamist). Raseerimisega muutub karv tugevamaks ja terava otsaga karv on juba piisavalt halb ning ebameeldiv nähtus.
Naha sisse ei kasva midagi.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.11 12:54; 04.11 21:04; 10.11 00:11; 10.11 00:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ei ole kohustuslik, et teemaalgataja-sugune peab abi otsima? Ilmselgelt on tegu abivajava ebastabiilse inimesega, kes oma postitusi kustutab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kustutasin teema kogemata. Kas keegi oskab Tallinnas ( eelistatult Viimsi, Pirita, Kesklinn aga hea tegija juurde läheks ka kaugemale) väga häid ja kogenud tegijaid soovitada?

 

 

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.11 22:14; 10.11 09:49; 12.11 20:01; 13.11 14:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kustutasin teema kogemata. Kas keegi oskab Tallinnas ( eelistatult Viimsi, Pirita, Kesklinn aga hea tegija juurde läheks ka kaugemale) väga häid ja kogenud tegijaid soovitada?

Noh, keegi ei oska kedagi soovitada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.11 22:14; 10.11 09:49; 12.11 20:01; 13.11 14:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kustutasin teema kogemata. Kas keegi oskab Tallinnas ( eelistatult Viimsi, Pirita, Kesklinn aga hea tegija juurde läheks ka kaugemale) väga häid ja kogenud tegijaid soovitada?

Noh, keegi ei oska kedagi soovitada?

depilatsioon

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.11 14:49; 04.11 22:51; 06.11 17:49; 12.11 22:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

depilatsioon

Ma ei tea, kes neil Tallinnas teeb, aga Tartus olen Natalja juures käinud ja teda võib väga soojalt soovitada. Hea, kindla käega

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.11 09:22; 04.11 12:42; 05.11 12:14; 06.11 11:22; 13.11 11:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Natalja juures ajad kõik täis 🙁  Soovitage veel kedagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.11 22:14; 10.11 09:49; 12.11 20:01; 13.11 14:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Natalja juures ajad kõik täis ???? Soovitage veel kedagi.

Headel tegijatel ongi ajad täis. Ma enda oma ei hakka soovitama. Pean juba praegu mitu kuud ette broneerima, et sobiv aeg leida.

Kui leiad mõne, kelle juurde kohe löögile pääsed, siis enamasti on sellel põhjus, miks keegi ta juurde ei lähe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No karvkasv on inimestel väga erinev. Mina loobusin pärast paari aastat depileerimist. Karvakasv ei olnud absoluutselt hõredam, iga kord oli nagu esimene kord, valu oli talutav aga max nädalaga juba karvad tagasi ja pmst niii see tsükkel siis käis. 1 nädal karvutu ja 2-3 nädalat karvast elu. Tundus lõpuks mõttetu. Kui all on paar hõredat kartulikoore karva või oled hõreda karvaga blondiin, siis sobib muidugi ja ongi nädalaid muretu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )


Esileht Ilu brazilian bikini