Esileht Väikelaps Breden vs Lenne mütssall.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )

Teema: Breden vs Lenne mütssall.

Postitas:
Kägu

Mõlemad üsna sarnased, olemas nii puuvillast kuni eriti sooja meriinoni. Kuid hinnavahe kohati kahekordne. Olen lastel tähele pannud, et Bredeni mütsid lastel päris silmade peal. Kas see sellest, et valitud vale suurus või ongi see nii. Samuti järelturul palju koledaks pleekinud mütse. Kas see varasemate mudelite viga või nii ongi et pärast paari pesu ja natukest päikest on esialgsest ilusast mütsist saanud kalts. Kuidas kogemus Lennega?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mütsi istuvus sõltub ka nt lapse pea kujust, ei ole alati asi suuruses. Bredeni meriinot on ka minu lastel olnud, kipuvad jah pleekima ja venima, kuigi korrektselt hooldatud. Lenne on kvaliteetsem, kuigi toodab endiselt venemaale.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind häirib Lenne puhul, et meriinovilla päritolu ei ole välja toodud. Breden kirjutab igal pool, et nende meriinovilla puhul ei ole lambaid julmalt koheldud, aga Lenne lehe pealt ei ole ma seda kusagilt leidnud.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on lapsel mõlemaid mütse, mõned vanemad mudelid ja tuttavate käest saadud, aga mõned uued, ehk suuruste vahe sellest ka, aga mõlema firma uuemate mütsidega on see üle silmade vajumise probleem. Lenne meriinoga tuukrimüts on peas super, topeltpuuvillane ka, aga see puuvillafliisist sisuga on absurdselt lohvakas peas. Lapse peaümbermõõt on 51cm, müts sai võetud suurusele 50 ja jäi kappi, 48 suurus on paras. Bredeni uue mütsiga oli see probleem rohkem, et kõrvad paljad, aga paari nõelapistega sai korda. Lenne oma ei andnud paari pistega parajamaks teha, edaspidi ei telli nende e-poest midagi, vaid otsin kohta, kus kohapeal vaadata ja proovida saab enne ostmist. Muidu väga kahevahel olen, kumb parem on. Lenne ei tuhmunud pesus nii kiiresti, kui Breden. Kaks topeltpuuvillast tuneroosat oli kevadel, Lenne müts on veel ilus, Breden kahjuks mitte. Samas on kõigil Lenne tuukrimütsidel mingi kiiks, et otsaesise kohalt pealaelt jookseb üks õmblus ülevalt alla ja peale pesu jääb see püsti, nagu sarv, kui märkasin, hakkas häirima. Lasteaias õues käies panevad õpetajad Bredeni mütsi lapsele pähe, kaks mütsi on igaks juhuks kapis, aga Lenne oma ei ole kasutusse läinud, kui see just ainuke pole.  Kolmanda alternatiivina soovitati muhebeebi (?) mütse, aga ei ole veel tellinud, sest mütse rohkem, kui tarvis hetkel, aga kui kellelgi kogemusi on, siis palun jagage.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõlemad mütsid on silmade peal, kui lapse pea on suurusnumbri alguses. St kui lapse pea on 50 cm ja mütsi suurus on 50%52, siis ongi silmadel. See on nagu paratamatus, et kõikidel on aeg-ajalt perioode, kus eelmine suurus on väike, aga järgmine on suur. Ja just sokkide ja mütsidega tuleb see eriti esile 😀

Mul on kahel lapsel olnud mõlemad mütsid ja ei saaks öelda, et kasutusmugavuselt või sobivuselt on üks parem kui teine. Kuna lenne on odavam ja neil ka ilusamad mustrid, olen eelistanud lõpuks Lennet.

Või hoopis emma ja theo, mis teeb kahtpidi kantavaid mütse. Aga neil pole mütsil seda ärapööratud serva, mis iseenesest teeb mütsi veidi ilusamaks. Samas Emma ja Theo on aidanud mind just “vahesuurustega”, kui Lennel ei ole õiget suurust

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Bredenit enam ei ostaks, sest hind väga kalliks läinud, kõrvad tulevad välja ja värv tuhmub liiga kiirelt. Bredeni lõige sobib pigem veidi piklikuma peakujuga, kui pea on hästi ümmarguse kujuga, siis vajub silmadele. Väiksem laps kannab suuremast vennast jäänud Bredeni mütsi ja praegu ootan uuesti miinuskraade(saab Kivati mütsi panna), sest tüütu on pidevalt silmade peale vajuvat mütsi sättida ja vaadata, et kõrvad ei tuleks välja. Lennega olen rahul, sest hind parem, kõrvad püsivad sees, kangas püsib kauem ilus, suuruseid on valikus rohkem. Lennelt on olnud nii meriinodvoodriga kui puuvillafliisiga variant ning mõlemad vastasid kenasti suurusele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lenne meriinomütsil on suur puudus, lapsel hakkas pea higistama ja kui vaatasin voodrit, siis minu arust sel eriti puuvill ei ole, pigem enamus sünteetiline fliis. Müts seisabki novembrist, sest laps ütles lisaks, et väga sügeleb ja pähe panna ei taha.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lenne meriinomütsil on suur puudus, lapsel hakkas pea higistama ja kui vaatasin voodrit, siis minu arust sel eriti puuvill ei ole, pigem enamus sünteetiline fliis. Müts seisabki novembrist, sest laps ütles lisaks, et väga sügeleb ja pähe panna ei taha.

Lennel on lihtsalt erinevas variandis neid mütse. Osadel on siiski puuvillafliis ja osadel meriino.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lenne meriinomütsil on suur puudus, lapsel hakkas pea higistama ja kui vaatasin voodrit, siis minu arust sel eriti puuvill ei ole, pigem enamus sünteetiline fliis. Müts seisabki novembrist, sest laps ütles lisaks, et väga sügeleb ja pähe panna ei taha.

Lennel on lihtsalt erinevas variandis neid mütse. Osadel on siiski puuvillafliis ja osadel meriino.

Meil on meriinosisuga tutimüts, ajab ka higistama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lapsel on olnud nii Lenne kui Bredeni mütsid, Lenne omad tuli number väiksemad osta, et silmale ei vajuks, Bredenil sobib õige suurus. Viimasel ajal olen ostnud pigem Bredeni mütse, sest värvid ja mustrid on minu lapse kombekate ja jopede värvidega paremini kokku läinud. Kui Lennel oleks ilusamad mustrid ja värvid siis ostaks kindlasti pigem nende mütse, sest hinnavahe on ikka tohutu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lenne meriinomütsil on suur puudus, lapsel hakkas pea higistama ja kui vaatasin voodrit, siis minu arust sel eriti puuvill ei ole, pigem enamus sünteetiline fliis. Müts seisabki novembrist, sest laps ütles lisaks, et väga sügeleb ja pähe panna ei taha.

Äkki ostsidki fliisvoodriga mütsi,? Sest neil selline ka, minu tütrel olnud ja ei higistanud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Breden on kallis, mütsid muutuvad koledaks. Lenne ostmisega ei tahaks vene rinnet ka toetada. Mis firmade mütse tasuks veel vaadata?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muhebeebi mütsid meeldivad, hinnad ka head – aga kogemusena peaks pika ooteajaga arvestama.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kas on ka mõni tegija, kes teeb ärapööratud servaga mütssalle nagu Bredenil ja Lennel on? Minu arust on mütssallid niigi koledad ja need ilma ärapööratud servata on eriti koledad mu arust.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Breden on kallis, mütsid muutuvad koledaks. Lenne ostmisega ei tahaks vene rinnet ka toetada. Mis firmade mütse tasuks veel vaadata?

Bredeni käibe järgi on neil palju ostjaid, sa kirjuta sinna mis värvid sinu arvates on ilusad, nad vahel teevad kihvte asju ja võtavad klientide tagasisidet arvesse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Breden on kallis, mütsid muutuvad koledaks. Lenne ostmisega ei tahaks vene rinnet ka toetada. Mis firmade mütse tasuks veel vaadata?

Bredeni käibe järgi on neil palju ostjaid, sa kirjuta sinna mis värvid sinu arvates on ilusad, nad vahel teevad kihvte asju ja võtavad klientide tagasisidet arvesse.

No vaadates kuidas nad viimasel ajal klientide tagasisidesse suhtuvad, siis pole tahtmist ka neile kirjutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lapsel on 3 Lenne mütsi. Me ei ela Eestis ja kui neid Eestis käies nägin, olin ahvivaimustuses. Nimelt on mul kõigi mütsidega kogu aeg häda, et salli osa on liiga lühike või kitsas või ma ei saagi aru, mis disaini-error seal on. Kui lapsel on seljas veidi avarama kaelaauguga pusa või kampsun, hakkab õlg välkuma kaeluse ja salli vahelt. Aga lennedel on mõnus pikk ja lai see osa.

Vohh, kus nüüd leidsin, mõtlesin, ja ostsin kohe igast paksusest ühe, kõik sama suurus. Ma enam materjale ei tea, aga tookord ostes vaatasin veel, et mõnedel oli temperatuurivahemik sildile kirjutatud. Väga super! Ma olen kogu aeg hädas õigete paksuste valimisega.

Aga kui lapsele pähe panin, selgus, et need kaks paksemat, meriinoga ja järgmine paks ilma meriinota on küll enam-vähem parajad, aga see kõige õhem, vist oli +5 kraadist edasi, täiega lotendab ümber pea. Konkreetselt kõrvade ümbert on lõdvalt, tuul vuhiseb sisse ja serv vajub silmini. Need on kõik sama suurus, päris imelik, et üks suur on.

Ja mis välimusse puutub, siis on mul sellega veel üks naljakas ja natuke napakas probleem. Ärge nüüd naerge, ma tean ise ka, et see on napakas. Aga siin riigis, kus mina elan on ka palju moslemeid ja palju naisi on hijabiga. Ja no nuta või naera, minu meelest on Lenne mütsi disain hijabiga sarnane. ????

https://www.amazon.de/Kashkha-Damen-Hijab-Schal-Ready/dp/B07NCBVB18

Nagu…, nohh, öelge nüüd, et ei ole sarnane…

https://m.okidoki.ee/item/lenne-tuukrimuts/11571604/

Ja siis mul tekkib mingi luul, et äkki keegi vaatab, et mingi siniste silmade ja heleda peaga opakas on ära keeranud ja oma tütrele hijabi ümber pea mässinud. Eriti see õhuke lohvakas näeb kahtlane välja peas.

Eestis muidugi sellist probleemi pole. Oleks vist pidanud mingid tupsude ja tuttidega variandid  ostma, aga nendega on jälle häda. Mul laps sõidab aasta ringi tõuksi ja jalgrattaga, kiiver peab ka mahtuma ja siis tutid jälle ei sobi. Pean juba plaani sinna mingeid aplikatsioone või vigureid külge õmmelda, et rohkem lapse mütsi moodi oleks …

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Breden on kallis, mütsid muutuvad koledaks. Lenne ostmisega ei tahaks vene rinnet ka toetada. Mis firmade mütse tasuks veel vaadata?

Minu lastel on küll Lennet ja Bredenit ka, aga ühed suured lemmikud on Kivati mütsid. Mul on positiivne kogemus nii soojade talviste kui ka puuvillaste tuukrimütaidega ning istuvad hästi peas mõlemal mu lapsel, kuigi peakujud neil täitsa erinevad. Kivatil on olemas ka siidivillast üleminekuhooaja mütsid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lenne meriinomütsil on suur puudus, lapsel hakkas pea higistama ja kui vaatasin voodrit, siis minu arust sel eriti puuvill ei ole, pigem enamus sünteetiline fliis. Müts seisabki novembrist, sest laps ütles lisaks, et väga sügeleb ja pähe panna ei taha.

Äkki ostsidki fliisvoodriga mütsi,? Sest neil selline ka, minu tütrel olnud ja ei higistanud

Ei ostnud, aga ikka higistab ja laps üldse ei taha.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lenne meriinomütsil on suur puudus, lapsel hakkas pea higistama ja kui vaatasin voodrit, siis minu arust sel eriti puuvill ei ole, pigem enamus sünteetiline fliis. Müts seisabki novembrist, sest laps ütles lisaks, et väga sügeleb ja pähe panna ei taha.

Äkki ostsidki fliisvoodriga mütsi,? Sest neil selline ka, minu tütrel olnud ja ei higistanud

Ei ostnud, aga ikka higistab ja laps üldse ei taha.

Lennel ei olegi fliisivoodriga meriinotooteid.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas leidub üldse ideaalset sallmütsi? Osad venivad välja ja müts ei hoia kõrvad soojas. Meriiinovillaga mütside puhul tundub peaosa lai ja salli osa kitsas, et mütsi pähe saamine on väiksemate laste puhul keeruline. Millegipärast neid rabatakse.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on TuTu mütsid lastel, olen rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lenne meriinomütsil on suur puudus, lapsel hakkas pea higistama ja kui vaatasin voodrit, siis minu arust sel eriti puuvill ei ole, pigem enamus sünteetiline fliis. Müts seisabki novembrist, sest laps ütles lisaks, et väga sügeleb ja pähe panna ei taha.

Äkki ostsidki fliisvoodriga mütsi,? Sest neil selline ka, minu tütrel olnud ja ei higistanud

Ei ostnud, aga ikka higistab ja laps üldse ei taha.

Lennel ei olegi fliisivoodriga meriinotooteid.

Kuidas ei ole, neil tootevalikus kõik kombinatsioonid asjadest olemas ju. Ühekordne puuvill, topeltpuuvill, puuvill meriinovoodril, meriino puuvillavoodril, meriino puuvillafliisist voodril.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lenne meriinomütsil on suur puudus, lapsel hakkas pea higistama ja kui vaatasin voodrit, siis minu arust sel eriti puuvill ei ole, pigem enamus sünteetiline fliis. Müts seisabki novembrist, sest laps ütles lisaks, et väga sügeleb ja pähe panna ei taha.

Äkki ostsidki fliisvoodriga mütsi,? Sest neil selline ka, minu tütrel olnud ja ei higistanud

Ei ostnud, aga ikka higistab ja laps üldse ei taha.

Lennel ei olegi fliisivoodriga meriinotooteid.

https://lenne.ee/mudel/22590-507/ mis see siis on?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand mis probleemid inimestel;:) Reima ja Kivat mütsid jätkuvalt olemas.

Miks te ostate mingit paska ja hädaldate?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand mis probleemid inimestel;:) Reima ja Kivat mütsid jätkuvalt olemas.

Miks te ostate mingit paska ja hädaldate?

Hetkel ongi Kivat kasutuses, kuid 1 klassi lapsele see ei ole enam atraktiivne. On esinenud narrimist. Samas Breden tüüpi tuukrikat kannaks meelsamini kuna selliseid teistel ka.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ostan poest selle mütsi mis meeldib ja hinnaliselt sobib. Firmat küll ei vaata. Siin väljatooduid ei osta, sest ei näe põhjust maksta mütsi eest ulmelisi summasid.

 

 

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pole ühegi lapsega tuukrimütsi kasutanud ja pole mul lapsed sellest tavalisest mütsist ja kaelussallist kuidagi rohkem külmetunud ja tõbised olnud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pole ühegi lapsega tuukrimütsi kasutanud ja pole mul lapsed sellest tavalisest mütsist ja kaelussallist kuidagi rohkem külmetunud ja tõbised olnud.

Mul tuukrimüts ainult vankrilapsel olnud. Esimese klassi lapsel ei kujuta ette, minu laps ei kanna viimased 5a kombet ka.( Hetkel 8a)

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul tuukrimüts ainult vankrilapsel olnud. Esimese klassi lapsel ei kujuta ette, minu laps ei kanna viimased 5a kombet ka.( Hetkel 8a)

Algklassides küll mitmetel veel tuukrimütsid ja kombed kasutuses. Oluline, et lapsele meeldiks ning ennast mugavalt tunneks . Minu 6a eelistab ise kombet ja tuukrimütsi, kuigi tal ka komplekt olemas talveks ning mütse igasuguseid.

 

Ma pole ühegi lapsega tuukrimütsi kasutanud ja pole mul lapsed sellest tavalisest mütsist ja kaelussallist kuidagi rohkem külmetunud ja tõbised olnud.

Tuukrimüts polegi vaktsiin. See on lihtsalt 2in1. Paljude meelest mugavam kasutada. Aga igale oma. Ega ei pea iga teemat kommenteerima, mis ei kõneta.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )


Esileht Väikelaps Breden vs Lenne mütssall.