Esileht Väikelaps Breden vs. Lenne müts-sall

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Breden vs. Lenne müts-sall

Postitas:

Kas kellelgi on võrdlevat kogemust? Olen kasutanud seni Bredeni omi aga meeldivaid mustreid hetkel kahjuks pole ja hinnad samuti üle mõistuse…
Lenne fliisvoodriga mütside mustrid on meelepärasemad, samas kahtlen lõike istuvuses. Kas fliis umbne pole, erinevalt kokku tõmbama ei hakka? Kuidas üldiselt need vastu peavad ja kaua uueväärsena säilivad (ostaks mütsi ikka aastateks).
Tänan, kes vastata viitsivad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.10 14:17; 13.10 07:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Facebookis on mitmeid isetegijaid, kes teevad bredeni analooge. Hinnad ka taskukohased.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lennel on tõesti mustrite valik suurem, eriti tüdrukule on väga ilusaid mustreid.

Tellisin selleeks sügiseks esmakordselt Lenne puuvillase mütssalli. Esimese hooga valisin ekslikult ilma topeltääreta ja see tegumood mulle ei meeldinud. Nagunii sai liiga suur number ka (Bredeni nr järgi oleks pidanud sellele nr minema üle). Vahetasin selle siis nr väiksem aja topeltäärega mütsi vastu.

Topeltäärega müts näeb peas samasugune välja nagu Bredeni topeltäärega müts. Mulle tundub, et Lenne oma venib rohkem (see seletab ka, miks sama nr saab kanda, kui eelmised 2 hooaega Bredeni oma, mis nüüdseks väike). Breden siis suurus 53/55 on nüüd väike, Lenne nr 54 on okei.

Materjal on kohe katsudes teistsugune, otsisin korraks mõlemad välja.

Lennel on sildil kirjas: 92% puuvilla, 8% elastaani
Bredenil95% puuvilla, 5% elastaani.
Seega 100% puuvilla ei ole kumbki, lennel elastaani rohkem ja seega ka venivus.

a ja mis on erinev topletäärega mütsidel – Bredenil on topeltäär ümber pea, aga Lennel on topeltäär ainult ees. Ilmselt kõrvade peale topeltäärt ei jää, last pole hetkel kõrval, et proovida uuesti 😀 (sügisel pole ka oluline).

Aga kuna see aeg pole veel käes, siis ei tea veel, kas hakkab ka silmile vajuma suurema elastaani tõttu või mitte 😀 Aga oi kui ilus on (liblikatega).

Fliismüts mulle nagunii ei imponeeri. Pigem siis eelistaksin kas meriinovilla sisuga või noh, lumisel talvel on villase pealispinnaga müts ikka parem kui puuvillane, sest vill hülgab niiskust, puuvill imeb endasse

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bredeni mütssalli pole olnud, aga soetasin Lenne oma, kuna taskukohasem ja värv sobis rohkem riietega. Hetkel väga rahul sellega ikka, väga pehme ja mõnus. Ostsin meriinoga, mitte fliissiuga, sest viimane tundub liiga umbne olevat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kellelgi on võrdlevat kogemust? Olen kasutanud seni Bredeni omi aga meeldivaid mustreid hetkel kahjuks pole ja hinnad samuti üle mõistuse…

Lenne fliisvoodriga mütside mustrid on meelepärasemad, samas kahtlen lõike istuvuses. Kas fliis umbne pole, erinevalt kokku tõmbama ei hakka? Kuidas üldiselt need vastu peavad ja kaua uueväärsena säilivad (ostaks mütsi ikka aastateks).

Tänan, kes vastata viitsivad.

Kas Lennel mitte puuvillafliis ei ole?
Minu arvates oli ikkagi puuvillast vooder, mitte sünteetika.
Hingamise koha pealt oleks ok. Niiskuse suhtes ei tea. Ise plaanin ka osta. Mu laps pole suur higistaja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.10 15:27; 13.10 18:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu lapsel mõlemad olnud ja Lenne meeldib rohkem, ei vaju silmadele nagu Bredeni oma. Bredeni oma mahub vaevu pähe, aga ikka vajub silmadele, suurem nr jälle igati suur. Tal Lenne puuvillane, fliisiga ja meriinoga. Kõim istuvad peas hästi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.10 22:48; 14.10 11:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need isetehtud on täielik jama. Soetasin lapsele ühe ja peale esimest pesu lagunes laiali.
Bredeni kohapealt,ma ei mõista kui raske on kaupa rohkem teha ? Kaks tundi peale uue mustri lanseerimist on tootef otsas.
Kas näiline kergitamine või mida need õmblejad seal päevad läbi teevad?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsisin lapsele puuvillast müts-salli ja minu lapsele istus Lenne oma pähe paremini kui Breden. Breden jäi pealaelt kotti, aga ümbermõõdult oli liiga ümber, suurem suurus jällegi ilmselt hakkaks silmadele vajuma. Lenne oli igati ilusti. Ostsin lõpuks Lenne meriinovillase, vastupidavuse osas ei oska rääkida veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan vastuste eest. Saan aru, et uuena istub Lenne paremini, see on paljude uute asjade puhul nii. Aga just kuidas vastu peab? Kas pärast mitmekordset pesemist ka endine?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.10 14:17; 13.10 07:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:
  1. Tänan vastuste eest. Saan aru, et uuena istub Lenne paremini, see on paljude uute asjade puhul nii. Aga just kuidas vastu peab? Kas pärast mitmekordset pesemist ka endine?

    Sain oma pv fliisiga mütsi kätte. Tundub kvaliteetne. Vastupidavuse osas ei saa veel kaasa rääkida, aga mul on palju Lenne siseriideid ja need kannatavad küll sagedast pesu ilma et värv tuhmuks. Katki pole samuti ükski.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.10 15:27; 13.10 18:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ka pärast pesemist peas hea, ei ole välja veninud, värvid ka endised. Bredeni mütsid küll samade värvidega ei ole ja pleekivad paari kuuga isegi talvel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.10 22:48; 14.10 11:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka alles tellisin Lenne mütsid, ei saa vastupidavuse kohta kaasa rääkida. Breden küll luitus, mõni värv rohkem, mõni vähem.

Lenne siseriietega olen küll rahul, mugavad venivast trikotaazist ja pole pesemisega värvist ära läinud. juba mitu tüdrukut on mõned kleidid vastu pidanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Väikelaps Breden vs. Lenne müts-sall