Esileht Beebi ja mitmikud Bredeni beebiriiete suurus

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Bredeni beebiriiete suurus

Postitas:

Tere,

Sõbrannal oli soov saada lapsele sünnipäevaks kas Bredeni firma body või pükse. Vaatasin seal lehel ringi, lugesin tootearvustusi ja ikka ei saanud vastust… Laps hetkel 74 cm pikk ja seal suurused 74/80 ja 86/92 kumba siis valida? Kardan, et see esimene jääb kohe väikseks, samas teine äkki üüratu suur. Enda laps väga 92 s. bodysid kanda näiteks ei saanudki, sest käis juba potil ilusti ja trukimajanduse vältimiseks oli kergem pluuse kasutada. Ka sõbranna laps on potiga juba tuttav, ise küll veel ei käi. Või oleks lollikindlam hoopis püksid osta ja see suurem number siis igaksjuhuks? Samas omast kogemusest tean, et pükste eluiga pigem lühem võrreldes bodyga, sest roomatakse auku enne..
Pika jutu peale siis küsimus, et kuidas loetletud toodetel kasvuvaruga on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti suurem. Ja kui laps peaks veel pontšakam olema, siis seda enam. Minu meelest Bredeni bodid kombed pole väga venivad ja et lapsel mõnus oleks, peaks see seljas õrnalt lohvakam olema. Minu 74 cm lapsele Bredeni toakombe 74/80 ei olnud enam mugav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tüdruk 74 cm pikk 8,8 kg ja bredeni bjorn kombekas praegu täpselt paras. Ei ole suur ega väike.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil jäid Bredeni tudukombed jalgadest lühikeseks juba 76cm juures. Hiljuti tellisin 80cm lapsele bodisid suuruses 86/92. Täna jäid kõrvuti pihku Mini Beebi suurus 80 bodiga ja see oli isegi cm pikem. Peaks täitsa küsima tootjalt, et millist riiete suurustabelit kasutavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud Bredeni beebiriiete suurus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.